Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αίμα στο αυτάκι


Recommended Posts

Καλημερα σας,

 

Σημερα το πρωι που πηγα να καθαρισω τα αυτακια του μικρου, ειδα οτι ειχε ξεραμμενο αιμα στο ενα του αυτακι. Το καθαρισα με προσοχη και δεν εβγαζε αλλο. Πανικοβλητη πηρα τον παιδιατρο μας ο οποιος με καθησυχασε οτι αυτο συμβαινει, οτι δεν υπαρχει συνγκεκριμενος λογος και μου ειπε να μην ανησυχω. Τον ρωτησα μην εχει να κανει με χτυπημα στο κεφαλι (που δεν ειχε) αλλα λεω μηπως. Μου ειπε οχι και οτι δεν χρειαζεται να κανω κατι.

 

Δεν υπαρχει κατι το ανησυχιτικο στην συμπεριφορα του η στη διαθεση του αλλα θελω να σας ρωτησω αν καμια μαννουλα ειχε κατι παρομοιο με το μωρακι της και τι κανατε; Για να μου φυγει το αγχος :|.

 

Ευχαριστω

c02Wp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολύ συχνά συνέβαινε αυτό στην μικρή και πάντα ήταν επειδή τρίβοντας τα αυτιά της και έχοντας κάπως μεγαλύτερα νυχάκια τα πλήγωνε. Μάλιστα μια φορά κατάφερε να κάνει τόσο βαθιά γρατσουνιά που είχε γεμίσει το σεντονάκι της αίμα και μπορείς να φανταστείς τον δικό μου πανικό όταν το είδα.

There is no patch for human stupidity.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου, δεν ξερεις ποσο πιο ηρεμη νιωθω τωρα που μοιραζομαι την ιδια εμπειρια με μια αλλη μανουλα. Να΄σαι καλα. :-D

c02Wp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...