Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ


Recommended Posts

Χθές έκανα το β υπέρηχο στον σωτηριαδη στη θεσσαλονικη και ολα ηταν τελεια.Στο τελος και ενω ημασταν ορθιοι μου ειπε οτι πρεπει να με ενημερωσει οτι το μωρο εχει δεξι αορτικο τοξο και αυτο συνδεεται με ενα σπανιο συνδρομο το ντι τζορτζ.Μου ειπε οτι εγω θα αποφασισω αν θελω να προχωρησω σε αμνιο για να μου φυγει εστω αυτη η μικρη υποψια.Σκεφτομαι οτι ισως θα ηταν καλο να ενημερωθω και απο καποια εμβρυοκαρδιολογο.Γνωριζει κανεις καποια στη θεσσαλονικη.Βασικα το ενστικτο μου μου λεει οτι ολα ειναι καλα και ειμαι λιγο καχυποπτη για την αμνιο,Παντως με διαβεβαιωσε οτι το μωρακι ειναι μια χαρα,απλως για αυτο το πολυ μικρο ποσοστο να κανω αμνιο.Παρομοιες εμπειριες εχει καμμια.Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα στην α επιπέδου ολα ηταν τέλεια όχι απλα καλα έτσι μου είπαν οταν πήγα για την β επιπέδου μου ειπαν ότι πρεπει να κάνω αμνιο ( κ η ηλικια μου 24 χρονων) δεν άντεχα στην αναμονή μέχρι να πάρω δεύτερη γνώμη κ την επόμενη μέρα την έκανα 1420 ευρω πλήρωσα αλλα δόξα τον Θεό ολα ηταν καθαρά δεν ξέρω αν το κάνουν για τα χρηματα η αν πρεπει όντως να γίνει εγω πάντως την έκανα το μονο που έκανα ηταν να ρωτήσω τον γιατρό μου για τις πιθανότητες αποβολής μετα την εξετάσει μου είπε ότι αν μείνω στο κρεβάτι 15 μέρες θα ειναι ολα μια χαρα το έκανα κ τωρα που σας γράφω ειμαι με τον αντρακλα μου αγκαλια... Σου εύχομαι κ εσένα τα καλύτερα...

O γιος μου η ζωή μου ο έρωτας μου....

Link to comment
Share on other sites

Χθές έκανα το β υπέρηχο στον σωτηριαδη στη θεσσαλονικη και ολα ηταν τελεια.Στο τελος και ενω ημασταν ορθιοι μου ειπε οτι πρεπει να με ενημερωσει οτι το μωρο εχει δεξι αορτικο τοξο και αυτο συνδεεται με ενα σπανιο συνδρομο το ντι τζορτζ.Μου ειπε οτι εγω θα αποφασισω αν θελω να προχωρησω σε αμνιο για να μου φυγει εστω αυτη η μικρη υποψια.Σκεφτομαι οτι ισως θα ηταν καλο να ενημερωθω και απο καποια εμβρυοκαρδιολογο.Γνωριζει κανεις καποια στη θεσσαλονικη.Βασικα το ενστικτο μου μου λεει οτι ολα ειναι καλα και ειμαι λιγο καχυποπτη για την αμνιο,Παντως με διαβεβαιωσε οτι το μωρακι ειναι μια χαρα,απλως για αυτο το πολυ μικρο ποσοστο να κανω αμνιο.Παρομοιες εμπειριες εχει καμμια.Σας ευχαριστω

 

γεια σου...σου χω ξαναγραψει εχουμε την ιδια γιατρο!καταλαθος επεσα παλι σε μνμ σου σημερα!εμενα στην 2 εγκυμοσυνη μου βρηκαν μοα και πηγα στον ρουβαλη για τον οποιο η βατση μου ειχε πει τα καλυτερα!μου τον ειχαν κλεισει απευθειας απο το ιατρειο του αθανασιαδη!ηταν οντως αναλυτικοτατος!αν χρειαζεσαι στοιχεια πες μου!!!υπομονη δεν θα ναι τιποτα :-D

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

 

χμμμ οπως εγραψα πιο πανω τον εμβρυοκαρδιολογο μου τον εκλεισαν απο την ρεσεψιον του αθανασιαδη στο πι και φι (με το αζημειωτο βεβαια)!!!!το μονο που εκανε η γιατρος που με εξεταζε οταν ειδε οτι εχω μοα ηταν να μετραει συνεχως τα δαχτυλα του μωρου κ τιποτε αλλο για την καρδια που συνδεεται αμεσα :mad:αφου οταν πηγα στην βατση για να την συμβουλευτω μου ειπε πηγαινε γιατι την καρδια δεν την εχουν σημειωσει καν στα αποτελεσματα!!!και μιλαμε για πολυ λιγοτερα απο 1400ε οποτε καταλαβαινεις...

2009-2011

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χμμμ οπως εγραψα πιο πανω τον εμβρυοκαρδιολογο μου τον εκλεισαν απο την ρεσεψιον του αθανασιαδη στο πι και φι (με το αζημειωτο βεβαια)!!!!το μονο που εκανε η γιατρος που με εξεταζε οταν ειδε οτι εχω μοα ηταν να μετραει συνεχως τα δαχτυλα του μωρου κ τιποτε αλλο για την καρδια που συνδεεται αμεσα :mad:αφου οταν πηγα στην βατση για να την συμβουλευτω μου ειπε πηγαινε γιατι την καρδια δεν την εχουν σημειωσει καν στα αποτελεσματα!!!και μιλαμε για πολυ λιγοτερα απο 1400ε οποτε καταλαβαινεις...

Πήγα και στο Ρούβαλη τον ξέρω απο εκεί έκανα υπέρυχο στον γιό μου.Μου είπε τα ίδια με τον Σωτηριάδη,η Βάτση μου είπε να μην κάνω αμνιο.¨Εχω αύριο ραντεού στον Αθανασιάδη για άμνιο.Ελπίζω όλα να είναι καλά.Σε ευχαριστώ για όλα.Ελπίζω να είναι όλα καλά.Φιλάκια

Link to comment
Share on other sites

Πήγα και στο Ρούβαλη τον ξέρω απο εκεί έκανα υπέρυχο στον γιό μου.Μου είπε τα ίδια με τον Σωτηριάδη,η Βάτση μου είπε να μην κάνω αμνιο.¨Εχω αύριο ραντεού στον Αθανασιάδη για άμνιο.Ελπίζω όλα να είναι καλά.Σε ευχαριστώ για όλα.Ελπίζω να είναι όλα καλά.Φιλάκια

ολα καλα θα ειναι μην αγχωνεσαι!!!διαφορετικα και η βατση θα σου προτεινε την αμνιο δεν το ρισκαρουν να σε παρουν στο λαιμο τους (πιστευω:rolleyes:)περιμενουμε νεα!!!ενα κουραγιο ακομα κανε και μετα θα τα αφησεις ολα πισω :-D:grin::-D

2009-2011

Link to comment
Share on other sites

ολα καλα θα ειναι μην αγχωνεσαι!!!διαφορετικα και η βατση θα σου προτεινε την αμνιο δεν το ρισκαρουν να σε παρουν στο λαιμο τους (πιστευω:rolleyes:)περιμενουμε νεα!!!ενα κουραγιο ακομα κανε και μετα θα τα αφησεις ολα πισω :-D:grin::-D

Ας είναι και αυτό μια μικρή περιπέτεια για να φτάσω στο επιθυμητό αποτέλεσμα.Αλλωστε θα το σκεφτώ κι αυτό σαν μια εμπειρία.Σε ευχαριστώ για όλα

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...