Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ζαγοροχωρια


matri

Recommended Posts

Ε καλά δεν έψαξα ποτέ παιδότοπο σε ξενοδοχείο... Το καλοκαίρι αρκούμαι στην παραλία και χειμώνα δεν υπάρχει σεντ για διακοπές. Αλλά λέω πως έχω επισκεφθεί μεγάλα συγκροτήματα και δεν έχω δει παιδότοπο. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως χάρηκα και μόνο στην ιδέα ότι κάποιοι επιχειρηματίες ανοίγουν επιτέλους τα μυαλά τους και βλέπουν μπροστά

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ε καλά δεν έψαξα ποτέ παιδότοπο σε ξενοδοχείο... Το καλοκαίρι αρκούμαι στην παραλία και χειμώνα δεν υπάρχει σεντ για διακοπές. Αλλά λέω πως έχω επισκεφθεί μεγάλα συγκροτήματα και δεν έχω δει παιδότοπο. ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως χάρηκα και μόνο στην ιδέα ότι κάποιοι επιχειρηματίες ανοίγουν επιτέλους τα μυαλά τους και βλέπουν μπροστά

 

ναι βρε για το καλοκαιρι δεν εχεις προβλημα..απλά τον χειμώνα τί να το κανεις το παιδι κλεισμενο όλη μερα στο δωματιο...δλδ θα πας την βόλτα το πρωί , θα πας για φαγητο, μετά το απογευμα δεν μπορει να καθεται συνεχεια με τους μεγαλους βαριεται...

 

εδώ υπάρχουν και ξενοδοχεια που κανουν τις γιορτές events μονο για τα παιδια να φανταστεις..ας μην το χαλασω το θεμα anyway

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Culte μου εγώ και στο πόρτο καρράς παιδότοπο δε βρήκα...

 

Eχει παιδότοπο , φετος το καλοκαίρι πηγε η κουνιάδα μου για δουλεια κ αφησε τον ανιψιο μου στον παιδοτοπο τους

 

Link to comment
Share on other sites

pasoumi το ξενοδοχειο που μου εβαλες ειναι πολύ ωραιο 100 λεει και εχει και παιδοτοπο!

 

θα παρω σημερα τηλεφωνο ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωω

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Kalamaraki μου ίσως το 2008 να μην υπήρχε ή να μην υπήρχε στο κτήριο που πήγα εγώ.

Τεσπα στο θέμα, culte σε όποιο χωριό και να μείνετε ωραία θα ναι, απλά καλό θα ήταν να γυρίσετε και άλλα χωριά.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Καλά, είμαστε με τα σωστά μας??? Στο Aristi μου είπαν τιμή 170 ? την ημέρα για τρίκλινο ....χα.χα.χα!!! Σιγά μην δώσω όλο το μισθό μου για 5 μέρες σε ένα ξενοδοχείο !!

Ξέρετε τίποτα καλό και οικονομικό στην εκεί περιοχή: Ζαγοροχώρια, Πάπιγκο ή ακόμα και Μέτσοβο ή και Γιάννενα???

Link to comment
Share on other sites

Καλά, είμαστε με τα σωστά μας??? Στο Aristi μου είπαν τιμή 170 ? την ημέρα για τρίκλινο ....χα.χα.χα!!! Σιγά μην δώσω όλο το μισθό μου για 5 μέρες σε ένα ξενοδοχείο !!

Ξέρετε τίποτα καλό και οικονομικό στην εκεί περιοχή: Ζαγοροχώρια, Πάπιγκο ή ακόμα και Μέτσοβο ή και Γιάννενα???

Εμεις ειχαμε μεινει πριν καποια χρονια (πριν τα παιδια) σε αυτο

http://www.taxiarches.gr/index.php

και μας άρεσε πολυ, είχε πολύ ωραια δωματια και αν δεις και το booking.com έχει πολυ καλή βαθμολογια

Τιμές δεν θυμαμαι, αλλά μπορει και να έχουν αλλάξει. Αν σας ενδιαφέρει να κάνετε και rafting στον Βοϊδομάτη (super!!!!) διοργανωνουν οι ίδιοι.

Επίσης έχουν και καποιο ξενοδοχειο στα Γιαννενα το King Pyrros, το οποιο όμως δεν ξερω τι λεει

Link to comment
Share on other sites

Εμεις ειχαμε μεινει πριν καποια χρονια (πριν τα παιδια) σε αυτο

http://www.taxiarches.gr/index.php

και μας άρεσε πολυ, είχε πολύ ωραια δωματια και αν δεις και το booking.com έχει πολυ καλή βαθμολογια

Τιμές δεν θυμαμαι, αλλά μπορει και να έχουν αλλάξει. Αν σας ενδιαφέρει να κάνετε και rafting στον Βοϊδομάτη (super!!!!) διοργανωνουν οι ίδιοι.

Επίσης έχουν και καποιο ξενοδοχειο στα Γιαννενα το King Pyrros, το οποιο όμως δεν ξερω τι λεει

 

Ευχαριστώ!!!

