Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

προτιμηση στο ενα πλευρο;


Recommended Posts

Καλησπερα!εχω εναν μικρουλι που με προβληματιζει!!!ειναι 2,5 μηνων..οταν τον βαζω μπρουμητα με το κεφαλακι προς τα δεξια κουνιεται, παλευει κλπ αλλα μενει εκει..αν τον βαλω να κοιταζει αριστερα θα σηκωσει ελαφρα το κεφαλακι του και θα γυρισει προς τα δεξια..:rolleyes:

οταν τον εχουμε αγκαλια γυρναει το κεφαλακι του κ απο τις 2 μεριες κ οταν ειναι ξαπλωμενος ανασκελα..

να ανησυχησω η απλα ειναι βολεψακιας;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!!!αυτό που λες το έχεις αναφέρει στην παιδίατρο?το έχει εξετάσει?όταν τον γυρνάς απο την αριστερή πλευρά κλαίει?φαίνεται να τον ενοχλή κάτι?

Δεν υπάρχει ασχήμια στην εγκυμοσύνη διότι, δεν υπάρχει ασχήμια στη μητρότητα.!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!αυτό που λες το έχεις αναφέρει στην παιδίατρο?το έχει εξετάσει?όταν τον γυρνάς απο την αριστερή πλευρά κλαίει?φαίνεται να τον ενοχλή κάτι?

 

 

δεν φαινεται.να τον ενοχλει κατι..με ολους τους αλλους τροπους το κεφαλι του το γυρναει κανονικα..στο μπρουμητα ειναι αυτο το ανεκδοτο...

Link to comment
Share on other sites

Τότε μάλλον δεν τον βολεύει η αριστερή πλευρά :lol: έχει προτίμηση ο μικρούλης σου!!!να τον χαίρεσαι!!!

Δεν υπάρχει ασχήμια στην εγκυμοσύνη διότι, δεν υπάρχει ασχήμια στη μητρότητα.!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οπως κ να εχει πρεπει να τον βαζεις κ απο τις δυο μεριες γτ εγω τον κοιμιζα μονο απο την μια μερια κ τωρα μοθ κοιταει μονοπλευρα.κ εχω αρχισει κ τον βαζω κ απο την αλλη

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...