Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ενδιαφέρον τριήμερο εκδηλώσεων για παιδιά


Λέγκω

Recommended Posts

Από http://athens.indymedia.org/front.php3?lang=el&article_id=1045925

 

Φεστιβάλ αυτοοργανωμένων δημιουργικών αντιστάσεων

19,20,21 Ιουνίου στην Κατάληψη Κτήματος Πραποπούλου

 

Δημιουργική απασχόληση παιδιών 17:30-20:00

 

θεατρικό παιχνίδι για μικρά παιδιά

θεατρικό παιχνίδι για μεγάλα παιδιά

ζογκλερικά κόλπα

ζωγραφική προσώπου

κατασκευή κούκλας

αυτοσχέδια παιδική χαρά

εργαστήριο σαπουνόφουσκας

λασπομαγειρέματα

 

Ας διεκδικήσουμε το δικαίωμα στην ελευθεριακή παιδεία

 

Ενημέρωση-Παρουσίαση εναλλακτικών μορφών εκπαίδευσης

Συζήτηση για την δημιουργία συνέλευσης για ένα άλλο σχολείο.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20-6-2009

19.00 στην Κατάληψη Κτήματος Πραποπούλου

Προφήτη Ηλία 49, Χαλάνδρι

 

www.dimiourgikes.org

 

 

Όπως έλεγα και στο ουφάκι τα λασπομαγειρέματα και το εργαστήρι σαπουνόφουσκας με εκστασίασαν!!!:-D

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


www.dimiourgikes.org

 

 

[/QUOTE]

 

η σελίδα ανοίγει αλλά μου τα βγάζει "κινέζικα".... :-(:sad:

πατας κωδικοποιηση unicode utf 8!:D

 

τελειο Λεγκω η φουσκα μου ειναι πολυυυυ μικρη αλλα περιεργη, εννοειται θα παμε!:D ευχαριστω!!(χεχε εγω θα χαρω πιο πολυ μου φαινεται)

 

για το παιδικο στεκι εξαρχειων τι ξερεις;

Link to comment
Share on other sites

Νταφάκι μου δεν γνωρίζω πολλά πράγματα αλλά μπορούμε να ρωτήσουμε περισσότερα από κοντά στο τριήμερο. Εγώ ψήνομαι για το Σάββατο! Όποια έρθει Σάββατο να μου κρατάει κόκκινο γαρύφαλο να την εντοπίσω:D

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

για το παιδικο στεκι εξαρχειων τι ξερεις;

εγω ξερω αλλα.... δε λεω ..να κανεις πρωτα δηλωση πολιτικων φρονηματων και μετα θα σου πω ! χαχαχαχαχαχχα ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ ΕΕΕΕΕΕΕ.....!!!!

Μάλλον κι εμεις σαββατο λεμε ...ειδομεν ...εχουμε να παρευρεθουμε και σε μια παιδικη παραστασης .... (το θεατρικο ντεμπουτο μιας λιλιπουτιας φιλης και ...θα ειμαστε κεντρο )

ρε Λέγκω τι γαρφυλλα και βλακειες...

ενα γκαζακι παιδια θα κραταω Θα με αναγνωρησετε αμεσως!...και μαυρη κουκουλα στο παιδι χαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ποια γκαζακια βρε;εγω θα κρατω ενα υπεροχο μωρό:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ωραια, Σαββατο θα παμε κι εμεις κατα τις 7-8, ο αντρας μου εκδηλωσε ενδιαφερον για τα λασπομαγειρεματα, ελπίζω να επιτρεπεται σε ενηλικους!!

 

θα σας στειλω και πμ:-D

Link to comment
Share on other sites

απο οτι καταλαβα παλι οι γνωστες αγνωστες θα ειμαστε μαζεμενες....χμ!!!!

αλλη με μωρο , αλλη με γαρυφαλο, αλλη με γκαζακι ...κι αλλη με σαββατο σκετο !

(με εχει πιασει η λαμακία μου παλι ε? οκ σκαω ! ΜΠΑΜ)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να κι η αλλη ....ρεεεεεεεεεεε ενα χαρτομαντηλο λεμε ...μυξεεεεεεεεεεεεεεεεεεες.....χαχαχαχχαχαχα

(φασοληθρα κι εγω ....κι εγω .....!!!!!!!!!!!! μην αρχησουμε παλι να συμπαθιομαστε ... και να ..." φιλιουντε αγγαλιαζονται ... ¨" δε τα αντεχω και πολυ αυτα ...ειμαι και στα ασχημα μου ...ΕΛΑ ΝΑ ΕΛΑ ΝΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΟΘΟΥΜΕ )

