Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Παιδικοί σταθμοί Παγκράτι και ευρύτερη περιοχή.


Recommended Posts

Φίλοι γονείς, γεια σας.

 

Είμαι νέα στο FORUM, διάβασα λιγάκι, αλλά είδα πως όλα τα σχετικά posts είναι αρκετά παλιότερα...

 

Ο μικρός μου θα είναι σχεδόν δυόμιση το Σεπτέμβριο και θα τον στείλουμε παιδικό σταθμό. Δεν το είχαμε αποφασίσει μέχρι τώρα, οπότε ξεκινάμε το ψάξιμο κάπως αργά... Σκεφτόμαστε και τον δημοτικό σταθμό στη Βίνκελμαν (δίπλα στην πρώην δημοτική αστυνομία) αλλά και κάποιους ιδιωτικούς.

 

Έχει κάποιος εμπειρία από σταθμούς Παγκράτι, Βύρωνα, Ηλιούπολη, Κέντρο, Ιλίσια;

Έχει στείλει κάποιος το παιδί του στον δημοτικό σταθμό και τι εντύπωση σας έκανε;

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας και για όποια πληροφορία μπορείτε να μου δώσετε!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φίλοι γονείς, γεια σας.

 

Είμαι νέα στο FORUM, διάβασα λιγάκι, αλλά είδα πως όλα τα σχετικά posts είναι αρκετά παλιότερα...

 

Ο μικρός μου θα είναι σχεδόν δυόμιση το Σεπτέμβριο και θα τον στείλουμε παιδικό σταθμό. Δεν το είχαμε αποφασίσει μέχρι τώρα, οπότε ξεκινάμε το ψάξιμο κάπως αργά... Σκεφτόμαστε και τον δημοτικό σταθμό στη Βίνκελμαν (δίπλα στην πρώην δημοτική αστυνομία) αλλά και κάποιους ιδιωτικούς.

 

Έχει κάποιος εμπειρία από σταθμούς Παγκράτι, Βύρωνα, Ηλιούπολη, Κέντρο, Ιλίσια;

Έχει στείλει κάποιος το παιδί του στον δημοτικό σταθμό και τι εντύπωση σας έκανε;

 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας και για όποια πληροφορία μπορείτε να μου δώσετε!

 

καλημέρα! εγώ πηγαίνω και τα 2 παιδιά μου από 2 χρονών στο Πρώτο Σκαλί στο Βύρωνα. είναι πολύ καλός σταθμός. αν θέλεις περισσότερες πληροφορίες μπορώ να σου στείλω.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Πάντως οι μικροί κύκνοι στου Ζωγράφου δεν έχουν κήπο και μου φάνηκαν ακριβοί. Με τα ίδια χρήματα που ζητούσαν οι μικροί κύκνοι έγραψα τον μικρό σε αγγλόφωνο Χαλανδρίου με μεγάλο κήπο και λίγα παιδιά. Αν θέλετε περισσότερες πληροφορίες στείλτε μου pm

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...