Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Θετική fustiko-ενέργεια!


Recommended Posts

Θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στο fustikaki που με τα καλά του λόγια και τη θετική του σκέψη μας συντροφεύει.

 

thankswb9.jpg

 

Κι επειδή χρωστάω 1500 γρ. μπακλαβά....

στέλνω το ταψί!!!

 

lamarinagianniotikomerirj1.jpg

 

Σε ευχαριστώ φυστικάκιιιιιιιιιι.

 

Με το καλό να ερθει το δεύτερο μωράκι σου και να τα χαίρεσαι και τα δύο σου παιδάκια!

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια και ειδα το ποστ, ειπα κι εγω να καταθεσω την εκτιμηση μου στο προσωπο του φυστικακιου.

Ανελεητο χιουμορ, ατακες ''to the bone", ενδιαφερουσες αποψεις και στηριξη οπου χρειαζεται.

:D

 Παιδιά μας είναι τα παιδιά όλου του κόσμου.

Link to comment
Share on other sites

Φυστικάκι, τώρα που είσαι εγκυούλα και δεν κάνει να τρως πολλά γλυκά, να πάρω το μισό ταψί μπακλαβά???

Αλκυόνη, αν συμφωνήσει θα σου στείλω πμ που να το στείλεις :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

μηπως παλι μας μπερδεψατε?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

πλακα κανω.. ενα συμπαθεστατο φιστικακι, με πολυ χιουμορ και πολυ ευαισθησια..με εχει κανει να γελασω αλλα και να δακρυσω πολλες φορες..Amour_18.gif

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητό μου fasolaki, μπακλαβά θέλεις κι εσυ;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ένα κέρασμα για όλους όσους περάσουν από εδώ!

73689595.jpg

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα τώρα;;;

Ορίστε και λίγο νεράκι!!

 

waterg.th.jpg

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το φυστικάκι δεν έκανε φαν κλαμπ. Το φαν κλαμπ του φυστικιού, αυτο-οργανώνεται! Προσφέρω γλυκάκι μπακλαβά στους φαν και ένα ταψί στο φυστικάκι, ως ένδειξη ευγνωμοσύνης (λέεεμε τώρα... μου ζήτησε 1,5 κιλό μπακλαβά... κάπως πρέπει να ξεχρεώσω) :lol::lol::lol:

 

Μπορείτε φυσικά να αφήσετε κι εσείς ότι θέλετε για το φυστικάκι μας!!! Κάτι για να του φορτίζουμε τις "μπαταρίες" και να έχουμε άφθονη θετική φυστικο-ενέργεια!!

Δεν εκπαιδεύω παιδιά... Εκπαιδεύομαι γονιός.

"... άλλωστε, η εμπειρία που αποκτούμε είναι η συσσώρευση των λαθών μας, έτσι δεν είναι; ... " -E.M.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θα ήθελα να πω και εγώ με την σειρά μου στο φυστικάκι παρόλο που δεν με ξέρει ότι έχω παρακολοθήσει πάρα πολλές φορές συζητήσεις της μόνο και μόνο για το χιούμορ πόυ έχει

ναι είμαι φαν !!!!!!!!!!!!!

 

καλή εγκυμοσύνη κούκλα μου .

με το καλό να πέρνουμε και εμείς σειρά .

Link to comment
Share on other sites

αααα έκανε και τι δικό του club το φυστικάκι;;;τι καλά,είμαι και εγώ φαν και ο άνδρας μου βεβαίως βεβαίως :lol::lol:

 

Η ΠΕΘΕΡΑ ΣΟΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

οχι :lol::lol::lol::lol::lol:

Ευγενία10/08/2007 Χριστιάννα 11/06/2011

Link to comment
Share on other sites

ε τωρα εγω τι να πω???????????????

 

που με το που ανοιξε το στομα του το φυστικι, αυτό ηταν!!!!!!!!

γονιμοποιηθηκα :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

 

τι χτυπιομουν 9 μηνες τσαμπα?????μια ευχη επρεπε να ζητησω απο το φυστικι κ τωρα θα χα ηδη γεννησει!!!!!! :cool:

 

όσον αφορά τη θετική ενέργεια , πιστευω ότι υπάρχουν τετοιοι άνθρωποι κ το φυστικάκι μας ανηκει σε αυτούς :D

 

σε ευχαριστώ πολυ που με σκεφτηκες κ περιμενες πως κ πως να γινω μανούλα!!!!!

 

 

ΔΗΛΩΝΩ Κ ΓΩ ΚΑΡΓΑ ΦΥΣΤΙΚΟFUN :cool::cool::cool::cool::cool:

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω φυστικο-φαν!!!

Ευχαριστουμε φυστικακι για τις στηγμες γελιου μεχρι δακρυων που μας εχεις δωσει!Με το καλο το δευτερο ξηροκαρπιο στην ομορφη οικογεννεια σου!!! :D:D:D

[/url]

s-age.png

και η Μπουλιτα μου ηρθε στον κοσμο 09/07/2008

Link to comment
Share on other sites

Να υποβάλλω κι εγώ τα σέβη μου στον φιστικο-αρχηγό! :D

Μεγάαααααλη υπόθεση το γέλιο και η θετική ενέργεια!

Α! και από το σύγγραμμα δεν έχω υπερβολικές απαιτήσεις, ένα 5% από τα κέρδη με φτάνει... (είμαστε στην 11η σελίδα και με τις νέες εξελίξεις το νούμερο θα εκτιναχθεί!!!)

Να 'σαι καλά μαζί με την οικογένειά σου και με το καλό η δεύτερη μερίδα φιστικάκια! (και βέβαια να'ναι καλά και ο βροντο παιδιά, μην ξεχνιόμαστε...) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D :D:D:D:D

aPiIp2.png AMd6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζόμασε αλλά έχω διαβάσει αυτά που γράφεις fystikaki.Έχεις πολύ χιούμορ(μου έφτιαξες πολλές φορές την διάθεση) και μια καλή κουβέντα για όλους.Είσαι από τις κορυφαίες προσωπικότητες του forum :lol::lol::lol:

Και αν είσαι τόσο γουρλού όπως λένε τα κορίτσια ,ελπίζω να μιλάμε συχνά από εδώ και πέρα :wink::lol:

Πάντα τέτοια!!!!!!!!!

PMNYp3.png
Link to comment
Share on other sites

fistikaki, ομολογώ οτι ρίχνω πολύ γέλιο με αυτά που γράφεις και κυρίως

οταν μας μεταφέρεις τα λεγόμενα της πεθεράς στην ..... δική της ....... διάλεκτο.... :lol::lol::lol: χα!χα! πιο πετυχημένα δεν γίνεται!!!! :D:D

 

(μην παρεξηγηθώ, δεν έχω κάτι με την προφορα, το μισό μου σοι έτσι μιλάει αλλα η περιγραφή είναι όλα τα λεφτά!!!!!!!!)

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...