Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καλος εξομολόγος στη θεσσαλονίκη;;;;


giotaki83

Recommended Posts

πολύ καλησπέρα σας!!!!

Για ακόμη μια φορά χρειάζομαι τη βοήθεια σας. Για κάποιους προσωπικούς λόγους χρειάζομαι να έρθω σε επαφή με έναν πνευματικό που να ανήκει στη κατηγορία των φωτισμένων που λέμε παπάδων κι όχι απλά των επαγγελματιών. Ζω στη θεσσαλονίκη αλλα αν ξερετε καποιον ακόμα και σε κάποιο μοναστήρι στα περίχωρα πραγματικά θα πάω γιατί τώρα είναι η στιγμή που έχω ανάγκη έναν σωστό οδηγό. Ευχαριστώ πολύ!!!!!

gth0p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα,

από το πολύ στενό μου κύκλο και όλοι τους νέοι άνθρωποι πηγαίνουν στον παπα-Σάββα.Είναι σε μετόχι Αγίου Ορους στη Σταυρούπολη....

Είναι απέναντι από το στρατόπεδου καρατάσου σε ένα στενό μέσα..

Το βρήσκεις πολύ εύκολα

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Και εγώ ήθελα να βρω έναν εξομολόγο στην Θεσσαλονίκη. Κάποιον που να έχει κατανόηση και αγάπη και να μην σε κατακρίνει, ειδικά αν του αναφέρει κάποιος σαρκικά αμαρτήματα.

Γνωρίζει κανείς κάποιον τέτοιο εξομολόγο να μας προτείνει να πάμε;

 

Στον πατέρα Σάββα που αναφέρθηκε από την dalia σε προηγούμενο μήνυμα, έχει πάει κανείς για να μας πει;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πνευματικος και αφιερωμενος ανθρωπος ηταν ο Πατηρ Γεωργιος του Αγιου Μηνα. Με 8 παιδια και μεσα στη ζωη. Με κατανοηση.

Οι ομιλιες του καθε Κυριακη μιλουσαν μεσα στην καρδια μας.

Πιστευω να εξομολογει ακομα και να ειναι καλα γιατι εχω να μαθω νεα του πολλα χρονια.

 

Στην Αθηνα κοριτσια μηπως ξερετε κανεναν ??

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...