Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΣ - ΓΥΑΛΙΑ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ (ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΛΟΙΠΟΝ) ΕΧΩ ΔΥΟ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΤΟΝ ΛΕΥΤΕΡΗ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΠΥΡΟ 16ΜΗΝΩΝ. ΟΤΑΝ Ο ΛΕΥΤΕΡΑΚΗΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ 18ΜΗΝΩΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΜΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ, ΕΠΙΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΠΡΕΣΒΥΩΠΙΑ ΛΙΓΟ ΑΣΤΙΓΜΑΤΙΣΜΟ & ΤΟ ΔΕΞΙ ΜΑΤΑΚΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΞΕΦΕΥΓΕΙ. ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΓΥΑΛΙΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΜΝΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΞΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑΜΕ. ΕΧΘΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΝ ΠΗΓΑΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΗΛ. ΝΑ ΤΟΥ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΤΟ ΜΑΤΙ. (ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ)

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ....?????? :(:(:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


γεια!

 

μου φαίνεται πρέπει να αρχίσετε σουπερ παιχνίδια με πειρατές που κρύβουν το ένα μάτι... να το κάνετε και εσείς..

να το πάρει για παιχνίδι...

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΤΕΣΗ !!!

ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΤΕΣ. ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΜΑΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ. ΤΟΥ ΥΠΟΣΧΟΜΑΣΤΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...