Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κάποια είχε αναφέρει πολύ πρόσφατα τα ανταλλακτικά για το οτριζαλιν. Στο φαρμακείο που βρήκε η Ράννια, τα έχει 4 ευρώ

 

http://parapharmacie.gr/categorybrowse/baby-child-care/baby-child-cold/?prid=1956

 

νο μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 30 ευρώ.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η σαλοπετα ειναι στη λιστα μας η δευτερη κοπελλα που το κανει δεν την εχουμε ακομα

 

(καλεεεεεεεεεεεεεε που εισαι εσυ??? Μου ελειψες τρομερααααα κλαψ λυγμ)

από την δεύτερη personal shopper έχει ψωνίσει ήδη κάποια κοπέλα από εδώ το είχε αναφέρει παλιότερα ;)

(τώρα που το θυμήθηκα να την ευχαριστήσω και για την απάντηση της γεράματα) :D

 

Όπως και όλες όσες μου απαντήσατε για τα σεντόνια :D:D έλειπα εκτός Αθηνών και θα ρίξω μια ματιά όταν τα καταφέρω το βράδυ με την ησυχία μου

 

και εμένα μου έλειψες σματς σμουτς :-D:grin:

 

Αυτό το αναθεματισμένο παραδίδει στο πάτημα.. Μάλιστα πριν 10 μέρες είχα παει και πλακωνόμουνα και μου είπαν πως έχουν μια καινούρια εγκύκλιο, που τους λέει πως όλα τα δέματα θα πρέπει να πηγαίνουμε να τα παίρνουμε.. Το τι έγινε δεν μπορώ να σου πώ :evil::evil:

 

Λοιπόν σάββατο ή κυριακή σε περιμένω στην πλατεία!!! έφτιαξε ο καιρός......

Και πάλι σόρρυ:oops::oops::oops:

ναι οκ εντάξει αλλά μέχρι 2 κιλά δεν είναι δέμα είναι ?? όχι από ότι λέει το σιτε τους

θα τα πούμε από κοντά την Πέμπτη για να κανονίσουμε για την Κυριακή :D:D

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έκανα παραγγελία από eastendcosmetics στις 9/3 και σήμερα το πρωί παρέλαβα!Τόσο σύντομα!Αλλά μέσα από το κουτί λείπουν δυο πράγματα!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν είναι τόσο σημαντικής αξίας αλλά με έχει εκνευρίσει.Τους έστειλα μαιλ και περιμένω.Έχει συμβεί σε κάποια από εσάς;Κρίμα η χαρά μου για τις χαμηλές τιμές τελικά!

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μήπως ξέρετε πιο τηλεφωνο μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε σε παραγγελίες που θα πάνε στο myukmail όταν μας ζητάνε τηλέφωνο?

Έχει αναφερθεί ξανά αλλά δεν μπόρεσα να το βρω. Ούτε στις οδηγίες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Με την χρεωστικη visa της Πειραιως μπορειτε να ψωνίσετε κανονικά και απο το Internet και απο φυσικά μαγαζιά,χωρις να χρειαστεί να δώσετε κάπου το pin σας.Την έχω κι εγώ κι έχω ψωνίσει και απο τα δύο χωρίς κανένα πρόβλημα.

By the way σήμερα παρέλαβα απο Asos...απο ποιότητα είναι μέτρια τα ρούχα αλλά απο εξυπηρέτηση είναι πολυ καλοι.

xceZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μήπως ξέρετε πιο τηλεφωνο μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε σε παραγγελίες που θα πάνε στο myukmail όταν μας ζητάνε τηλέφωνο?

Έχει αναφερθεί ξανά αλλά δεν μπόρεσα να το βρω. Ούτε στις οδηγίες.

χρησιμοποιείς το τηλέφωνό τους αν δεν κάνω λάθος το γράφει κάπου και στο site τους στα FAG

 

Κορίτσια έκανα παραγγελία από eastendcosmetics στις 9/3 και σήμερα το πρωί παρέλαβα!Τόσο σύντομα!Αλλά μέσα από το κουτί λείπουν δυο πράγματα!!!!!!!!!!!!!!!!Δεν είναι τόσο σημαντικής αξίας αλλά με έχει εκνευρίσει.Τους έστειλα μαιλ και περιμένω.Έχει συμβεί σε κάποια από εσάς;Κρίμα η χαρά μου για τις χαμηλές τιμές τελικά!

και εγώ ακόμα περιμένω από 27/02 μ@μ@ τα ταχυδρομεία μας μέσα .........

δεν το δέχομαι όμως ότι εκνευρίστηκες, λάθη γίνονται να τους στείλεις μαιλ και να σου κάνουν τον κινέζο να εκνευριστείς αλλά τώρα γιατί ???

