Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 293
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να υποθέσω πως γνωρίζεις πως να βάλεις ένα θέμα στην λίστα των υπο παρακολούθηση θεμάτων , χωρίς να έχεις κάνει απαραίτητα ένα ποστ.:)

 

 

εγώ γράφω "έγραψα για να παρακολουθήσω το θέμα":oops::oops:

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Γιατί μου βγάζει σε κάποιες σελίδες "banner coming soon?" Τι έκανα βρε παιδιά και θα με μπανιάσετε;;;

 

 

δε πληρωσες τη συνδρομη σου

θα χρειαστει να κανεις μια καταθεση σε τραπεζα 100 ευρω... κατσε να σου στειλω εναν λογαριασμο... αυριο πρωι ομως, ετσι?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε πληρωσες τη συνδρομη σου

θα χρειαστει να κανεις μια καταθεση σε τραπεζα 100 ευρω... κατσε να σου στειλω εναν λογαριασμο... αυριο πρωι ομως, ετσι?

 

 

:lol::lol::lol::lol:

 

Μίνα banner σημαίνει διαφημιστική ετικέτα και προφανώς μια πρόκειται να μπει σύντομα εκει που βλέπεις...

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

δε πληρωσες τη συνδρομη σου

θα χρειαστει να κανεις μια καταθεση σε τραπεζα 100 ευρω... κατσε να σου στειλω εναν λογαριασμο... αυριο πρωι ομως, ετσι?

Κοίτα για να μην την ταλαιπωρείς μέχρι αύριο της στέλνω εγώ με πμ το ΙΒΑΝ για να κάνει με e-banking την κατάθεση , άσε που αύριο θα έχει και περισσότερη ζέστη.

Αν μένει κοντά μπορώ να στείλω και εισπράκτορα :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

...κοίτα τώρα...μέχρι τώρα πίστευα πως ban είναι κάτι...κακό...σαν... κακοί πόντοι ένα πράμα....ε, ρε ασχετίλα...:oops::oops::oops::oops:

 

 

ελα παιδι μου, μη το κουραζεις... θα σου λυσω εγω οτι αποριες εχεις!!! (με αντικαταβολη, με σε παιδευω κι ολας....):mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

Να ρωτήσω κατί?

 

Εδώ και λίγο καιρό έχω χάσει την "Απάντηση" και το "quote".

Μου εμφανίζει μόνο τη "Γρήγορη Απάντηση" και δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία στο μήνυμά μου πχ bold. Και φυσικά δεν μου εμφανίζει τα εικονίδια.

 

Επίσης μου εμφάνιζε, δίπλα σε κάθε θέμα, το τετραγωνάκι με το χρώμα για να ξέρω αν υπάρχει κάτι καινούργιο και πλέον δεν μου δείχνει τίποτα.

Έχω πάει από τον πίνακα ελέγχου και από το Βοηθήματα και έχω επιλέξει Βελτιωμένη έκδοση, αλλά τίποτα.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

8a1731cd5c.png 4b3bd8119f.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

Να ρωτήσω κατί?

 

Εδώ και λίγο καιρό έχω χάσει την "Απάντηση" και το "quote".

Μου εμφανίζει μόνο τη "Γρήγορη Απάντηση" και δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία στο μήνυμά μου πχ bold. Και φυσικά δεν μου εμφανίζει τα εικονίδια.

 

Επίσης μου εμφάνιζε, δίπλα σε κάθε θέμα, το τετραγωνάκι με το χρώμα για να ξέρω αν υπάρχει κάτι καινούργιο και πλέον δεν μου δείχνει τίποτα.

Έχω πάει από τον πίνακα ελέγχου και από το Βοηθήματα και έχω επιλέξει Βελτιωμένη έκδοση, αλλά τίποτα.

 

Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

__________________

8a1731cd5c.png 4b3bd8119f.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Διαφημίσεις

×
×
  • Δημιουργία νέου...