Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

cm εμβρυου απο 21-26 εβδομαδεσ


Recommended Posts

καλησπερα και παλι σε ολεσ τισ μανουλεσ η τισ εγκυουλεσ μασ :lol::lol::lol: θα ηθελα να μου αναφερετε για τα εκατοστα των εμβρυων σασ,απο 21 εωσ 26 εβδομαδα....γιατι εμενα στην 21 εβδομαδα και 4 ημερων ηταν 18.4 εκατοστα ελπιζω να ηταν καλο και να μην μου βγει κοντουλικο η πολυ πολυ μεγαλο:-P:-P:-P..... καθε απαντηση δεκτη με ευχαριστηση για οποια απο τισ εβδομαδεσ γραφω παραπανω:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: ευχαριστω εκ των προτερων:-P:razz::-P:razz::-P:razz:

dev000br___.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


και τα εκατοστα που σου ειπε ο γιατρος ειναι στο περιπου.........οποτε και να συγκρινεις ,δεν βρισκεις ακρη.......

απ'οτι ξερω μετρανε τον μηρο και πολλαπλασιαζουνε με το 7 για να βγει στο περιπου το υψος........εκτος κι αν ο ντοκ ηταν ψειρας και μετρησε πιθαμη προς πιθαμη το μωρακι σου!!!!!

και παλι δεν νομιζω να μπορεις να καταλαβεις απο τωρα εαν το μωρακι σου θα βγει ψηλο ή κοντο........γερο να ειναι........

καλη συνεχεια:D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και παλι σε ολεσ τισ μανουλεσ η τισ εγκυουλεσ μασ :lol::lol::lol: θα ηθελα να μου αναφερετε για τα εκατοστα των εμβρυων σασ,απο 21 εωσ 26 εβδομαδα....γιατι εμενα στην 21 εβδομαδα και 4 ημερων ηταν 18.4 εκατοστα ελπιζω να ηταν καλο και να μην μου βγει κοντουλικο η πολυ πολυ μεγαλο:-P:-P:-P..... καθε απαντηση δεκτη με ευχαριστηση για οποια απο τισ εβδομαδεσ γραφω παραπανω:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: ευχαριστω εκ των προτερων:-P:razz::-P:razz::-P:razz:

 

Δεν εχει σημασια... ουτε θα φανει αν τελικα θ αγινει ψηλο παιδι η οχι.

Εχω δει παιδια να γεννιουνται ψηλα και μετα να ειναι σχετικα κοντουλικα και παιδια που γεννηθηκαν μικροκαμωμενα να γινονται πολυ ψηλα...

 

Οποτε δεν μπορεις να καταλαβεις τιποτα...απο καμποιες μετρησεις

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑ και οπως και να σου βγει..θα ειναι ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΘΗΣΑΥΡΟΣ που δεν θα τον αλλαζεις με τιποτα

 

οντωσψδεν εχει σημασια αν βγει κοντο η ψηλο αρκει να ειναι γερο και εχει να φαει κατι ζουλιγματα...:rolleyes::rolleyes: οντως ο θησαυρος μου πιυ θα με κανει να λιωνω :) ο γιατρος απλα μου ειπε ποσα εκατοστα ειναι δεν ξερω πως το μετρησε,ειπε οτι ειναι πολυ καλη αναπτυξη...αλλα ειμαι ψειρας και θελω να περνω γνωμες κ απο αλλου και απο μανουλες :) οπως ολες μας δηλαδη ανησυχουμε χωρις λογο στην εγκυμοσινη :)

dev000br___.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και τα εκατοστα που σου ειπε ο γιατρος ειναι στο περιπου.........οποτε και να συγκρινεις ,δεν βρισκεις ακρη.......

απ'οτι ξερω μετρανε τον μηρο και πολλαπλασιαζουνε με το 7 για να βγει στο περιπου το υψος........εκτος κι αν ο ντοκ ηταν ψειρας και μετρησε πιθαμη προς πιθαμη το μωρακι σου!!!!!

και παλι δεν νομιζω να μπορεις να καταλαβεις απο τωρα εαν το μωρακι σου θα βγει ψηλο ή κοντο........γερο να ειναι........

καλη συνεχεια:D

 

οντως απο οτι εχω δει εδω στο φορουμ οι γιατροι μπορει να λενε αλλα,και το νινι να βγει θρεφταρι,η φασουλας στο υψος :) :) απλα θελω να ειναι λιγο ψηλο....αλλα πανω απο ολα,γερο να ναι και να χει υγεια :)

dev000br___.png
Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...