Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

BABY PLANET-ΠΑΙΔΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΕ ΕΣΠΑ...!!!!!ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ.....


Recommended Posts

Καλησπέρα σας την χρονια 2012-2013 ήμασταν στην παιδική ακαδημία....

όλα καλά εκτός του ποσού για το φαί...60ε....!!!!

φετος που ρώτησα στο baby planet άκουσα περίεργα πράγματα όπως 70ε για σχολικό και έξτρα 100ε για γραφικ'η ύλη...

ποια μαμά έχει να μου πεί εντυπώσεις καλές και κακές απο την φετινή χρονιά εκεί και αν τώρα έμαθε νεότερα για το 2013-2014.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


καλημέρα thomai1979

επειδή έκανα και εγω τα χαρτια μου μεσω έσπα φέτος και έχω βάλει και τους δυο σταθμούς που λές σαν επιλογές, με έβαλες σε σκέψεις...

Δεν εχω έρθει σε επαφη με τους σταθμούς, αλλά αποσο διαβασα στην προκύρηξη , ο έσπα καλύπτει το ποσο για την γραφική ύλη, ενω πέρσυ όχι και όσον αφορά το σχολικό είναι στην δική σου επιλογή αν θες η όχι. Δεν μπορούν να σε δεσμεύσουν να πληρωνεις για σχολικό αν δεν το χρησιμοποιείς. Και για μενα το ποσό φαινεται μεγάλο για σχολικο, αλλα θα την πηγαινοφέρνω εγώ πηγαινοντας στην δουλεια. Αν μας παρουν και ειμαστε στον ιδιο σταθμό θα χαρω να γνωριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...
Μπήκαμε τελικα παιδική Ακαδημια, ειναι καμια μανουλα που θα ειμαστε στον ιδιο σταθμο να γνωριστούμε?

μακαρι να μπαιναμε περσι ειμασταν εκει....αν θες ρωτα απεξω απεξω αν εγιναν ολες οι τοποθετησεις μεσω εσπα.....πηρα τλφ το πρωι και μου ειπε η κ.Αγγελική οτι εγιναν ολες οι εγγραφες.....μονο αν ακυρωσει καποια μαμα θα μπω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπήκαμε τελικα παιδική Ακαδημια, ειναι καμια μανουλα που θα ειμαστε στον ιδιο σταθμο να γνωριστούμε?

δεν το πιστευω μας πηραν τλφ απο ΕΕΤΑΑ οτι αδεισε θεση στην Παιδικη Ακαδημια και αν θελουμε να παμε.....εννοειται απαντησα περσι εκει ημασταν...που να το ηξερα χτες οταν εγραφα....ελπιζω να συναντηθουμε εκει καποια μερα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...