Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

αμοιβη babysitter στην Θεσσαλονικη


Recommended Posts

Ποσο πιστευετε οτι θα πρεπει να παρει μια baby sitter για 3.5 ωρες 5 μερες την εβδομαδα μονο για φυλαξη του μωρου;εχω βρει μια κυρια που θα μου κραταει τον μικρο μου αλλα δεν ξερει ποσο να μου ζητησει κι εγω δεν ξερω ποσο παει η ωρα για πειτε βρε κοριτσια γιατι κατι τιμες που ειδα ηταν για το 2009 προ κρισης δηλαδη....

mzujp2.png

και ειναι ολη μου η ζωη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ποσο πιστευετε οτι θα πρεπει να παρει μια baby sitter για 3.5 ωρες 5 μερες την εβδομαδα μονο για φυλαξη του μωρου;εχω βρει μια κυρια που θα μου κραταει τον μικρο μου αλλα δεν ξερει ποσο να μου ζητησει κι εγω δεν ξερω ποσο παει η ωρα για πειτε βρε κοριτσια γιατι κατι τιμες που ειδα ηταν για το 2009 προ κρισης δηλαδη....

 

Εγώ δίνω 5€ την ώρα σε ελληνίδα, αλλά είμαι από Αθήνα και δεν την χρειάζομαι καθημερινά. Φαντάζομαι ότι λογικά θα πρέπει να κανονίσετε περίπου 250€-300€ το μήνα. Νομίζω ότι είναι πάρα πολλά με βάση τις εποχές που ζούμε, αλλά είναι μια δουλειά απαιτητική που πρέπει να κάνει ένα άτομο που να εμπιστεύεσαι απόλυτα.

jTosp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω καπου εκει το υπολογιζα γυρω στα 15 ευρω την μερα πανω κατω 250 ευρω γιατι προς το παρον θα ειναι για τρεις βδομαδες μεχρι τελος Μαιου που θα σταματησω απο την δουλεια(εχω φροντιστηριο αγγλικων)οποτε δεν θα ειναι καν μηνας.απο Σεπτεμβριο παλι θα δουμε.Κι εμενα ειναι ελληνιδα και ατομο απολυτης εμπιστοσυνης.Ειναι μαμα απο μαθητες μου χρονια.

Ευχαριστω για την απαντηση.

mzujp2.png

και ειναι ολη μου η ζωη...

Link to comment
Share on other sites

Α και ειναι για τον δευτερο γιο μου που μολις σαραντισαμε και εκεινες της ωρες ουτως η αλλως κοιμαται γι'αυτο και δεν ξερει ποσα να μου ζητησει γιατι μου λεει θα καθομαι.

mzujp2.png

και ειναι ολη μου η ζωη...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάλι, ένα νεογέννητο έχει δουλίτσα, ή δεν θυμάμαι καλά;

 

Μια χαρα θυμασαι αλλα ευτυχως μεχρι τωρα ειναι πολυ καλο μωρο χωρις γκρινια και κλαμματα.Και το λεω αυτο γιατι ο πρωτος μου ηταν πολυυυυ δυσκολο μωρο λιγοφαγο και αυπνο μεχρι και τωρα οποτε αυτος μου φαινεται παιχνιδακι,εκτος κι αν στα δευτερα εχεις αλλες αντοχες και εμπειρια...

mzujp2.png

και ειναι ολη μου η ζωη...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...