Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ξενοδοχεια στα Γιαννενα


athinag

Recommended Posts

Μηπως καποια απο εσας ξερει να μου συστησει ξενοδοχειο στα Γιαννενα αλλά να εχει οικογενειακα δωματια γιατι θα ειναι μαζι μας και τα τρια :eek::eek::-oπαιδακια μου 16,11 και 4 χρονων.

Βοηθηστε......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μηπως καποια απο εσας ξερει να μου συστησει ξενοδοχειο στα Γιαννενα αλλά να εχει οικογενειακα δωματια γιατι θα ειναι μαζι μας και τα τρια :eek::eek::-oπαιδακια μου 16,11 και 4 χρονων.

Βοηθηστε......

 

εμεις που πηγαμε 2 φορεσ μειναμε στο Kentrikon Hotel Ioannina.μεσα στο κεντρο,παααρα πολυ ωραιο,καινουργιο ειναι χτισμενο με πετρα!τελοιο.την πρωτη φορα ειχαμε και την κορη,μασ βαλανε σε ενα μεγαλο..ειχε 2 δωματια!!σαλονι και κρεβατοκαμαρα μαζι!!εκανε 55 ευρω!!

εμασ οι τιμες ηταν καλες.κανονικα ειναι πιο ακριβα αλλα μαλλον λογο οτι ειναι καινουργιο δεν εχει πολλη κοσμο.παρε τηλ και ρωτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας κοριτσια! Θα ηθελα μια μικρη βοηθεια απο τις Γιαννιωτισσες ή απο τις κοσμογυρισμένες! Εχω κερδισει ενα ταξιδι στα Γιαννενα και εχω τις εξης επιλογες σε ξενοδοχεια:

 

1.HOTEL EPIRUS PALACE

2. GRAND SERAI

3. DU LAC

 

Για να ακουσω προτασεις! Ποιο θεωρειτε καλυτερο?;)

Link to comment
Share on other sites

πιο ομορφο και πιο ''ζεστο'' το τριτο!!!αλλα εχω ακουσει οτι εχει απιστευτο πρωινο το δευτερο...με μαγειρα που του λες επι τοπου τι θελεις και στο φτιαχνει..ομελετες με ο,τι θελεις μεσα....κρεπες...γιθα το πρωτο δεν γνωριζω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια! Θα ηθελα μια μικρη βοηθεια απο τις Γιαννιωτισσες ή απο τις κοσμογυρισμένες! Εχω κερδισει ενα ταξιδι στα Γιαννενα και εχω τις εξης επιλογες σε ξενοδοχεια:

 

1.HOTEL EPIRUS PALACE

2. GRAND SERAI

3. DU LAC

 

Για να ακουσω προτασεις! Ποιο θεωρειτε καλυτερο?;)

 

το 2ο κορίτσι!

είναι το καλύτερο αυτή τη στιγμή στα Γιάννενα!!

είναι και στο κέντρο της πόλης!!!

να περάσετε καλά!:P

Link to comment
Share on other sites

Έχω μείνει στα δύο πρώτα, αν και δεν ξετρελάθηκα γιατί προτιμώ τα ατμοσφαιρικά boutique hotel και όχι τις τεράστιες ξενοδοχειακές μονάδες. Το Epirus είναι έξω από την πόλη οπότε χρειάζεσαι πάντα να χρησιμοποιείς αυτοκίνητο. Μπορεί να ήταν αρκετά εντυπωσιακό πριν κάποια χρόνια, αλλά τώρα πλέον φαίνεται ακόμα και στα δωμάτια το πέρασμα του χρόνου, ενω το άλλο είναι πιο καινούριο. Και στα δύο το πρωινό πολύ πλούσιο, αλλά στο σεράι ήταν πιο νόστιμο. Πέρσι το epirus είχε βγάλλει προσφορές και η τιμή του ήταν η μισή από το άλλο, φέτος δεν ξέρω τι τιμές έχουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...