Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

κλοόυν;


happy_belly

Recommended Posts

στην βάφτιση του γιού μου, ενδιαφέρομαι να απασχολήσω τους μικρούς μου φίλους με κάποιον κλόουν.

 

έχετε να μου προτείνετε κάτι; τι τιμές παίζουν;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Happy_belly εγώ άκουσα ένα τρελά κουλό ποσό 300 ευρώ για 2 ώρες....Αυτό μας πρότεινε δηλ. το μαγαζί που σκεφτόμασταν να κάνουμε τη βάφτιση (εκτός Αθηνών)....Το βλέπω σχεδόν παρανοϊκό ως ποσό....εγώ τουλάχιστον....Και εγώ θέλω να φέρω κλόουν να απασχολήσει τα παιδάκια αλλά αν είναι αυτές οι τιμές....απλά δε θα μπορέσω.....

Ελπίζω να σε βοήθησα...(λέμε τώρα)

an1cCDg0g410030MDAwOGQ0fDAwMDU2NjlkYXxTZSBsYXRyZXlveW1lIGthcmRveWxhIG1hcyE.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εγώ στην βάφτιση είχα κάποιον που νοικιάζει και φουσκωτά. Μου είχε φέρει φουσκωτό και απασχόλησε και τα παιδιά για 2 ώρες. Συνήθως πάει 90 με 100 ευρώ την ώρα και 20 ευρώ για το επόμενο μισάωρο. Το φουσκωτό κοστίζει από 150 ευρώ ανάλογα με το μέγεθος. Επίσης ξέρω έναν ακόμη που είναι και ηθοποιός και κάνει πολύ καλό πρόγραμμα κάνει τα παιδιά να γελάνε. Εάν ενδιαφέρεστε στείλτε μου πμ να σας στείλω τηλέφωνα.

Link to comment
Share on other sites

στην βάφτιση του γιού μου, ενδιαφέρομαι να απασχολήσω τους μικρούς μου φίλους με κάποιον κλόουν.

 

έχετε να μου προτείνετε κάτι; τι τιμές παίζουν;

 

 

εγω εκλεισα κλοουν μονο 60Ε για 1ωρα στην εκκλησια!πολυ καλη τιμη!

Link to comment
Share on other sites

στην βάφτιση του γιού μου, ενδιαφέρομαι να απασχολήσω τους μικρούς μου φίλους με κάποιον κλόουν.

 

έχετε να μου προτείνετε κάτι; τι τιμές παίζουν;

 

 

εγω εκλεισα κλοουν μονο 60Ε για 1ωρα στην εκκλησια!πολυ καλη τιμη!

 

αλήθεια;;; μου δίνεις τότε σε πμ τα τηλέφωνα αν δεν σε πειράζει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Προσφατα βαφτιζε ενας ξαδελφος μου την μπεμπα του και στο τραπεζι ειχε κλοουν, ου στο τελος μας εδωσε και καρτουλες του...

 

Τιμες δεν ξερω αλλα αν θελεις να επικοινωνησεις να σου δωσω τα στοιχεια του με ΠΜ πες μου :D

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

Προσφατα βαφτιζε ενας ξαδελφος μου την μπεμπα του και στο τραπεζι ειχε κλοουν, ου στο τελος μας εδωσε και καρτουλες του...

 

Τιμες δεν ξερω αλλα αν θελεις να επικοινωνησεις να σου δωσω τα στοιχεια του με ΠΜ πες μου :D

 

ναι ναι !! αν μπορείς! σε ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εγώ στην βάφτιση είχα κάποιον που νοικιάζει και φουσκωτά. Μου είχε φέρει φουσκωτό και απασχόλησε και τα παιδιά για 2 ώρες. Συνήθως πάει 90 με 100 ευρώ την ώρα και 20 ευρώ για το επόμενο μισάωρο. Το φουσκωτό κοστίζει από 150 ευρώ ανάλογα με το μέγεθος. Επίσης ξέρω έναν ακόμη που είναι και ηθοποιός και κάνει πολύ καλό πρόγραμμα κάνει τα παιδιά να γελάνε. Εάν ενδιαφέρεστε στείλτε μου πμ να σας στείλω τηλέφωνα.

 

???

Link to comment
Share on other sites

στην βάφτιση του γιού μου, ενδιαφέρομαι να απασχολήσω τους μικρούς μου φίλους με κάποιον κλόουν.

