Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ωορρηξια την28 μερα;;;;;;;;;


Recommended Posts

καλησπερα .Μου συμβαινει κατι περιεργο.Σημερα 28ημερα του κυκλου(εχω 26 μερεςκυκλο)εχω βλεννη παρομοια με αυτη της ωορρηξιας!!!Εχει τυχει σε καμμιας σας; Τοσο αργα να εγινε η ωορρηξια;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα .Μου συμβαινει κατι περιεργο.Σημερα 28ημερα του κυκλου(εχω 26 μερεςκυκλο)εχω βλεννη παρομοια με αυτη της ωορρηξιας!!!Εχει τυχει σε καμμιας σας; Τοσο αργα να εγινε η ωορρηξια;

 

καλησπερα!εγω βρησκομαι στην 29 μερα του κυκλου και εγω εχω καποια υγρα αλλα οχι ιδια με αυτα της ωορεξιας.ειναι διαφανης και δεν εχουν ελαστικοτητα σε αντιθεση με αυτα τις ωορεξιας που εχουν ελαστικοτητα.εσενα εχουν ελαστικοτητα?εντομεταξη ειναι ασπρα!

Link to comment
Share on other sites

Πιθανοτητα υπαρχει μια κ εδω κ δυο μηνες προσπαθουμε για δευτερο.Εχω καθυστερηση ναι αλλα ειναι λιγη.Ειναι η βλεννα συμπτωμα εγκυμοσυνης;(τις προηγουμενες μερες ειχα κι εγω διαφανα υγρα.)Ευχαριστω που απαντατε κοριτσια

Link to comment
Share on other sites

καμια πιθανοτητα να ειναι ωορηξιας με 26 κυκλο μονο αν ειχες 42 μερες κυκλο μαλλον εγκυμοσυνη ειναι εγω οσες φορες εμεινα ειχα βλενη σαν της ωορηξιας εισαι ηδη στην δευτερη μερα καθηστερισης ενα τεστ θα στο επιβεβαιωσει καλα αποτελεσματα

fSOwp2.png

 

ηρθες ψυχη μου κ γεμησες την ζωη μου!!!ΜΑΡΙΑ- ΕΙΡΗΝΗ

ersTp3.png

16/9/12 ηρθε κ το χρυσανθεμακι μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Απορω πως κρατιεσαι κ δεν εχεις κανει ακομα καποια εξεταση!!!!!!!προσπαθεις για παιδακι κ εχεισ κ καθυστερηση!!!!κανε μια χοριακη τουλαχιστον να ξερεις!αν ειναι θετικη τοτε ολα ειναι τελεια αν παλι αρνητικη τουλαχιστον να το ξερεις κ να μην εχεις αγχος ειμαι δεν ειμαι!!!!!Καλα αποτελεσματα ευχομαι κ στις 3 μας!

Link to comment
Share on other sites

Κρατιεμαι γιατι νομιζω οτιτην 18 μερα του κυκλου ειχα την ωορρηξια μου Υπολογιζω για Δευτερα να μου ερθει.(απο 18 κ μετα ανεβασα θερμοκρασια) Απλα τετοια βλεννη εγω δεν ειχα ποτε πριν την περιοδο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαρια39 την θερμοκρασια σου την μετρουσες απο αρχες του μηνα καθε πρωι?ετσι ξερεισ ποτε ειχες ωορηξια?Αχ μακαρη στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου!!!! Τα υγρα που λες οτι εχεις πως ειναι?καποιο αλλο συμπτωμα?

Link to comment
Share on other sites

Πιθανοτητα εγκυμοσυνης υπαρχει?Μηπως περασες πολυ αγχος κ καθυστερησε τοσο πολυ?Αν καταλαβα καλα εσυ τωρα εχεισ ηδη 2 μερες καθυστερηση σωστα?

 

εγω δεν εχω ακομη καθυστεριση μονο κατι υγρα νομιζω οτι μου φευγουν στις 29 του μηνος περιμενω περιοδο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σημερα μονο ειδα βλεννα.τις αλλες μερες διαφανα.Αλλα συμπτωματα δεν εχω(λιγο πρησμενο στηθος μονο.)

 

 

Ευχομαι να εχεις θετικα αποτελεσματα κ ενα σπορακι στην κοιλιτσα!!!!Περιμενω να μας πεις οκ?

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...