Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΝΟΝΕΣ ΝΟΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ


fenaki

Recommended Posts

Χθες το πρωί πηγαίνοντας σε κάποια δουλεια του γραφείου είδα ότι στο περιπτερο που έχουν στησει από το χαμόγελο του παιδιού πουλάνε λαμπάδες και διαφορα δωρακια για τα παιδακια....αν και δεν είμαι νονά σκέφτηκα να πάρω δωράκια για τα ανηψια μου κάτι συμβολικό.

Επίσης, λέω να χαρισω και κάποια ρούχα μου που είναι ακόμη καινούργια αλλα δεν τα φοράω πια αν και στο site γράφουν πως έχουν ανάγκες από άλλα είδη...και τώρα που το σκεφτομαι καποια δωρα από το γάμο μου όπως σετ από πιατα και κουπες που δεν έχω που να τα βάλω καλυτερα να τα δωσω εκει....

1129643tvsq1yiqpw.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


να τους ρωτησεις πριν τα πας...

 

εγω που εχω εδω κοντα στα Μελισσια σπιτι του χαμογελου , δεν δεχτηκαν κατι πραγματα που τους διναμε...

 

παιχνιδια και ρουχα δεν θελαν. Μεχρι και τον υπολογιστη μας που τους διναμε γιατι πηραμε λαπτοπ , δεν τον θελαν γιατι η οθονη ηταν προηγουμενης τεχνολογιας...

Link to comment
Share on other sites

να τους ρωτησεις πριν τα πας...

 

εγω που εχω εδω κοντα στα Μελισσια σπιτι του χαμογελου , δεν δεχτηκαν κατι πραγματα που τους διναμε...

 

παιχνιδια και ρουχα δεν θελαν. Μεχρι και τον υπολογιστη μας που τους διναμε γιατι πηραμε λαπτοπ , δεν τον θελαν γιατι η οθονη ηταν προηγουμενης τεχνολογιας...

 

βικυ μου ευχαριστώ πολυ για την πληροφορία εγω μενω Μαρουσι και πιο παλιά είχαμε πει με τα κοριτσια στο γραφείο να μαζεψουμε πράγματα όχι παλια και είχαμε μπει στο site είδαμε τι ανάγκες έχουν σε κάθε περιοχη και μια κοπέλα που μένει πετρούπολη πηρε τα ρούχα μας γιατι εκέι είχαν ανάγκη απο ρούχα. Πάντος ευχαριστώ δεν μου περασε από το μυαλό να παρω τηλ πρωτα....

1129643tvsq1yiqpw.gif
Link to comment
Share on other sites

αν θέλεις μπορείς να τους στείλεις και mail. Τους έστειλα και μου απάντησαν ότι αποφάσισαν να δέχονται μονο καινούρια ρουχαλάκαι και παιχνδιάκια για τα παιδιά, για να μην νιώθει ότι αδικείται κανένα (πχ αυτός πήρε το καινούριο κι εγώ το παλιό). Θέλουν να προσφέρουν το καλύτερο που μπορούν και μπράβο τους.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...