Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σας ευχαριστώ!


Recommended Posts

Θέλω η τελευταία μου δημοσίευση σε αυτό το φόρουμ να είναι ένα ευχαριστώ!

 

Σε όσους και όσες με διάβασαν, μου απάντησαν, με συμβούλεψαν, με κατάλαβαν.

 

Πλέον, ο χώρος αυτός δεν με αντιπροσωπεύει, δεν με εκφράζει.

 

Με κούρασε όλη αυτή η προσπάθεια να καταλάβω ποιός είναι καλός ποιός κακός ποιόν μπορώ να εμπιστευτώ. Και εκεί που λέω ναι, και ανοίγω το σπίτι μου την καρδιά μου λέω τα προσωπικά μου τον πόνο μου τα προβλήματα μου τα όνειρα μου τα σχέδια μου να τρώω την πόρτα στα μούτρα!

Φυσικά αυτό γίνεται παντού, δεν φταίει το φόρουμ, δεν κατηγορώ κανέναν, μόνο εγώ φταίω για την εμπιστοσύνη που επέδειξα για πολλοστή φορά και απογοητεύτηκα για ΑΚΟΜΑ μια φορά. Μόνο που αυτή τη φορά πόνεσα πάρα πολύ τόσο που δεν το αντέχω, πλέον μου είναι αδύνατον να συνεχίσω. Έχοντας σχεδόν 2 χρόνια εδώ, δεν μπορώ να δω το φόρουμ ψυχρά εξάλλου είμαι περισσότερο συναισθηματικός άνθρωπος παρά λογικός.

Σε ένα πολύ καλό παιδί από εδώ που μου είπε "όλοι ξαναγυρίζουν" θα της πω "όχι εγώ"

Την ευχαριστώ πολύ για όλα, "να είσαι γερή και σου εύχομαι κάθε ευτυχία"

 

Σε όλους εσάς ελπίζω να έδωσα κάτι από το πολύ που πήρα.

Η ανάμνηση μου από το χώρο τούτο θα μείνει γλυκιά γιατί πάντα κρατάω τα καλά!

 

Να χαίρεστε τις οικογένειες σας, με το καλό να έρθουν τα καινούργια μωράκια, στον καιρό που θα έρθει να γίνουν μανούλες όσες το επιθυμούν!

 

Σας ευχαριστώ!

Love me or Hate me!

I'm still gonna shine!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ε ρε ΒΙΚΥ!!!!!!!!!!!!!!! Σορυ για το ρε άλλα έτσι θα έλεγα αυτήν τη στιγμή στην φίλη μου. Με στεναχωρεί πολύ όλο αυτό το γεγονός γιατί και εγώ με το φόρουμ ειμαι συναισθηματικά δεμένη και κάθε φορά που φεύγει ένα αξιόλογο άτομο με ορθό λόγο προβληματίζομαι. Θα σου πω ότι είπα και στην gavrias το φόρουμ είμαστε εμείς, στο χέρι μας είναι να το "γυρίσουμε" εκεί που το θέλουμε, εκει που ήτανε και μας εξέφραζε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις

Ε ρε ΒΙΚΥ!!!!!!!!!!!!!!! Σορυ για το ρε άλλα έτσι θα έλεγα αυτήν τη στιγμή στην φίλη μου.

Θα σου πω ότι είπα και στην gavrias το φόρουμ είμαστε εμείς, στο χέρι μας είναι να το "γυρίσουμε" εκεί που το θέλουμε, εκει που ήτανε και μας εξέφραζε...

 

έστι όπως τα λέει η φίλη μου η daffy....BIKAKI σε περιμένουμε όμως στην επόμενη συναντηση της Θεσ/νικης :D

Οφείλω να αναφέρω και εγώ ότι η ΒΙΚΥ είναι ένα από τα πιο αξιόλογα άτομα που έχω γνωρίσει από κοντά μέσω του φόρουμ.....και επίσης πολύ πολύ γλυκό παιδί.

rQGhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Οφείλω να αναφέρω και εγώ ότι η ΒΙΚΥ είναι ένα από τα πιο αξιόλογα άτομα που έχω γνωρίσει από κοντά μέσω του φόρουμ.....και επίσης πολύ πολύ γλυκό παιδί.

 

Εγω θα πώ το ΠΙΟ αξιόλογο και το ΠΙΟ γλυκό άτομο μέσα στο φόρουμ.

 

Βίκυ να είσαι καλά...

Eίναι προτιμότερο σε ένα παιδί να περισσεύει η αγάπη παρά να του λείπει....

Link to comment
Share on other sites

Οφείλω να αναφέρω και εγώ ότι η ΒΙΚΥ είναι ένα από τα πιο αξιόλογα άτομα που έχω γνωρίσει από κοντά μέσω του φόρουμ.....και επίσης πολύ πολύ γλυκό παιδί.

 

Εγω θα πώ το ΠΙΟ αξιόλογο και το ΠΙΟ γλυκό άτομο μέσα στο φόρουμ.

 

Βίκυ να είσαι καλά...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οφείλω να αναφέρω και εγώ ότι η ΒΙΚΥ είναι ένα από τα πιο αξιόλογα άτομα που έχω γνωρίσει από κοντά μέσω του φόρουμ.....και επίσης πολύ πολύ γλυκό παιδί.

 

Εγω θα πώ το ΠΙΟ αξιόλογο και το ΠΙΟ γλυκό άτομο μέσα στο φόρουμ.

 

Βίκυ να είσαι καλά...

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ σου εύχομαι να είσαι πάντα καλά, να περνάς καλά, και σε ότι κάνεις στη ζωή σου, ευτυχισμένη και γεμάτη!!! :wink:

Σ'ευχαριστούμε κι εμείς με τη σειρά μας, για τα όσα όμορφα, χρήσιμα και ευχάριστα, μοιράστηκες μαζί μας, όλον αυτόν τον καιρό!!!

Να είσαι καλά!!! :wink::D:D

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

τωρα το ειδα αυτο!γιατι γινεται αυτο?τι πειραζει αν δεν συμφωνουμε παντα?και γω ειχα αγχος και μου ειπαν να χαλαρωσω και τωρα ειμαι οκ!κριμα που φευγει και αλλη κοπελα!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...