Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Πότε συνδέθηκα τελευταία φορά ;


Recommended Posts

Συνδέθηκα με το parents.gr τελευταία φορά απο το γραφείο πείπου στις 16:30 - δεν θυμάμαι ακριβώς ....

Πρίν λίγο που άνοιξα την σελίδα απο το σπίτι - χωρίς να συνδεθώ - και πατώντας να δω τα "νεα μηνύματα" μου βγάζει τα παρακάτω .....

Τι ακριβώς συμβαίνει ; αυτό που κατάλαβα ειναι οτι τελικά συνδέθηκα τελευταία φορά στίς 21:10 το βράδυ .... ;

Εχει συμβεί και σε κάποιο άλλο μελος κάτι παρόμοιο ; :roll:

 

 

Τα παρακάτω θέματα δεν έχουν ανανεωθεί από την τελευταία σας επίσκεψη, αλλά περιέχουν μηνύματα που δεν είχατε διαβάσει.

thread_hot.gif icon1.gifΕμβόλιο λεμφοκυττάρων για αντιπατρικά αντισώματα (multipage.gif1 2 3)

cathy

Σήμερα 21:10

Από ειρηνη31lastpost.gif

673.693Εμβόλιαthread_hot.gif icon7.gifsticky.gif Υπόμνημα: Καφε "Το μπεμπέ" (multipage.gif1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... Τελευταία Σελίδα)

Συντονιστής Περιεχομένου

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μίκα οι ΙΡ μπορεί να είναι διαφορετικές .... αλλά αυτό τι έχει να κάνει ;

Εγω κατάλαβα πως εώς τις 9.10 το βραδυ με έδειχνε συνδεμένη ενω δεν ήμουν και δεν υπήρχε περίπτωση να ήμουν ....

Τον υπολογιστη στο γραφείο μου τον χρησιμοποιώ μόνο εγω και έκανα σατ νταουν φευγοντας στις 18.00 και απο το σπίτί άνοιξα το λαπτοπ στος 9.40 ...

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

μηπως απομνημονευει καποια θεματα που ειδες το καθε πσ,οταν συνδεομαι απο του αντρα μου μου βγαζει σαν μνημη τα θεματα που ειδα απο εκει,οταν συνδεομαι με το δικο μου μου βγαζει αυτα που ειχα δει απο αυτο ,διαφορετικα δηλ.....

NJMAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστώ παιδιά!

 

εχω στείλει πμ στον administrator

θα περιμένω και την δική του εκδοχή , γιατί πραγματικά ειμαι πάρα πολυ περίεργη! :cool:

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Ki emena το ιδιο εβγαλε αλλα μαλλον ειναι δικια μου βλακεια γιατι εχω μπει απο τον υπολογιστη του συζυγου και μολις τωρα θυμηθηκα οτι με πηρε ο υπνος εχθες με ανοιχτο το Laptop στο parents και ετσι πρεπει να ειναι ακομα,γιατι ο καλος μου μου ειπε οτι απλα το κατεβασε απο το κρεββατι χωρις να το κλεισει

4

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν έχει σημασία απο ποιον υπολογιστή συνδέεσαι. Εγώ το πρωί συνδέθηκα απο τη δουλειά με το φορητό και τη σύnδεση on the go, τώρα συνδέθηκα με του σπιτιού και τη σύνδεση forthnet αλλά μου δείχνει πάνω δεξιά ότι συνδέθηκα και το πρωί.

4599150571.png6def44b14c.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...