Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Βρεφονηπιακοί σταθμοί Χαριλάου - Πιγκουίνοι, Αγκαλίτσες, Κουνελάκια


Recommended Posts

Εάν γνωρίζει κάποιος για τους σταθμούς

Πιγκουίνοι

Αγκαλίτσες

Τα Κουνελάκια (έλεος, τι ονόματα πια; :mrgreen:)

παρακαλώ δώστε μου τα φώτα σας.

 

Με βολεύουν γεωγραφικά και ξέρω ότι στην περιοχή δεν μπορώ να 'χω πολλές απαιτήσεις για κήπους, κτλ, απλά θα ήθελα να ξέρω εάν κάποιος έχει ζήσει ή μάθει κάτι αποτρεπτικό ή κάτι πολύ θετικό για οποιονδήποτε απ' αυτούς τους σταθμούς.

Παρακαλώ στείλτε μου και πμ, εάν χρειάζεται.

 

Ευχαριστώ :D.

xcYlp2.png?ab2FYc5BKIjjp3.png?Uc4YgY5u
Link to comment
Share on other sites

  • 4 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


maestria πέρασε πολύ καιρός από ο μήνυμα σου αλλά επειδή και εμένα με βολεύουν οι παιδικοί σταθμοί που είχες αναφέρει ήθελα να σε ρωτήσω, σου απάντησε κάποια κοπέλα? Μήπως τελικά έστειλες εσύ το παιδάκι σου σε κάποιον από τους σταθμούς αυτούς και μπορείς να μου πεις τη γνώμη σου? Η αν κάποια μανούλα ξέρει κάτι και μπορεί να μας πει τη γνώμη της θα το εκτιμούσα... Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων για την όποια απάντηση!:)

Το τζιτζικάκι μου είναι η ζωή μου!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...