Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βοηθεια για παπουτσια


Recommended Posts

Θελω να αγορασω παπουτσια για την μικρη κ εχω κολλησει..Τωρα αλλαζει νουμερο κ της πηρα ενα πεδιλο ανοιχτο που ειναι καλο για καθε μερα αλλα δεν κανει για κουνιες γιατι ειναι πολυ ανοιχτο. Να της παρω αθλητικο κ για φορεματα να της παρω ενα φθηνο (τυπου ζαρα) αφου δεν θα τα φοραει για πολυ ωρα.Το λεω κ απο θεμα οικονομικο μια κ δεν με παιρνει να δωσω 60αρια. Τι νομιζετε οτι εχει αναγκη σε αυτην την ηλικια; Προτεινται μου κ μαγαζια η μαρκες που εχετε δοκιμασει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


μόλις σήμερα της πήρα αυτό ...

http://www.agatharuizdelaprada.com/store/sandalia-strawberry.html

σε λευκό χρώμα,(όχι λουστρίνι) με μπαλόνι ριγέ για σχέδιο,πάει με όλα της τα ρούχα για απογευματινό.

για καλή μου τύχη ήταν περσινή κολεξιόν και το πήρα μισή τιμή,33Ε.

συνήθως κάνουν 50-60Ε

μπορεί να της πάρεις ένα πανινάκι για τις κούνιες ή αθλητικά, puma για παράδειγμα.

έχω 5 ζευγάρια παπούτσια για το καλοκαίρι από την ανηψιά σχεδόν καινούρια,αλλά είναι 22 νούμερο και η δική μου φοράει 20-21.

ένα πεδιλάκι για όλες τις ώρες,αθλητικά και ένα καλό λίγο πιο κλειστό...

αυτά φαντάζομαι βάση των ρούχων που έχω εγώ.

κι εσύ αυτό πρέπει να κοιτάξεις.

τι ρούχα έχεις...

εμείς ας πούμε τώρα με τις ζέστες δεν θα κατεβαίνουμε πρωί...

οπότε με το πεδιλάκι θα πηγαίνουν μια χαρά τα φορεματάκια απλά,δροσερά...

σορτσάκια λινά απογευματινά με μπλουζάκια.

φουστίτσα τζην.

από τα ζάρα είχα πάρει κάτι ωραία μωβ παπουτσάκια σαν τα all star.όλο τον χειμώνα βγάλαμε.

κι ακόμα σαν καινούρια είναι.

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites

Αν θελεις κοιτα στο http://www.fenastock.gr εχει απο τωρα εως αυριο το βραδυ στις 12 εκπτωση -50% σε ολα τα ειδη του με κουπόνι 50066, Εγω μολις πηρα δυο ζευγαρια παπουτσια για την μικρη μου, ενα all star converce ροζουλι μποτακι, και ενα πεδιλάκια Lilly Kelly απο 68ευρω τελικη ηταν 34 ευρώ με τα μεταφορικα μαζι!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μόλις σήμερα της πήρα αυτό ...

http://www.agatharuizdelaprada.com/store/sandalia-strawberry.html

σε λευκό χρώμα,(όχι λουστρίνι) με μπαλόνι ριγέ για σχέδιο,πάει με όλα της τα ρούχα για απογευματινό.

για καλή μου τύχη ήταν περσινή κολεξιόν και το πήρα μισή τιμή,33Ε.

συνήθως κάνουν 50-60Ε

μπορεί να της πάρεις ένα πανινάκι για τις κούνιες ή αθλητικά, puma για παράδειγμα.

έχω 5 ζευγάρια παπούτσια για το καλοκαίρι από την ανηψιά σχεδόν καινούρια,αλλά είναι 22 νούμερο και η δική μου φοράει 20-21.

ένα πεδιλάκι για όλες τις ώρες,αθλητικά και ένα καλό λίγο πιο κλειστό...

αυτά φαντάζομαι βάση των ρούχων που έχω εγώ.

κι εσύ αυτό πρέπει να κοιτάξεις.

τι ρούχα έχεις...

εμείς ας πούμε τώρα με τις ζέστες δεν θα κατεβαίνουμε πρωί...

