Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣ ADM ... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ;


Recommended Posts

Αγαπητοι ADM μηπως μπορειτε να μας βοηθησετε λιγο με τα θεματα; Παρατηρω οτι σε ολες σχεδον τις ενοτητες τα περισσοτερα απο τα δημοφιλη θεματα στα οποια συμμετειχαμε και ενημερωνομασταν εχουν παει πολλες σελιδες και πισω και εχουν αναμειχθει με αλλα που ειχαν ελαχιστες απαντησεις και αναγνωσεις. Επισης παρατηρω οτι οταν δημοσιευεται απαντηση σε ενα θεμα δεν ερχεται μπροστα οπως γινοταν παλια αλλα παραμενει στην ογδοοη δεκατη ή και δωδεκατη σελιδα. Αυτο ομως δεν μας βοηθα ουτε στο να παρακολουθουμε τα θεματα που μας ενδιαφερουν ουτε στο να συμμετεχουμε και ειδικα οσους απο εμας εχουμε αργους υπολογιστες. Ξερω οτι ακομη δεν εχετε ολοκληρωσει το νεο μοντελο και ζητω συγγνωμη αν σας ''επιασα απο τα μουτρα '' Απλως κανω αυτη την επισημανση γιατι πιστευω οτι θα μας βοηθησει ολους παρα πολυ.

Σας ευχαριστω για την υπομονη σας, ευχομαι καλη Ανασταση σε ολους σας. Φριντα.

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επισης ενω εχω διαβασει ενα θεμα , αν ξαναμπω αργοτερα στο φορουμ ο τιτλος ειναι παλι bold ενω δεν εχει υπαρξει νεα δημοσιευση. Δηλαδη δεν φαινεται σαν διαβασμενο απο εμενα.:confused:

lcWup3.png
Link to comment
Share on other sites

frinda πηγαίνεις στο τέλος της σελίδας

Επιλογές εμφάνισης

---Ταξινόμηση με βάση επιλέγεις ώρα δημοσίευσης

---Σειρά ταξινόμησης επιλέγεις φθίνουσα

 

Δυστυχώς θα πρέπει να το κάνεις κάθε φορά γιατί η αλλαγή αυτή δεν μπορεί να αποθηκευτεί

Οι admin είναι ενήμεροι και θα το φροντίσουν :D

Η ζωή μου όλη .....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε Χαρουλα την εχω κανει τη διαδικασια αλλα παλια οταν ενα θεμα ειχε δημοσιευσεις και ενημερωνομασταν αμεσως αλλα και ερχοταν μπροστα.

Τωρα ενα θεμα εχει εξελιξη και πρεπει να ψαχνεις στις απειρες σελιδες για να το βρεις.

Ειναι δυνατον ενα θεμα με 5.000 αναγνωσεις π.χ να ειναι στην 18η σελιδα;

Οταν το θεμα εχει εξελιξη πρεπει να ειναι μπροστα για να το βλεπουμε και να το διαβαζουμε. Αυτο λεω.

Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ

 

z0oo.jpgprYNp3.png[/url] .

Link to comment
Share on other sites

frinda μπορείς να επιλέξεις να βλέπεις τα θέματα ταξινομημένα σε σχέση με τον αριθμό των απαντήσεων. Δεν ξέρω αν σ'ενδιαφέρει κάτι τέτοιο αλλά υπάρχει ως επιλογή στο μενού ταξινόμηση με βάση τον/την στις επιλογές εμφάνισης .

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

frinda πηγαίνεις στο τέλος της σελίδας

Επιλογές εμφάνισης

---Ταξινόμηση με βάση επιλέγεις ώρα δημοσίευσης

---Σειρά ταξινόμησης επιλέγεις φθίνουσα

 

Δυστυχώς θα πρέπει να το κάνεις κάθε φορά γιατί η αλλαγή αυτή δεν μπορεί να αποθηκευτεί

Οι admin είναι ενήμεροι και θα το φροντίσουν :D

 

Οι admin είναι ενήμεροι και θα το φροντίσουν

 

Ακριβώς,

 

απο ότι γνωρίζουμε αυτή η ρύθμιση είναι πλέον προεπιλεγμένη όπως ήταν και στο προηγούμενο φόρουμ!

Το πρόβλημα αυτό ήταν απλώς προσωρινό εξαιτίας διαφορετικών προεπιλεγμένων ρυθμίσεων οι οποίες έπρεπε να αλλαχθούν.

(οι ρυθμίσεις αυτές δεν είναι τόσο απλό να γίνουν για αυτό το λόγο δεν γίνονται αμέσως)

 

το θέμα μεταφέρεται στις ανακοινώσεις

 

ευχαριστούμε!

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...