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μήπως ξέρετε πιο τηλεφωνο μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε σε παραγγελίες που θα πάνε στο myukmail όταν μας ζητάνε τηλέφωνο?

Έχει αναφερθεί ξανά αλλά δεν μπόρεσα να το βρω. Ούτε στις οδηγίες.

 

δωσε αυτο: 0845 838 1815 (UK Local Rate) το εχει στην homepage του MUM

Animation3-6.gif

"Some only dream of Angels, I held three in my arms"

 

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση προς ΜΑΡΙΤΑ. Σε παρακαλω μπορεις να μου πεις αυτα τα βρακακια τη φορμα εχουν γιατι θελω να παρω το 4-5 και δεν εχει αν ειναι να παρω το 5-6.Ρωταω εσενα γιατι διαβασα οτι τα πηρες και τα επλυνες κιολας.

http://cgi.ebay.co.uk/Ex-Store-7-pack-Girls-days-week-Cotton-Briefs-/250782341447?pt=Girl_s_Clothing&var=&hash=item80101791fb

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

γειά σου έχω το ίδιο πρόβλημα...έκανες τίποτα σε αυτό το θέμα?βρήκες λύση???

 

Τσουκου...αλλα τους εστειλα mail και σημερα μιας και δεν μπηκαν στον κοπο να μου απαντησουν μεσω του on line advisor που εχουν αν δηλαδη και αυτος τους ενημερωσε...για οτι νεωτερο θα ενημερωσω...

bjTVp2.pngDG1bp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χρησιμοποιείς το τηλέφωνό τους αν δεν κάνω λάθος το γράφει κάπου και στο site τους στα FAG

 

 

και εγώ ακόμα περιμένω από 27/02 μ@μ@ τα ταχυδρομεία μας μέσα .........

δεν το δέχομαι όμως ότι εκνευρίστηκες, λάθη γίνονται να τους στείλεις μαιλ και να σου κάνουν τον κινέζο να εκνευριστείς αλλά τώρα γιατί ???

Age έχεις δίκιο :cry:.Δεν έπρεπε ούτε να εκνευριστώ, άλλωστε δεν αξίζει τον κόπο.Τους έστειλα έναν ευγενέστατο μαιλ και θα περιμένω απάντηση.Μου κάνει εντύπωση που δεν έχεις παραλάβει ακόμη, ενώ παρέλαβα εγώ που μένω τόσο μακριά!!Thanks anyway!:)

3ltxp3.png?NMdWW70Y

 

z9s1p3.png?zs5gAV1N

Link to comment
Share on other sites

Age έχεις δίκιο :cry:.Δεν έπρεπε ούτε να εκνευριστώ, άλλωστε δεν αξίζει τον κόπο.Τους έστειλα έναν ευγενέστατο μαιλ και θα περιμένω απάντηση.Μου κάνει εντύπωση που δεν έχεις παραλάβει ακόμη, ενώ παρέλαβα εγώ που μένω τόσο μακριά!!Thanks anyway!:)

εμένα με συγχωρείς :Dτώρα είδα ότι είσαι 22 εβδομάδων (με το καλό) :D:D στην κατάσταση σου και εγώ μπαρούτι θα είχα γίνει :lol::lol: και για μικρότερα πράγματα :lol::lol:

καλά έκανες και τους έστειλες μαιλ

 

Πάντως καλά έκανες και το ανέφερες μια και αν σημειωθεί και άλλο τέτοιο κρούσμα αν θα μπεί στην λίστα μας θα πρέπει να το βάλουμε με υποσημείωση

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση προς ΜΑΡΙΤΑ. Σε παρακαλω μπορεις να μου πεις αυτα τα βρακακια τη φορμα εχουν γιατι θελω να παρω το 4-5 και δεν εχει αν ειναι να παρω το 5-6.Ρωταω εσενα γιατι διαβασα οτι τα πηρες και τα επλυνες κιολας.

http://cgi.ebay.co.uk/Ex-Store-7-pack-Girls-days-week-Cotton-Briefs-/250782341447?pt=Girl_s_Clothing&var=&hash=item80101791fb

 

Γεια σου dimitrab!

Πήρα το 2-3 και η μικρή μου είναι 28 μηνών σχεδόν και 13 κιλά. Μας είναι μια χαρά άρα νομίζω πως είναι κανονική η φόρμα τους. Τώρα δε θέλω να σε πάρω και στο λαιμό μου...νομίζω πως θα της είναι καλά...είναι γεμάτη η μικρή σου; Εμείς νομίζω πως έχουμε λίγο πεταχτό πωπούλι και μας είναι καλά....Και λίγο μεγάλα να είναι δε νομίζω να έχεις πρόβλημα μωρέ...

