Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Διαφορετικο φυλλο μωρου


Recommended Posts

Καλημερα και καλο χειμωνα!!! Ειμαι στη 18η εβδομαδα της τριτης μου κυησης και εχω μια μικρη περιεργεια για το φυλλο του μωρου μου. Στην αυχενικη διαφανεια ακριβως στις 12 εβδομαδες και 3 ημερες κατα ενα ποσοστο 80% μας ειπε ο γιατρος οτι ηταν αγορι ενω πριν δυο εβδομαδες που ξαναπηγα μας ειπε κατα 90% κοριτσι. Δεν παιζει ρολο για εμας τι θα ειναι απλα ειναι η πρωτη φορα που διαφοροποιει ετσι την αποψη του που με μπερδευει. Στην πρωτη αλλα και στη δευτερη εγκυμοσυνη μου ηταν απο την αρχη πανω απο 90% σιγουρος για το φυλλο και δεν αλλαξε σε κανενα υπερηχο εως το τελος. Θα ηθελα να μου πειτε αν εχετε αναλογη εμπειρια καθως και το τι ελεγε το ενστικτο σας. Το δικο μου λεει αγορι μονο και μονο γιατι μοιαζει με την κυηση του γιου μου, στην κορη μου ειχα αλλη εντελως κατασταση. Σας ευχαριστω και καλες γιορτες!!!

0vwrp3.png

 

 

mZ5jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Με το καλο τομωρακι σου. Σιγουρα στην αυχενικη δεν φαινεται τοσο καλα..κ εμενα κοριτσι μας ειχε πει και στην 17 ευβομαδα φαινοταν καθαρα αγορι!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου είχε πει στην αυχενικη για δυο κορίτσια και τελικά στη β επιπέδου είδε Ένα κορίτσι κι Ένα αγόρι! Και τρελαθηκα απο τη χαρά μου!

Νομίζω πως στην αυχενικη είναι κάπως νωρίς να το ξεχωρίσει ο γιατρός στα σίγουρα.

Οτι και να ναι με το καλό!!!

OTSwp2.png

B6DFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ για τη συμμετοχη στο ποστ μου! Δε θα κρυψω οτι ειμαι λιγακι αγορομανα αλλα πραγματικα ο,τι κι αν ειναι εννοειται θα του δωσουμε ολη την αγαπη και τη φροντιδα που δικαιωματικα του αξιζει. Καλες γιορτες και παλι και καλη συνεχεια σε ολες τις εγγυουλες της παρεας!!!

0vwrp3.png

 

 

mZ5jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...