Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γυναικολόγος σε Ν. Σμύρνη ή Π. Φάληρο και ΡΕΑ


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλημέρα, σου στέλνω π.μ. (δεν είχα δει το μήνυμα νωρίτερα...σόρι)

 

 

σνιφ λυγμ.... μου πρότεινες τον γιατρό από τον οποίο θέλω να φύγω.... Καλή σύμπτωση πάντως.... :shock:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα Μανούλες σας διαβάζω πολύ καιρό αλλά σήμερα γράφτηκα,θα ήθελα να μου συστήσετε κάποιον πολύ καλό γυναικολόγο στο Ρέα ή στο Λητώ ή στο Ιασώ γιατί θα γεννήσω σε λίγους μήνες και ο γιατρός που πηγαίνω τώρα αν και καλός δεν απαντάει στα τηλέφωνα και η επίσκεψη μαζί του κρατάει 15 λεπτά,ξεχνάω κι εγώ η ιδια τι θέλω να τον ρωτήσω απο το άγχος μου,δε θα ήθελα να φτάσει η μέρα της γέννας και να μην μπορώ να τον βρω,εαν τον πάρω στο ιατρείο του θα μου απαντησει μόνο η γραμματέας ο γιατρός είναι ΠΑΝΤΑ απασχολημένος και την απάντηση στο ερώτημά μου μου τη δίνει παντα η γραμματέας του μετα απο μια εβδομάδα αφου πάρω εγώ ξανά 2-3 τηλέφωνα,ειλικρινά κουράστικα να τον ψάχνω συνέχεια και στο τέλος ούτε να μιλάω απευθείας μαζί του,παρακαλώ πολύ να μου πείτε κάποιον καλό γυναικολόγο και άνθρωπο,θα ήθελα να μου πείτε την εμπειρία σας και όχι απλά ένα όνομα και ένα τηλέφωνο σας παρακαλώ πολύ.Σας ευχαριστώ εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό το μωράκι σου! Απλά απαράδεκτα όσα περιγράφεις και πολύ καλά θα κάνεις να αλλάξεις γιατρό! Ο δικός μου είναι και στα τρία μαιευτήρια που αναφέρεις - ειδικά στο Λητώ νομίζω πως είναι και προϊστάμενος καποιου τμήματος. Έχω κάθε λόγο να τον προτείνω, ήταν εξαιρετικός τόσο ως γυναικολόγος (χρειάστηκε να κάνω κάποιες μικροεπεμβάσεις παλιότερα), όσο και ως μαιευτήρας, αλλά και ως άνθρωπος. Μπορώ αν θες να σου στείλω τα στοιχεία του σε μήνυμα.

27pzp3.png

 

qIUIp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Κορίτσια γεια σας ! Με τον άντρα μου προσπαθούμε για μωράκι και είμαι στο ψάξιμο για γιατρό. Μου έχουν συστήνει κάποια ονόματα αλλα θα ήθελα και την δική σας γνώμη αν γνωρίζετε κάποιες απο τις παρακάτω. :

-Ιωάννα Τσιαούση

-Μυρτώ Σωτηροπούλου ( αν γνωρίζετε και σε ποια κλινική είναι)

- Σπυριδούλα Ψαρρού

- Ευγενία Κουράκου

- Μαριάνθη Αποστολουδη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας ! Με τον άντρα μου προσπαθούμε για μωράκι και είμαι στο ψάξιμο για γιατρό. Μου έχουν συστήνει κάποια ονόματα αλλα θα ήθελα και την δική σας γνώμη αν γνωρίζετε κάποιες απο τις παρακάτω. :

-Ιωάννα Τσιαούση

-Μυρτώ Σωτηροπούλου ( αν γνωρίζετε και σε ποια κλινική είναι)

- Σπυριδούλα Ψαρρού

- Ευγενία Κουράκου

- Μαριάνθη Αποστολουδη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :D

 

Καλημερα κι απο μενα και συντομα μανουλα...διαβασα το μηνυμα σου δεν ξερω καποιους απο αυτους που αναφερεις αλλα θα μπορουσα να σου συστησω τον δικο μου που ειναι καταπληκτικος επιστημονας...ΑΝθρωπος πανω απο ολα με αγαπη για αυτο που κανει συνεργαζεται με τις κλινικες που αναφερεις και ειναι ο αντρας της αδερφης μου..εγω μενω επαρχια και κατεβαινα καθε μηνα αθηναοταν ημουν εγκυος γιατι δεν μπορουσα να εμπιστευτω κανεναν αλλο γιατρο γιατι με τα παιδια...δεν παιζουμε.αν θελεις λεπτομερειες πες μου να σου στειλω στοιχεια.φιλικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κι απο μενα και συντομα μανουλα...διαβασα το μηνυμα σου δεν ξερω καποιους απο αυτους που αναφερεις αλλα θα μπορουσα να σου συστησω τον δικο μου που ειναι καταπληκτικος επιστημονας...ΑΝθρωπος πανω απο ολα με αγαπη για αυτο που κανει συνεργαζεται με τις κλινικες που αναφερεις και ειναι ο αντρας της αδερφης μου..εγω μενω επαρχια και κατεβαινα καθε μηνα αθηναοταν ημουν εγκυος γιατι δεν μπορουσα να εμπιστευτω κανεναν αλλο γιατρο γιατι με τα παιδια...δεν παιζουμε.αν θελεις λεπτομερειες πες μου να σου στειλω στοιχεια.φιλικα

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου ! Ναι φυσικά και θα ήθελα αν σου είναι εύκολο . Σε ευχαριστώ πολύ! :D

mHOqp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Η γυναικολόγος μου είναι η Ψαρρού Σπυριδούλα, είναι στο Λητώ με ιατρείο στην Γλυφάδα (πλατεία Εσπερίδων)και την συστήνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ είναι υπεύθυνη (δεν πάει ΠΟΤΕ διακοπές από σεβασμό στις υποψήφιες μανούλες...) απαντάει ΠΑΝΤΑ στο τηλέφωνο, είναι μεθοδική και σε καθοδηγεί ήρεμα όλο τον καιρό και ειδικά στην γέννα χωρίς να σε βλέπει σαν πορτοφόλι (είναι και η ίδια τρίτεκνη μαμά) όπως και εγώ χάρις σε αυτήν!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...