ασχετο αλλα θελω να το πω .... μου εκανα δωρο γεννας ...(μη γελατε ...πρωτον : δεν ειχα αντρα ναα μου κανει δωρο γεννας και δευτερον οκ αργησα ΤΟ ΞΕΡΩ .μετα απο δυο χρονια ,και βαλε...ΜΟΥ πειρα δωρο γεννας ΕΝΑ μινι λαπτοπ ....κι εκει που εγραφα αρτζι μπουτζι και λουλα ...ΤΩΡΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΛΕΝΤΙΑ.....χααααααααααααααχαχαχαχα)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε κι εγώ που είχα (ανήρ) να μην πω τι μου πήρε :lol:

Πολυαγαπημένη μου σουρτούκο, που θα γυροφέρνεις παλι και δεν θα ρθεις;;; Κώλο (με το συμπάθειο) δεν βάζεις τα σκ! Όλο βολτούλες μου είσαι:mrgreen:

Λοιπόν... έχουμε και λέμε... εγώ θα κρατάω ένα γαρύφαλο στο ένα και έναν θοδωράκη στο άλλο και το θοδωράκη θα κρατάει ένα γκαζάκι για να είμαστε κομπλέ και να μην τύχει και με χάσετε και τι θα κάνουμε μετα!:cool: Εντάξει λατρεμένο ουφίδιο;

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μικη??? :lol:

:lol::lol::lol: θα σκαγε αμα δεν το γραφες! Όχι θοδωράκη σκέτο αλλα άμα θέτε βαζουμε και το άξιον εστί στο mp3 να παίζει ταυτοχρόνως... κι αν δεν μας μαζέψουν να με χέσεις!

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυαγαπημένη μου σουρτούκο, που θα γυροφέρνεις παλι και δεν θα ρθεις;;; Κώλο (με το συμπάθειο) δεν βάζεις τα σκ! Όλο βολτούλες μου είσαι:mrgreen:

 

Χαχαχ, άσε, αυτός ο κώλος μου έχει βγάλει πόδια!

 

Θα δούμε, έχω ξεκινήσει έντονες διπλωματικές προσπάθειες να τα καταφέρουμε, για Κυριακή όμως, το Σάββατο είναι κλεισμένο:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εμεις τελικα πηγαμε σημερα μια βολτα!δεν μπορει αυριο ο καλος μου:(

ηρεμα πραγματα, πηγαμε και αργα, κατσαμε και λιγο..

Τι έλεγε; Δεν ήταν καλά; Αύριο φαντάζομαι θα έχει περισσότερα παιδάκια. Κρίμα που πήγες σήμερα και ήθελα να σε γνωρίσω φασολάκι μου. Δεν πειράζει το κανονίζουμε άλλη φορα :wink:

 

Το τρίτο κοντό μου ανθρωπάκι τσουυυυυπ βγήκε στις 8/12/2011!!!

Link to comment
Share on other sites

βασικα ειχε λιγο κοσμο..μαλλον ακομα ετοιμαζονταν..το χωρο για τα παιδια οταν πηγαμε τον εφτιαχναν..

βασικα..ειναι που με μπερδευει ο δρομος μωρε, αμα τον ηξερα θα επερνα τη μικρη και θα ερχομουν..

θα δειξει..κατα τι ωρα λετε?

Link to comment
Share on other sites

εμενα με εχει πιασει μια μουργελαααααααααααααααα...βαριεμαι ρε σεις να παω .... γμτ !

καλα θα δω πως θα ξυπνησω και θα σας πω !

αλλα αν θες φασολιθρα παιδι μου πε μου να ερθω να σας παρω εγω (να φορτωσω και το καρεκλακι β(ου) στο πισω καθησμα και ολα καλα..

αλλα ...χμ ..ε ....δεν ξερω αν εχετε ξαναμπεί σε διαστυμοπλοιο ...μη φοβηθητε ...φοβαμαι !

Link to comment
Share on other sites

εμεις τελικα πηγαμε σημερα μια βολτα!δεν μπορει αυριο ο καλος μου:(

ηρεμα πραγματα, πηγαμε και αργα, κατσαμε και λιγο..

Κι έλεγα να μιλήσω μήπως είναι καμία μαμά από το parents αλλά τρεις είμαστε, μήπως με περάσουν για ψώνιο? Φασολάκι, να χαίρεσαι τη Κάλλια σου!!

Link to comment
Share on other sites

Κι έλεγα να μιλήσω μήπως είναι καμία μαμά από το parents αλλά τρεις είμαστε, μήπως με περάσουν για ψώνιο? Φασολάκι, να χαίρεσαι τη Κάλλια σου!!

 

μη μου πεις!!!

καθομαστε διπλα και πιασαμε και την κουβεντα?το ζγουρομαλλικο ζουζουνι δεν ειχες?

α καλααααα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...