Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

2α γενεθλια με θεμα tinkerbell


Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα θα ηθελα την βοηθεια σας για την προσκληση της κορης μου εχουμε σκεφτει να κανουμε τα γενεθλια της με θεμα την τινκερβελλ που της αρεσει ενω εχω σκεφτει και εχω παρει και ιδεες απο αλλες κοπελες εδω μεσα για τον στολισμο και τα σχετικα εχω κολλησει στην προσκληση θελω να της την κανω εγω για να ξεφυγουμε απο τα συνηθισμενα και να εχει ενα ξεχωριστο κειμενακι με αυτο το θεμα αν μπορει καποια κοπελα να βοηθησει τον οκτωβρη εχει τα γενεθλια της

an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gifan1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwxNjA2NDIyZGF8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWkg.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια!και γω φετος εκανα τινκερμπελ!παραγγειλα προσκλησεις..εκανα τουρτα τινκερμπελ.και πηρα και τραπεζομαντιλα και χαρτοπετσετες!!

πανω στην τουρτα εβαλα δικες μου φιγουρεσ..εχω πολλες απο τινκερμπελ.:)

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ πραγματι το σιτε εχει πολυ ωραια πραγματα και μεγαλη ποικιλια ;) θα κοιταξω απο εκει τι μπορω να βρω γιατι εδω δεν εχουμε μεγαλη ποικιλια απο τινκερμπελλ και παλι ευχαριστω !

an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gifan1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwxNjA2NDIyZGF8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWkg.gif
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...