Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Κρέμα για ραγάδες χωρίς parabens


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ελεολαδο καθε βραδυ!!!!

ειμαι στην τριτη εγκυμοσύνη και εξακολουθω να εφαρμοζω αυτη τη μεθοδο και ακομα και μεχρι τις 40 αφου γεννησω.. η κοιλιτσα μου δεν εκανε ουτε μια ραγαδα.. ισως ναι ειναι και το DNA love4 αλλα δεν θελω να το ρισκαρω.....ολοι μου λενε αφου δεν εκανες μεχρι τωρα δεν θα κανεις απο δω και περα.. ποιος ξερει ομως;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Η μητερα μου οντας εγκυος σε μενα, και δεδομενου οτι ειχε μεγαλη κοιλια, δεν εκανε ουτε μια ραγαδα! Και εκεινη την εποχη( 1987) δεν υπηρχαν πολλες επιλογες σε κρεμες και τετοια, ασε που πολλες ουτε καν ξεραν οτι υπαρχουν !! Καλα για να μην μιλησω για τον υπερηχο που σε ολη την εγκυμοσυνη καναν 2 φορες το πολυ! Με το χωνι μου λεει σας ακουγαμε!!χαχαχα. Και παρολαυτα η μητερα μου εκανα 3 τεραστιες ραγαδες 2 μερες πριν γεννησει ! Η συνηφαδα μου δε, την μερα την γεννας!! Απο τις κλωτσιες της μικρης της!

Link to comment
Share on other sites

Βαζω κεραλοιφη και ενυδατωνεται πολυ καλα το δερμα.Απορροφαται καλυτερα απο τα διαφορα λαδια.Απο την πρωτη εγκυμοσυνη δεν εχω ραγαδες, ουτε τωρα ακομα. Οι κρεμες που εβαζα στην πρωτη εγκυμοσυνη (ολες οι γνωστες πανακριβες μαρκες) ξεπλενονταν με απλο νερακι ενω η κεραλοιφη όχι και δεν ποτιζει τα ρουχα κθλ.

GlXHp3.png

YCLEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...