Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χώρος αναψυχής σε Χαϊδάρι και περίχωρα.


Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!

 

Θέλω γνώμες και προτάσεις: ψάχνουμε ένα χώρο ανοιχτό, να περάσουν καλά για 1-2 ώρες παιδάκια νηπιαγωγείου (μία τάξη), μετά από επίσκεψη σε θεατρική παράσταση. Η περιοχή θα είναι πέριξ της λεωφόρου Καβάλας, οπότε μάλλον για Χαϊδάρι ψάχνουμε, και η ημέρα Κυριακή. Ιδανικά, ο χώρος να έχει τραπεζάκια για καφέ, σνακ κτλ. Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα και χρόνια πολλά στους εορτάζοντες!

 

Θέλω γνώμες και προτάσεις: ψάχνουμε ένα χώρο ανοιχτό' date=' να περάσουν καλά για 1-2 ώρες παιδάκια νηπιαγωγείου (μία τάξη), μετά από επίσκεψη σε θεατρική παράσταση. Η περιοχή θα είναι πέριξ της λεωφόρου Καβάλας, οπότε μάλλον για Χαϊδάρι ψάχνουμε, και η ημέρα Κυριακή. Ιδανικά, ο χώρος να έχει τραπεζάκια για καφέ, σνακ κτλ. Τι λέτε;[/quote']

 

Καλημερα! Τι λες για τη Γιορτη; ξερεις που λεω; και στην Αλεα στο Αιγαλεω ειναι ωραια εχει και κουνιες..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση!

 

Δεν τα ήξερα αυτά, αλλά τα γκούγκλαρα. Μήπως δε μας βολέψουν, φοβάμαι, γιατί μαζευόμαστε σχεδόν 50 άτομα!

 

Να πω την αλήθεια, είχα στο μυαλό μου κάτι τεράστια πάρκα που βλέπουμε στο αριστερό μας χέρι, όπως πηγαίνουμε προς Κόρινθο, αλλά δεν ξέρω αν έχουν κάτι περισσότερο από γήπεδα μπάσκετ και τέννις. Προσπάθησα να βγάλω άκρη για το άλσος Δαφνίου και το Βοτανικό Κήπο, αλλά τα σάιτ που βρήκα δε με κατατόπισαν και πολύ. Οι προσωπικές εμπειρίες θα είναι πολύ πιο χρήσιμες, φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση!

 

Δεν τα ήξερα αυτά' date=' αλλά τα γκούγκλαρα. Μήπως δε μας βολέψουν, φοβάμαι, γιατί μαζευόμαστε σχεδόν 50 άτομα!

 

Να πω την αλήθεια, είχα στο μυαλό μου κάτι τεράστια πάρκα που βλέπουμε στο αριστερό μας χέρι, όπως πηγαίνουμε προς Κόρινθο, αλλά δεν ξέρω αν έχουν κάτι περισσότερο από γήπεδα μπάσκετ και τέννις. Προσπάθησα να βγάλω άκρη για το άλσος Δαφνίου και το Βοτανικό Κήπο, αλλά τα σάιτ που βρήκα δε με κατατόπισαν και πολύ. Οι προσωπικές εμπειρίες θα είναι πολύ πιο χρήσιμες, φαντάζομαι.[/quote']

 

Η Γιορτη που σου λεω ειναι ακριβως πισω απο τα γηπεδα αυτα που λες. Τελος Ιερας Οδου δηλαδη. Εχει και δασος εκει και πολυ απλα...

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...