Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΑΝΟΙΧΤΟΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΥΠΑΡΧΕΙ??


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους !! Μήπως γνωρίζει κανείς αν υπαρχει παιδικος σταθμός στα βόρεια προάστεια που να μένει ανοιχτός τον Αυγουστο?? Αλλαξε το πρόγραμμα των διακοπών μας και έχω πανικοβληθεί που θα μείνει η μικρή μου???

Ευχαριστώ για την βοήθεια σας!!!

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑΣ ΜΟΥ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Υπάρχει η Χιονάτη (σύνορα Ψυχικό Χαλάνδρι) που λειτουργεί όλο τον Αυγουστο μόνο για φύλαξη όμως (δλδ δεν κάνουν δραστηριότητες). Λειτουργει 7-4, δεν έχει σχολικό για τον Αύγουστο ούτε και μαγείρισσα. Φέτος από ότι μας είπανε μπορεί να κλείσει 2-3 μέρες μόνο. Ελπίζω να σε βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Νικόλ

 

σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία! Μου πεφτει βεβαια λίγο μακριά αλλά αν δεν βρω κάτι αλλό θα το κοιταξω!Εσυ στέλνεις εκεί το παιδάκι σου??Είσαι ευχαριστημένη??

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑΣ ΜΟΥ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι απο 5 μηνων...ΕΥχαριστημένη είμαι...Αλλα όπως σου είπα ο Αύγουστος είναι μόνο φύλαξη...Δεν έχει δραστηριότητες οπότε δεν είναι ενδεικτικός...Ελπίζω να σε βοήθησα

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Γεια σου ΜΑΙΡΑ.

 

Ανοιχτα όλο τον Αύγουστο ειναι και "Το παιχνίδι της χαράς" στον Χολαργό. Δεν ξέρω αν σε βολεύει, πάντως λειτουργεί κανονικότατα και εχει και σχολικο.

 

Αν θες περισσοτερες λεπτομερειες γράψε μου μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

natty 26 ανοιξε τα μάτια σου και διάβασε ,,βρεφονηπιακοί σταθμοί σε χαλανδρι -μαρούσι page 18 Μαρτίου 2009,, που καταθέτει η ιοκάστη τη εμπειρία της από την ίδια κυρία.

Α και να μιλάς μόνο όταν έχεις ολοκληρομένη άποψη για το θέμα.

 

Sorry που πετάγομαι απλα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι αλλά κλειδώθηκε το θέμα.

Καθόσουν ΠΕΝΤΕ (5) ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ εξω από το σταθμό και ακουγες το παιδί σου και άλλα παιδιά να κλαίνε και περίμενες? 5 ώρες????????????????,

Ξέρεις πως λέγεται αυτό? Συνενοχή σε κακοποίηση παιδιών.

 

Επίσης επειδή βλέπω ότι όλα σου τα μηνύματα έχουν μοναδικό προσανατολισμό τον συγκεκριμένο παιδικό σταθμό, θα ήθελα να σου πω, ότι αν έμπαινα σε σταθμό κι έβλεπα οπιαδήποτε δασκάλα να κάνει αυτά που περιέγραφες σε οποιοδήποτε παιδί (όχι μόνο το δικό μου), θα την είχα αρπάξει από το μαλλί και την έσερνα γύρω γύρω στο τετράγωνο πριν την κάνω μαύρη στο ξύλο.

Εσένα το δικο σου παιδί είχε μελανιές. Το πήγες για εξέταση σε δημόσιο νοσοκομείο να πάρεις πόρισμα?

Έκανες μήνυση και κουκουλόθηκε το θέμα? Τόση δύναμη έχει ο συγκεκριμένος σταθμός?

 

κοπελιά μην απορείς αν δεν σε πιστεύει κανένας.

Αν όντως έχεις κάνει μήνυση στείλε αντίγραφα στους διαχειριστές αν θες να συνεχίσεις να μιλάς και να σε πιστεύουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
  • 2 χρόνια μετά...

Αγαπητές μανούλες, επαναφέρω το θέμα για επικαιροποίηση στοιχείων, καθώς ενδιαφερόμαστε για έναν σταθμό που θα είναι ανοιχτός τον Αύγουστο, αφού ο δικός μας θα είναι κλειστός από τις 29/07 μέχρι τέλος Αυγούστου.

Σας ευχαριστώ πολύ!

0mthp3.png

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως ο παιδικος μας σταθμος,ΧΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ,στη Κηφισια ειναι ανοιχτος και τον Αυγουστο.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Μπήκα στην ιστοσελίδα τους και είδα ότι δέχονται παιδάκια από 2,5 χρονών, εμείς είμαστε μικρότερες...

Ελπίζω να βρούμε, γιατί δεν έχω ιδέα τι θα κάνουμε...κι έχουμε αγχωθεί...

0mthp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...