 

έχετε να μου προτείνετε κάτι; τι τιμές παίζουν;

 

 

εγω εκλεισα κλοουν μονο 60Ε για 1ωρα στην εκκλησια!πολυ καλη τιμη!

Πολυ καλη τιμη!! ! 60 ευρω!!

ακου 300 ευρω;; διλαδη σημφερει να παρεισ στολη κλοουν και να ντηθησ καπιοσ ποιο φτηνα θα κοστηση

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς για πάρτυ στο σπίτι πήραμε τις Μπουρμπουλίθρες, για δύο ώρες 80 ευρώ. Πέρασαν πολύ όμορφα τα παιδιά. Αυτό που έκανε ήταν πολύ καλό για βάφτιση. Δεν ξέρω όμως αν το χρεώνει παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγω συνηθψς παιρνω απο εδω http://www.anakatosoures.gr/intro.php?lang=1. 65 ευρω η μια ωρα και 80 οι δυο..

Αλλα προχτες πηγα σε ενα παρτι και ηταν μια κοπελα που δουλευε μονη της και παιρνει 40 ευρω για τη μια ωρα (για 2 δεν ρωτησα) και ηταν πολυ καλη.

O5Lop2.png

kIP3p2.png

Link to comment
Share on other sites

dora και xristina1 μηπως θα μπορουσατε να μου στειλετε και μενα τα τηλ των κλοουν? κανονιζω την βαπτιση του μπεμπουλι μου τον ιουνιο και θα με ενδιεφερε πολυ!!!

σας ευχαριστω εκ των προτερων!!!

bERvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εμείς για πάρτυ στο σπίτι πήραμε τις Μπουρμπουλίθρες, για δύο ώρες 80 ευρώ. Πέρασαν πολύ όμορφα τα παιδιά. Αυτό που έκανε ήταν πολύ καλό για βάφτιση. Δεν ξέρω όμως αν το χρεώνει παραπάνω.

 

κάνε τον κοπο να μου στείλεις το τηλεφωνο της κοπέλας ή να την ρωτήσεις για το διώρο και τι πρόγραμμα περιλαμβάνει...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kalimera se oles molis ekleisa ki ego gia clown i timi einai vevaia tsimpimeni sta 300 euro gia treis ores alla tha einai dio ta atoma me olosomes stoles mpalonokataskeyes magika facepainting kai alla kalo einai na rotisete kai gia posa paidakia mporoun na erthoun ego pou tha exo peri ta 30 paidia oloi mou eipan pos prepei na exo dio atoma elpizo na voithisa

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

καλημερα σας ,

εδω και 2 χρονια μου εχετε κανει παρεα απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου εως τωρα που κλεινουμε το ενα ετος και σχεδιαζουμε την βαπτιση της κορουλας μου.θα την πουμε αλεξανδρα .ψαχνω κλόουν /ανιματερ για να απασχολησει τα παιδακια στην βαπτιση /παρτυ για τα πρωτα γενεθλια .

αν εχετε καποιον υποψη ιδιωτη ή εμπιστευεστε καποια εταιρια...

ευχαριστω :):)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας ,

εδω και 2 χρονια μου εχετε κανει παρεα απο την αρχη της εγκυμοσυνης μου εως τωρα που κλεινουμε το ενα ετος και σχεδιαζουμε την βαπτιση της κορουλας μου.θα την πουμε αλεξανδρα .ψαχνω κλόουν /ανιματερ για να απασχολησει τα παιδακια στην βαπτιση /παρτυ για τα πρωτα γενεθλια .

αν εχετε καποιον υποψη ιδιωτη ή εμπιστευεστε καποια εταιρια...

ευχαριστω :):)

 

Δεν έχω προσψπική εμπειρία για να προτείνω, αλλά μπορείς να πάρεις μια ιδέα από http://www.delfinakia.gr

http://www.paixnidokamomata.gr

εχω ενα μπεμπουλινι ομορφο γλυκο κουκλινι!

Link to comment
Share on other sites

Έχω δει τον κλόουν Τοτό, από το http://www.clownorama.com και ήταν τέλειος!!! Διασκεδάζει όχι μόνο τα παιδιά, αλλά και τους μεγάλους. :D

 

ki εγω τον εχω δει... πραγματικα ΚΑΙ οι μεγαλοι περασαν καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...