Φαίνεται πολύ ωραίο.... και νορμάλ τιμή ?75.

Όσο για το rafting .. σίγουρα θα πάμε ... να δούμε τους άλλους που κάνουν γιατί με το παιδί δεν μας βλέπω να βγαίνουμε ζωντανοί από τη βάρκα....

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ!!!

Φαίνεται πολύ ωραίο.... και νορμάλ τιμή ?75.

Όσο για το rafting .. σίγουρα θα πάμε ... να δούμε τους άλλους που κάνουν γιατί με το παιδί δεν μας βλέπω να βγαίνουμε ζωντανοί από τη βάρκα....

Πόσο ειναι το παιδι? Όταν είχαμε πάει κάναμε rafting μαζί και με άλλους πελάτες του ξενοδοχείου που είχαν έρθει με τα παιδακια τους, ηλικιας 6-7 χρ πάνω-κάτω. Τα παιδια ήταν σε μια βάρκα μόνα τους και τα κατάφεραν μια χαρα, άλλωστε ο Βοϊδομάτης είναι πολύ ηρεμο αλλά και πολύ ομορφο ποταμι

Link to comment
Share on other sites

Πόσο ειναι το παιδι? Όταν είχαμε πάει κάναμε rafting μαζί και με άλλους πελάτες του ξενοδοχείου που είχαν έρθει με τα παιδακια τους, ηλικιας 6-7 χρ πάνω-κάτω. Τα παιδια ήταν σε μια βάρκα μόνα τους και τα κατάφεραν μια χαρα, άλλωστε ο Βοϊδομάτης είναι πολύ ηρεμο αλλά και πολύ ομορφο ποταμι

 

Βρε λες???? Είναι 7 ετών αλλά δεν είναι και πολύ adventure τύπος ... Αν βέβαια δει εμάς ίσως ψηθεί και αυτός... Καλή ιδέα .. !!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παιδιά, καθώς χάζευα σήμερα στο facebook, έπεσε το μάτι μου σ'αυτήν την προσφορά.

http://www.3days.gr/

τα δωμάτια φαίνονται πολύ ωραία, αλλά δεν ξέρω που ακριβώς είναι το συγκεκριμένο χωριό.

Link to comment
Share on other sites

Καλά, είμαστε με τα σωστά μας??? Στο Aristi μου είπαν τιμή 170 ? την ημέρα για τρίκλινο ....χα.χα.χα!!! Σιγά μην δώσω όλο το μισθό μου για 5 μέρες σε ένα ξενοδοχείο !!

Ξέρετε τίποτα καλό και οικονομικό στην εκεί περιοχή: Ζαγοροχώρια, Πάπιγκο ή ακόμα και Μέτσοβο ή και Γιάννενα???

 

:mad::confused: ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΡΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟ...ΕΚΕΙ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝΟΥΝΕ..:mad:

Link to comment
Share on other sites

:mad::confused: ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟΡΟΥΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟ...ΕΚΕΙ ΑΔΕΙΑ ΝΑ ΜΗΝΟΥΝΕ..:mad:

 

Μετα λύπης μου σε πληροφορώ ότι ενώ ζήτησα διαθεσιμότητα για 5 ημέρες, μου είπαν ότι είναι κλεισμένοι και υπάρχει δωμάτιο μόνο για τις 2 !! άρα υπάρχουν πολλά ψώνια που τα δίνουν αυτά τα λεφτά για να έχουν μετά να τα λένε στις παρέες τους και να το παίζουν ψαγμένοι.... και η κρίση φαίνεται δεν έβαλε μυαλό σε όλους ακόμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετα λύπης μου σε πληροφορώ ότι ενώ ζήτησα διαθεσιμότητα για 5 ημέρες, μου είπαν ότι είναι κλεισμένοι και υπάρχει δωμάτιο μόνο για τις 2 !! άρα υπάρχουν πολλά ψώνια που τα δίνουν αυτά τα λεφτά για να έχουν μετά να τα λένε στις παρέες τους και να το παίζουν ψαγμένοι.... και η κρίση φαίνεται δεν έβαλε μυαλό σε όλους ακόμα!!!

αι στο καλο;!τ να πω μωρε...προτιμω με αυτα τα λεφτα να κανω κατι αλλο..πχ ρουχα η κατι για παιδια μ...παρα να να τα δωσω γι ενα βραδυ εκει!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ και τις δύο φορές που πήγα στα ζαγόρια, έμεινα στους Κήπους που είναι στο κεντρικό ζαγόρι και συγκεκριμένα στο '' ο μαχαλάς''. Συγκρότημα με πέτρινες κατοικίες. Ηταν πάρα πολύ ωραία και βόλευε να γυρίσεις όλα τα χωριά. Επίσης το πρωινό του φανταστικό και το εστιατόριο επίσης. Και με λογική τιμή, μας το είχε αφήσει 50 ευρώ αλλά ήταν εκτός τουριστικής σεζόν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...