Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

περίπτωση να μείνω έγκυος ;;


Nana.

Recommended Posts

εκανα σαλπιγγογραφια 27/11 το πρωι.επειτα καθολου αιματακι ισως λιγη ροζ βλεννη κ ελαχιστο πονο για 2-3 μερες.επειτα ειχαμε επαφες καθως παρατηρησα ωορηξια στις 1 /12 με μπολικη βλεννη πηχτη κ εντονα πονακια..ωστοσο τα πονακια συνεχιζονται και τα τσιμπηματακια το ιδο..σαν να μ ερχεται περιοδο καπως ετσι ..τι να πω προσπαθω να καταλβαω τι μ συμβαινει ..νιωθω περιεργα σαν να νυσταζω σαν να μην συμβαινει τπτ ...δ ξερω ..θαθελα την γνωμη σας ...ααα εντονο φουσκωμα παραλληλα στην κοιλιτσα ολη μερα με αρκετα ντρεπομαι π το λεω αερια :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


Πριν λίγες ώρες έκανα σεξ με το αγόρι μου με προφυλακτικό, έσπασε κάτα την διάρκεια και δεν το κατάλαβε.. Παρόλα αυτά όταν ήταν να εκσπερματώσει τραβήχτηκε... Έχυσε πάνω στο αιδίο μου και δεν ένιωσα να μπαίνει μέσα... Έγινε πριν λίγους μήνες τέτοιο ατύχημα με προφυλακτικό και πήρα το χάπι γιατί ήμουν πολύ πανικοβλημένη και τώρα δεν μπορώ να πάρω! Είμαι σε γόνιμη μέρα και ανησυχώ πολύ. Τι μπορώ να κάνω; Εκείνη την ώρα τα σκούπισα αρχικά με το χέρι μου, έπειτα με μωρομάντηλα και μετά από λίγα λεπτά πλύθηκα με νερό και καθώς διαβάσαμε ότι αυτό κάνει καλό, μου έβαλε με μια σύριγκα μπεντανίν μέσα μου... Πείτε μου την γνώμη σας έγκαιρα.. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπέρα. έχω και εγώ το ίδιο άγχος.

Ήμουν στις γόνιμες μέρες μου (μια μέρα μετά τη οωρρηξία) και ήρθα σε επαφή με το αγόρι μου. Αφου τελειώσε σκουπίστηκε λίγο με το χέρι του γιατί είχε λερωθεί και φοβάμαι αν είχε μείνει ίχνος σπέρματος πάνω στο δάχτυλο του. Μέτα από τη επαφή μου έβαλε δάχτυλο. Γίνεται να εισχώρησε το σπέρμα του στο κόλπο μου;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...