οπότε με το πεδιλάκι θα πηγαίνουν μια χαρά τα φορεματάκια απλά,δροσερά...

σορτσάκια λινά απογευματινά με μπλουζάκια.

φουστίτσα τζην.

από τα ζάρα είχα πάρει κάτι ωραία μωβ παπουτσάκια σαν τα all star.όλο τον χειμώνα βγάλαμε.

κι ακόμα σαν καινούρια είναι.

Τα πηρες απο αυτο το site ?

Link to comment
Share on other sites

miamama τα πήρες σε πολύ καλή τιμή 44 ευρώ, γενικά αυτή η μάρκα ειναι ακριβή τουλάχιστον στην Ελλάδα, εδώ πρεπει να είναι πιο ακριβά. Πόσο σου βγήκε με τα μεταφορικά;

 

 

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ήμουν πολύ τυχερή,δεν τα πήρα από το site(μετά είδα ότι έχει e-shop!!!!)

θα το έχω στα υπόψη μου...

το πήρα από κατάστημα εδώ τοπικό, όλα αυτής της μάρκας κάνουν 60Ε,αλλά περσινό,το πήρα 33Ε!!!

ένα τελευταίο 21 νούμερο είχε!!

pPyfp1.png

IxVpp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δερματινα για το καλοκαιρι ;;;

Μηπως ηθελες να μου δειξεις τιποτα αλλο;

χεχεχεχε!!!!!!

οχι! αυτα ηθελα να σου δειξω:D

ειναι δροσερο το ποδαρακι το καλοκαιρι γυμνο κ ζεστο το χειμωνα με καλτσακια;)

εγω τα ευχαριστηθηκα κ δεν του φοραω αλλα.

απλα παρειγγηλα κ αλλα ιδια για να μη φοραει καθε μερα το ιδιο ζευγαρι:)

uDuOp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

Πολύ ωραία είδη έχει kalamaraki, υπάρχει καπου κατάστημα στοκ ή αγοράζεις μέσω internet μόνο; Επειδή την έχω πατήσει με τα Puma θέλω πάντα να τα δοκιμάζει. Το πρόβλημα όμως που έχω με τα δερμάτινα είναι να μην πληγωθούν τα ποδαράκια της. Έχω 2 ζευγάρια (1 ανοιχτό Geox και ένα λίγο πιο κλειστό Μούγερ) και ακόμα και με λεπτή κάλτσα της κάνουν σημάδι κοκκινίλα και της τα βάζω για λίγο. Μας έχει φάει το αθλητικό στην παιδική χαρά κάθε μέρα και μόνο τα Νike τη βολευουν. Τα Puma, αν και το νούμερό της, είναι στενά δεν φτάνει το βέλκρο να κολλήσει στην άλλη άκρη και είναι ακόμα αφόρετα. :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

χεχεχεχε!!!!!!

οχι! αυτα ηθελα να σου δειξω:D

ειναι δροσερο το ποδαρακι το καλοκαιρι γυμνο κ ζεστο το χειμωνα με καλτσακια;)

εγω τα ευχαριστηθηκα κ δεν του φοραω αλλα.

απλα παρειγγηλα κ αλλα ιδια για να μη φοραει καθε μερα το ιδιο ζευγαρι:)

Μου αρεσουν αλλα μια φορα που ρωτησα μια μαμα μου ειπε οτι ειναι για μεσα στο σπιτι γιατι απο κατω δεν εχει σολα..Εσεις τα φορατε κ εξω;; Αν παταει σε πετρες δεν ποναει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα παντως δεν εχει τετοιο θεμα!

το πατουσακι ειναι μεν μαλακο δερμα , αλλα πιο ενισχυμενο απο το υπολοιπο παπουτσι.

παντως μη φοβασαι!:)

επιβαλλεται τα μωρα μας να περπαταν ξυπολητα η σχεδον ξυπολητα , προκειμενου να αποκτησουν ευχερια στη βαδιση κ σωστο πατημα;)

 

 

ααα! κα μην ξεχασω, προχθες βρηκα τα ιδια κ καλυτερα στο e bay , με 9 ευρω:evil::evil::evil:

οποτε κ θα παραγγειλω 5 ζευγαρια να εχει για ολο το χρονο!!!!!!!!!!!

uDuOp2.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...