Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ζητείται άτομο για φύλαξη βρέφους 15 μηνών δυτική Θεσσαλονίκη


Recommended Posts

Καλησπέρα σας.

 

Ζητώ άτομο από Σεπτέμβρη, για την φύλαξη μικρού αγοριού 15 μηνών στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Είμαι νηπιαγωγός και λήγει η άδειά ανατροφής μου εώς τότε που θα εργαστώ ξανά. Απαραίτητα προσόντα η καλή διάθεση, η συνέπεια και η αγάπη! Ωράριο 7πμ εώς 2 μ.μ. αλλά ανάλογα και με τις συνθήκες καθότι περιμένω αποτελέσματα μεταθέσεων και δεν ξέρω εάν το σχολείο που θα βρίσκομαι θα είναι ολοήμερο ή κλασσικό. Εάν δεν σας ενημερώσω άμεσα θα σημαίνει ότι απλά περιμένω αποτελέσματα... Ωστόσο θα ήθελα να έχω υπ όψιν μου από τώρα. Ευχαριστώ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπητή Ιωάννα καλημέρα,

 

Μόλις είδα την αγγελία που έχεις δημοσιεύσει και θα ήθελα να εκδήλωσω το ενδιαφέρον μου.

Το όνομα μου ειναι Αργυρώ Γεμενετζη, είμαι 19 χρόνων και μένω στα Διαβατά. Θα ήθελα να σου πω πως αγαπώ πολυ τα παιδάκια και θα ηταν πολυ ωραίο για εμένα ως πρώτη εργασία να ειναι φύλαξη ενός μικρού παιδιού και ότι θα ήθελα να μιλήσουμε για περισσότερες λεπτομέρειες, θα χαρώ πολυ να τα ξαναπούμε.

 

Σε ευχαριστω πολυ και σου εύχομαι καλημέρα

 

Με εκτίμηση

 

Αργυρώ

Link to comment
Share on other sites

Αναλαμβάνω φύλαξη βρεφών και νηπίων...

..Με αγάπη, υπευθυνότητα στη συντροφιά του παιδιού σας. Ευχάριστες στιγμές, με γέλιο, παιχνίδια , και τραγούδια.

Στιγμές δημιουργικής απασχόλησης που ξετρελαίνουν μικρά και μεγάλα παιδιά. Εκπαιδευτικά προγράμματα και δραστηριότητες σε συνεργασία με την κάθε μανούλα ξεχωριστά. Η χαρά και η διασκέδαση του παιδιού σας αποτελεί πρώτο μέλημα των πράξεών μου, καθώς ευτυχισμένα παιδιά σημαίνει ευτυχισμένοι γονείς.

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6971814084.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας. Πήρα μετάθεση Σέρρες και θα κάνω απόπειρα απόσπασης για Θεσσαλονίκη οπότε είμαι σε αναμονή. Πιθανόν να σας απαντήσω κατά τον Αύγουστο που θα έχω τελικά αποτελέσματα φυσικά σε όσες ενδιαφέρονται ακόμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ενδιαφέρομαι για την αγγελία σας!,,,Είμαι 49 ετών με 3 μεγάλα παιδιά ,μένω Ευόσμο και μπορώ να ασχοληθώ με το παιδάκι σας όποτε εσείς θελετε!,,,Εχω μεγαλη πειρα σε παιδια οποιασδηποτε ηλικιας το τηλ.μου είναι 6996331123.Γεωργια.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...