Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΙΔΕΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

 

ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΠΙΑΔΙΚΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΙΑ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ ΞΥΛΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΩ ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ

 

ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΙΔΕΑ

 

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μπορεισ να τα φιαξεισ και μονη σου

απο κορδελεσ πολιχρομεσ

θα τησ κοψησ σε γραμματα και θα τησ κολισεισ

θα βαλεισ και φιογκακια σε μια μερια

τη λεσ;; σου αρεσει;;

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

η αδελφη μου εχει αγορασει το καθε γραμμα του ονοματος που εχει και ενα ζωακι επανω και το εχει κολησει στη πορτα σε ημικυκλιο,ειναι πολυ ωραιο αλλα η ανηψια μου ειναι 1½ και ταιριαζει για την ηλικια της

Πολλά παιδιά, πολλές σκοτούρες. Κανένα παιδί, καμιά χαρά.

Κικέρων

Γεωργια 03/10/06 Στελλα 04/03/08

Link to comment
Share on other sites

Μπορεισ να τα φιαξεισ και μονη σου

απο κορδελεσ πολιχρομεσ

θα τησ κοψησ σε γραμματα και θα τησ κολισεισ

θα βαλεισ και φιογκακια σε μια μερια

τη λεσ;; σου αρεσει;;

 

 

ΑΜΑΡΥΛΛΙΣ ΚΑΛΗΜΕΡΑ

 

ΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ. ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΕ ΧΑΝΤΡΟΥΛΕΣ .........ΘΑ ΔΟΥΜΕ

 

ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ

 

 

ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ

Link to comment
Share on other sites

η αδελφη μου εχει αγορασει το καθε γραμμα του ονοματος που εχει και ενα ζωακι επανω και το εχει κολησει στη πορτα σε ημικυκλιο,ειναι πολυ ωραιο αλλα η ανηψια μου ειναι 1½ και ταιριαζει για την ηλικια της

 

KAΛΗΜΕΡΑ geoste

 

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΑΠΛΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.....( ΦΟΡΕΜΕΝΟ )

 

 

ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φτιαξε γραμματα με ζυμαρι.... προσοχη δεν τρωγετε

 

2φλυτζανια του τσαγιου αλευρι

1 φλυτζανι αλατι

3/4 φλυτζ. νερο

1 κουταλακι του γλυκου λαδι

 

τα ανακατευουμε ολα μαζι με το χερι κ γινετε ζυμαρι μετα φτιαχνουμε αυτο που θελουμε κ τα ψηνουμε σε προθερμασμενο φουρνο για μιση ωρα στους 150 βαθμους,,, αφου κρυωσουν τα σχεδια μας τα βαφουμε με το χρωμα που θελουμε (με τεμπερες,, χωρις νερο δλδ βαζουμε μικρη ποσοτητα πανω στο σχεδιο κ το απλωνουμε με το πινελο)

 

αξιζει να το δοκιμασεις εχει πολυ πλακα ... προσοχη μην κανεις τεραστια κ χοντρα γραμματα γιατι φουσκωνει λιγακι...

 

(αυτο το ειδος λεγετε πλαστικη με ζυμαρι,, στο τελος της εργασιας αυτα που εχουμε φτιαξει γινονται σκληρα σαν τον πυλο)

Link to comment
Share on other sites

φτιαξε γραμματα με ζυμαρι.... προσοχη δεν τρωγετε

 

2φλυτζανια του τσαγιου αλευρι

1 φλυτζανι αλατι

3/4 φλυτζ. νερο

1 κουταλακι του γλυκου λαδι

 

τα ανακατευουμε ολα μαζι με το χερι κ γινετε ζυμαρι μετα φτιαχνουμε αυτο που θελουμε κ τα ψηνουμε σε προθερμασμενο φουρνο για μιση ωρα στους 150 βαθμους,,, αφου κρυωσουν τα σχεδια μας τα βαφουμε με το χρωμα που θελουμε (με τεμπερες,, χωρις νερο δλδ βαζουμε μικρη ποσοτητα πανω στο σχεδιο κ το απλωνουμε με το πινελο)

 

αξιζει να το δοκιμασεις εχει πολυ πλακα ... προσοχη μην κανεις τεραστια κ χοντρα γραμματα γιατι φουσκωνει λιγακι...

 

(αυτο το ειδος λεγετε πλαστικη με ζυμαρι,, στο τελος της εργασιας αυτα που εχουμε φτιαξει γινονται σκληρα σαν τον πυλο)

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ angel25

 

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

ΘΑ ΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ

ΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΕΛΕΙΑ .....ΑΛΛΑ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΩ ΤΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ

 

ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΣ

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...