Ελπίζω να σε βοήθησα και να μη σε μπέρδεψα περισσότερο....το σίγουρο είναι ότι δεν είναι μεγάλη η φόρμα τους!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το αναθεματισμένο παραδίδει στο πάτημα.. Μάλιστα πριν 10 μέρες είχα παει και πλακωνόμουνα και μου είπαν πως έχουν μια καινούρια εγκύκλιο, που τους λέει πως όλα τα δέματα θα πρέπει να πηγαίνουμε να τα παίρνουμε.. Το τι έγινε δεν μπορώ να σου πώ :evil::evil:

 

Λοιπόν σάββατο ή κυριακή σε περιμένω στην πλατεία!!! έφτιαξε ο καιρός......

Και πάλι σόρρυ:oops::oops::oops:

ειδοποιηση στέλνουν ότι έχεις δέμα /?

jHgFp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου dimitrab!

Πήρα το 2-3 και η μικρή μου είναι 28 μηνών σχεδόν και 13 κιλά. Μας είναι μια χαρά άρα νομίζω πως είναι κανονική η φόρμα τους. Τώρα δε θέλω να σε πάρω και στο λαιμό μου...νομίζω πως θα της είναι καλά...είναι γεμάτη η μικρή σου; Εμείς νομίζω πως έχουμε λίγο πεταχτό πωπούλι και μας είναι καλά....Και λίγο μεγάλα να είναι δε νομίζω να έχεις πρόβλημα μωρέ...

Ελπίζω να σε βοήθησα και να μη σε μπέρδεψα περισσότερο....το σίγουρο είναι ότι δεν είναι μεγάλη η φόρμα τους!!!

 

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση:)

Δε με μπερδεψες καθόλου, θα τα παρω μωρε και μεγαλα να ειναι καποια στιγμη θα τα βαλει. Ασε που θελω να της ειναι ανετα.

Απο ποιοτητα ειναι καλό βαμβακερο ή σαν τσιγαροχαρτο?

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα δεν είναι και μάδερ αλλά νομίζω για τα λεφτά τους καλά είναι...είναι σχετικά λεπτά αλλά απαλά!!!

Τώρα είδα το τικεράκι σου...γιατί δε παίρνεις το 3-4; Τα θέλεις λίγο πιο μεγάλα ε;

Link to comment
Share on other sites

Κάποια είχε αναφέρει πολύ πρόσφατα τα ανταλλακτικά για το οτριζαλιν. Στο φαρμακείο που βρήκε η Ράννια, τα έχει 4 ευρώ

 

http://parapharmacie.gr/categorybrowse/baby-child-care/baby-child-cold/?prid=1956

 

νο μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 30 ευρώ.

 

Καλησπέρα! Από το συγκεκριμένο φαρμακείο ψώνιζα τα υποαλλεργικά γάλατα του γιού μου (ευτυχώς έφυγε η αλλεργία) και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Τα φέρνουν και γρήγορα. Συνεχίζω, λόγω έλλειψης χρόνου, να αγοράζω από εκεί, έχουν και καλές προσφορές... Δεν χρεώνουν και μεταφορικά μετά από κάποιο ποσό, αν δεν κάνω λάθος...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα δεν είναι και μάδερ αλλά νομίζω για τα λεφτά τους καλά είναι...είναι σχετικά λεπτά αλλά απαλά!!!

Τώρα είδα το τικεράκι σου...γιατί δε παίρνεις το 3-4; Τα θέλεις λίγο πιο μεγάλα ε;

 

Ναι μωρε ειναι 3 μιση αλλα 103 εκ και 16 κιλα και εμεις εχουμε πεταχτη κοιλίτσα:) Την πηρε ο μπαμπας της κατι 4-5 απο zara και την ειναι ισα ισα.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια δεν μπόρεσα να μπω νωρίτερα, αλλά πήγα στην Πειραιώς και ρώτησα για την κάρτα αναλήψεως (visa). Mπορούμε να ψωνίσουμε μέσω paypall κανονικά χωρίς κάποιο pin (Ούτε της κάρτας ούτε θα μου στείλουν άλλο).

qc40p3.png

 

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!

Λογω ελειψης χρονου εχω καιρο να σας διαβασω αλλα σας γραφω να σας ενημερωσω για τις παραλαβες μου! Λοιπον παρελαβα τα εξης απο το ebay

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=320652487833&si=aTS4xeZvadxevvw4mDPjgwN4f%252B0%253D&viewitem=&sspagename=ADME:X:RTQ:US:1123#ht_5321wt_907

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190462274071&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123#ht_500wt_922

Ειδικα τα σακουλακια αποθηκευσης ηρθαν πολυ γρηγορα και ειναι πολυ βολικα, χωρανε 300μλ γαλα και ειναι πολυ καλυτερα απο αντιστοιχης εταιρειας που τα χρεωνει στην Ελλαδα 19 ευρω τα 20 κομματια.

