Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

θεσσαλονικιές, μήπως γνωρίζετε??(μπαζαρ στην πυλαία)


salomi

Recommended Posts

βρε κορίτσια απο Θεσ/νίκη,

 

πριν λίγες μέρες μας ήρθε ενα φυλάδιο το οποίο διαφήμιζε ενα μπαζάρ στην πυλαία. θέλουμε να πάμε γιατί είχε πολύ φθηνά μικροέππλα (θέλω μια παπουτσοθήκη για έξω και την είχε 15 ευρώ) και έχω πετάξει το φυλάδιο. το έχει κάποια κοπέλα ή γνωρίζει να μου πει που ακριβώς είναι? θυμάμαι πως άρχιζε 1η Νοέμβρη.

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα!μηπως εννοεις εκεινο που ειναι γνωστης ξενης εταιρειας σουπερ μαρκετ?Αν ναι,ειδα οτι γινετε σ ενα απο τα καταστηματα τους στην πυλαια,αλλα με καποιους που μιλησα σημερα μου ειπαν οτι εγινε κολαση οποτε αν θες πρεπει να τρεξεις!!!

Link to comment
Share on other sites

σ ευχαριστώ για την απάντηση. δεν θυμάμαι να ανέφερε στο φυλάδιο κάποια αλυσίδα σ/μ...λες και να μην το παρατήρησα? εντομεταξύ θυμάμαι οτι θα είχε και διάρκεια (10 μέρες???) που το καταχώνιασα ρε παιδί μου...

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αντιγράφω απ το lidl

 

Με ιδιαίτερα μεγάλη επιτυχία άνοιξε σήμερα το MEGA BAZAAR στην Πυλαία Θεσσαλονίκης, στην οδό Πανδώρας 9 & Λαζάρου Τσάμη. Από σήμερα έως και το Σάββατο 3.11 θα έχουν τη δυνατότητα οι ενδιαφερόμενοι να βρουν μια μεγάλη ποικιλία από μη τρόφιμα, σε τιμές ευκαιρίας και μέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων. Εξοπλιστείτε όμως με υπομονή γιατί το κατάστημα επισκέπτεται καθημερινά πλήθος κόσμου.

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κατανόησή σας!

 

Προφανώς αυτό είχες δει...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι 3 Νοεμβρίου είναι, πήγε μια φίλη μου χθες πρώτη μέρα και περίμενε 45 λεπτά για να μπει μέσα.

 

εμενα η φιλη μου που πηγε μεσημερακι δεν μπηκε καν μεσα!

Γινοταν χαμος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ κορίτσια!!

ήμουν σίγουρη πως θα με βοηθούσατε.έχετε απόλυτο δικιο είναι των lidl και είναι μέχρι τις 3/11. πήγε κάποιος γνωστός και φυσικά έφυγε. καλα αν πάμε με τον άντρα μου είμαι σίγουρη οτι αποκλείεται να περιμένει. με το που θα δει κοσμοσυροή θα στρίψει οπότε τζάμπα και η βενζίνη μέχρι εκει.

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ κορίτσια!!

ήμουν σίγουρη πως θα με βοηθούσατε.έχετε απόλυτο δικιο είναι των lidl και είναι μέχρι τις 3/11. πήγε κάποιος γνωστός και φυσικά έφυγε. καλα αν πάμε με τον άντρα μου είμαι σίγουρη οτι αποκλείεται να περιμένει. με το που θα δει κοσμοσυροή θα στρίψει οπότε τζάμπα και η βενζίνη μέχρι εκει.

 

salomi τελικα εμαθα πως ειχε φτηνα πραγματακια του τυπου παπλωμα των 50 ευρω το επαιρνες με 5 αλλα δεν αξιζε τον κοπο η ταλαιπωρια!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...