Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Μπαμπάδες του Parents.org.gr


administrator

Recommended Posts

ρε παιδια να ρωτήσω κάτι σημαντικό ;;;; απο τα πεθερικά πως γλυτώνετε, δεν μας αφήνουν ήσυχους, όλο θέλουν να είναι δίπλα στο εγγονάκι, δεν λέω καλά κάνουν, αλλά παραπάει η ιστορία !!!

 

Δεν σου το πανε φιλε μου? δεν ξεφευγεις απο τα πεθερικα!!! Απολαυσε το αν δεν μπορεις να το αποφυγεις, εγω αυτο εκανα ειδικα, οταν ερχοντουσαν στην αρχη, ηξερα οτι ειναι η απαλλαγη μου για μια 2 ωρες. Το μωρο θα ειναι στην αγκαλια του παπου και της γιαγιας, οποτε εγω πηγαινα και κοιμομουνα, εφτιαχνα ενα φραπεδακι, διαβαζα μια εφημεριδα ήσυχος. Σοβαρα τωρα, να τους το κρυψεις το μωρο δεν μπορεις, αλλα μπορεις να τους μιλησεις για οτι σε ενοχλει, και καλο ειναι να βαλεις οποια ορια πιστευεις απο την αρχη αλλα με τροπο. Καλωσηρθες στην παρεα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 456
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 month later...
Γεια και χαρά σε όλους.

 

Μπορεί να μην είμαι ακόμα μπαμπάς,

αλλά πρώτα ο Θεός σε λίγους μήνες θα είμαι και εγώ επισημα μέλος αυτού του club

 

Καλημέρα,

 

με το καλό να μπεις στο club....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

Καλημέρα και από μένα

Με λένε Αντώνη και μένω Παπάγου-Χολαργό(μπορεί και να το είδατε) !

Είμαι σχεδόν οκτώ χρόνια παντρεμένος και έχουμε τρία παιδιά.

Ευτυχώς αυτό το forum είναι και για μπαμπάδες σε αντίθεση με ένα άλλο που όταν βλέπουν άντρα ,τον βρίζουν αισχρά κάποιες αισχρές κυρίες που θέλουν να λέγονται και μαμάδες ,ειδικά όταν έχει ένας άντρας όπως εγώ μια αντίθετη άποψη με τη δική τους και φυσικά ειδικά όταν είτε είναι κανείς άντρας είτε γυναίκα ,δεν θέλει να συμμετέχει σε ένα "κουτσομπολίστικο" Forum που στερείται σωστής διαχείρισης και του οποίου το επίπεδο ,ακριβώς εξαιτίας της σχεδόν ανύπαρκτης σωστής διαχείρισης σε αντίθεση με αυτό που είμαι και είμαστε,εδώ και το οποίο από εχθές πραγματικά με έχει εκπλήξει θετικά, εννοείται από το επίπεδο των ανθρώπων που γίνονται μέλη.

Δεν είμαι "γλύφτης" αλλά μέχρι στιγμής ειλικρινά θέλω να δώσω συγχαρητήρια στους διαχειριστές του parents.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 7 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλώς σας βρήκα και εγώ.

 

Πριν λίγες μέρες πήραμε το μωράκι μας από την εντατική όπου πέρασε 3 μήνες παλεύοντας για τη ζωούλα του και τώρα πια γεμίζει το σπίτι και την αγκαλιά μας.

Ο χαζομπαμπάς!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Καλησπέρα σε όλους σας.

 

Είμαι 35 ετών και εδώ και 3μιση μήνες έχω στην αγκαλιά μου την πανύψηλη (9-12 φοράμε :D) γυναίκα της ζωής μου. <3

 

η λέξη χαζομπαμπάς είναι πολύ μικρή για να με εκφράσει. :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 1 month later...

καλησπέρα και από μένα. Θοδωρής, 35 χρονών, από Βόλο με έναν διαολάκο 2,5 χρονών και μια κούκλα 10 μηνών! το site με έχει βοηθήσει σε αρκετές αναζητήσεις μου και είπα πλεον να κάνω και εγγραφή (μιας και η γυναίκα μου όσο κι αν την βοηθάω ΔΕΝ προλαβαίνει...)

καλώς ήρθα και καλώς σας βρήκα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 1 month later...

όταν είσαι 27 και έχεις μια κόρη 2,5 ... μόνο τρελάμένος μπορείς να είσαι.

 

that's me! νέος χαζομπαμπάς στη παρέα.

Η κόρη μου αναρωτιέται γιατί είμαι όλη την ώρα στο σπίτι...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
×
×
  • Δημιουργία νέου...