 

Παρελαβα απο ioffer αυτο το τσαντακι για τον αντρα μου και ειναι καταπληκτικο, μοιριζει δερμα. σε καμια περιπτωση δεν φαινεται φτηνιαρικο! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη και θα ξαναπαραγγειλω!

http://www.ioffer.com/offer_transactions/show/15288292?message_id=341847156

Περιμενω και αυτο το πορτοφολι, μολις παραλαβω θα σας ενημερωσω.

http://www.ioffer.com/offer_transactions/show/15252820

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Από το συγκεκριμένο φαρμακείο ψώνιζα τα υποαλλεργικά γάλατα του γιού μου (ευτυχώς έφυγε η αλλεργία) και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Τα φέρνουν και γρήγορα. Συνεχίζω, λόγω έλλειψης χρόνου, να αγοράζω από εκεί, έχουν και καλές προσφορές... Δεν χρεώνουν και μεταφορικά μετά από κάποιο ποσό, αν δεν κάνω λάθος...

 

 

Πω πω και δευτερη μανουλα:!::!: σε μια μερα μονο που μολις γράφτηκε στο φορουμ εεεετρεξε να μας πει για το καλο αυτο καινουργιο σάιτ... τσ τσ τσ

 

Ξέρεις ε....αυτο που κάνεις τα κάνει χειρότερα τα πράγματα....

 

οπως να δημιουργεις την εντυπωση οτι κάνεις διαφήμιση ισως....

 

λεω εγω τωρα...:idea::cool:

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Από το συγκεκριμένο φαρμακείο ψώνιζα τα υποαλλεργικά γάλατα του γιού μου (ευτυχώς έφυγε η αλλεργία) και έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Τα φέρνουν και γρήγορα. Συνεχίζω, λόγω έλλειψης χρόνου, να αγοράζω από εκεί, έχουν και καλές προσφορές... Δεν χρεώνουν και μεταφορικά μετά από κάποιο ποσό, αν δεν κάνω λάθος...

 

Πω πω και δευτερη μανουλα:!::!: σε μια μερα μονο που μολις γράφτηκε στο φορουμ εεεετρεξε να μας πει για το καλο αυτο καινουργιο σάιτ... τσ τσ τσ

 

Ξέρεις ε....αυτο που κάνεις τα κάνει χειρότερα τα πράγματα....

 

οπως να δημιουργεις την εντυπωση οτι κάνεις διαφήμιση ισως....

 

λεω εγω τωρα...:idea::cool:

 

Ελπίζω να μη φάω και εγώ την ρετσινιά .............

 

Γεια σας!!!

Λογω ελειψης χρονου εχω καιρο να σας διαβασω αλλα σας γραφω να σας ενημερωσω για τις παραλαβες μου! Λοιπον παρελαβα τα εξης απο το ebay

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&_trksid=p4340.l2557&rt=nc&nma=true&item=320652487833&si=aTS4xeZvadxevvw4mDPjgwN4f%252B0%253D&viewitem=&sspagename=ADME:X:RTQ:US:1123#ht_5321wt_907

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190462274071&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123#ht_500wt_922

Ειδικα τα σακουλακια αποθηκευσης ηρθαν πολυ γρηγορα και ειναι πολυ βολικα, χωρανε 300μλ γαλα και ειναι πολυ καλυτερα απο αντιστοιχης εταιρειας που τα χρεωνει στην Ελλαδα 19 ευρω τα 20 κομματια.

 

Παρελαβα απο ioffer αυτο το τσαντακι για τον αντρα μου και ειναι καταπληκτικο, μοιριζει δερμα. σε καμια περιπτωση δεν φαινεται φτηνιαρικο! Ειμαι πολυ ευχαριστημενη και θα ξαναπαραγγειλω!

http://www.ioffer.com/offer_transactions/show/15288292?message_id=341847156

Περιμενω και αυτο το πορτοφολι, μολις παραλαβω θα σας ενημερωσω.

http://www.ioffer.com/offer_transactions/show/15252820

 

Καλά, το μωρουδιακό φορμάκι είναι όλα τα λεφτά, όνειρο !!!!!!!!!!!! Και οι τσάντες πολύ ωραίες, θα τον ξεψαχνίσω λίγο τον πωλητή.

ydS7p3.png 3pOXp3.png

E-shops για παπούτσια ΕΔΩ Εshops ΕΔΩ

Το παλιό θέμα ΕΔΩ Πώληση στο ΕΒΑΥ ΕΔΩ

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να μη φάω και εγώ την ρετσινιά ............

 

 

μη διαβαζω χαζομάρες.....:lol:

 

και για να καταλάβεις το δευτερη δεν πηγαινε σε σενα...

 

πηγαινε στο οτι χτες γραφτηκε μια Νεφελη κ πρωτο ποστ για αυτο το σαιτ...

 

και σημερα παλι τα ιδια...

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...