Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γαλάτης Κων/νος - Γυναικολόγος(Πειραιά)


mpanti84

Recommended Posts

Καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους, λόγω μετακόμισης σε άλλη περιοχή θα πρέπει να αλλάξω γυναικολόγο, ξέρει καμιά σας τον γυναικολόγο Γαλάτη Κων/νο στον Πειραιά; έχει καμιά σας καμία προσωπική γνώμη να με ενημερώσει;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Καλημερα!Υποθετω οτι μετα απο τοσο καιρο εχεις αποφασισει.Για καποιο διαστημα πηγαινα σ αυτον τον γιατρο και ημουν ευχαριστημενη.Δεν εμεινα πολλα χρονια στην περιοχη κι ετσι οταν εφυγα ςλλαξα και γιατρο.Καλη μου φιλη τον εχει χρονια και ειναι ευχαριστημενη.Γεννησε περισι μαζι του στο Ρεα και της εκανε και καλυτερη τιμη λογω που εμεινε ανεργη (αλλο θεμα αυτο με την απολυση λογω εγκυμοσυνης εφοσον δουλευε ανασφαλιστη, τελος παντων....).Ακομα τον ξεπληρωνει βασικα οποτε θεωρω οτι δεν ειναι φραγκοφονιας.

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
Καλημερα!Υποθετω οτι μετα απο τοσο καιρο εχεις αποφασισει.Για καποιο διαστημα πηγαινα σ αυτον τον γιατρο και ημουν ευχαριστημενη.Δεν εμεινα πολλα χρονια στην περιοχη κι ετσι οταν εφυγα ςλλαξα και γιατρο.Καλη μου φιλη τον εχει χρονια και ειναι ευχαριστημενη.Γεννησε περισι μαζι του στο Ρεα και της εκανε και καλυτερη τιμη λογω που εμεινε ανεργη (αλλο θεμα αυτο με την απολυση λογω εγκυμοσυνης εφοσον δουλευε ανασφαλιστη, τελος παντων....).Ακομα τον ξεπληρωνει βασικα οποτε θεωρω οτι δεν ειναι φραγκοφονιας.

 

Καλημέρα Caca, τελικά πήγα στον Γαλάτη, έμεινα έγκυος γέννησα μαζί του στο ρεα και δεν τον αλλάζω με τπτ!!! Είναι πραγματικά φανταστικός άνθρωπος και γιατρός!!!:):)γέννησα φυσιολογικά χωρίς επισκληρίδιο μέσα σε μια ώρα πριν 6 μήνες!! Τον συστήνω ανεπιφύλακτα!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Μπαντι!!Οταν λες εμεινες εγκυος μαζι του εννοεις κανατε καποια εξωσωματικη σπερματεγχυση;Εχει παει μια γνωστη μου τωρα στον συγκεκριμενο που εχει κανει αποτυχημενες σπερματεγχυσεις και τωρα της εδωσε να κανει διαφορες εξετασεις.Δεν τη ρωτησα αν κανει εκεινος σπερματεγχυση ή εξωσωματικη.Κανει μηπως στο Ρεα;;Για πες μου την εμπειρια σου να της πω.

Lilypie Kids Birthday tickers
3231580x15ta1yz3w.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Μπραβο Μπαντι!!Οταν λες εμεινες εγκυος μαζι του εννοεις κανατε καποια εξωσωματικη σπερματεγχυση;Εχει παει μια γνωστη μου τωρα στον συγκεκριμενο που εχει κανει αποτυχημενες σπερματεγχυσεις και τωρα της εδωσε να κανει διαφορες εξετασεις.Δεν τη ρωτησα αν κανει εκεινος σπερματεγχυση ή εξωσωματικη.Κανει μηπως στο Ρεα;;Για πες μου την εμπειρια σου να της πω.

 

όχι κανονικά έμεινα έγκυος εγώ δεν ξέρω αν κάνει εξωσωματική.. όταν θα ξαναπάω θα τον ρωτήσω, εγώ δεν τον αλλάζω με κανέναν εγώ γέννησα μαζί του στο ΡΕΑ με ξεγέννησε μέσα σε μισή ώρα το πολύ ούτε κατάλαβα πόνους με εμψύχωνε απίστευτα να φανταστείς μπήκα χωρίς να μου κάνουν επισκληρίδιο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Καλησπέρα κορίτσια!! Πρώτη φορά εδω στο φόρουμ σας και θα ήθελα να με βοηθήσετε όσο μπορείτε κι εσείς από προσωπικές εμπειρίες σας.. πριν μια εβδομάδα είχα μια αυτόματη αποβολη..η πρώτη μου εγκυμοσυνη... Και τώρα είμαι σε αναζήτηση νέου γιατρού για να πάρω μια δεύτερη γνώμη. Έχω κλείσει ραντεβού στον κύριο Κωνσταντίνο Γαλάτη σε δύο μέρες και θα ήθελα να μου πει κάποια κοπέλα αν είχε κάποια αντίστοιχη εμπειρία με μένα και πως πήγαν τα πράγματα με τον συγκεκριμένο γιατρό. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων. 😊

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...