Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Το βαλιτσάκι του mothercare


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.Μήπως κάποια από εσάς έχει το βαλιτσάκι του mothercare?Τι περιέχει?Πότε σας ήρθε?Αξίζει να στήλω μύνημα να μου το στήλουν?Έχει πληροφορίες στον κατάλογο αλλά πολύ λίγα πράγματα :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 763
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!

Εγώ πήρα τηλέφωνο έδωσα τα στοιχεία μου και το περιμένω.

Όταν έρθει θα σου το περιγράψω.Πάντως σκέφτηκα πως οτι και να'ναι δεν έχω να χάσω τίποτα. :D

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το έδωσαν στο νοσοκομείο άρα δεν μπορώ να σου απαντήσω σε πόσο διάστημα το λαμβάνεις.Περιέχει δείγματα όπως κρέμα για συγκάματα,μωρομάντηλα και θήκη,πιπίλα και υποαλλεργικό σαπούνι.Επίσης διάφορα έντυπα με ενημερωτικό υλικό και εκπτωτικό κουπόνι mothercare.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι εγώ ακόμη δε γέννησα!

Με παρακολουθεί γιατρός εκεί.Μου το έδωσε τη δεύτερη φορά που πήγα και όταν διαπιστώθηκαν τα δίδυμα μου έδωσε κι άλλο.

 

Πάντως τα ενημερωτικά φυλλάδια που περιέχει είναι αρκετά χρήσιμα...

Link to comment
Share on other sites

όχι δεν πρέπει να έχεις γεννήσει.εμείς το έχουμε παραγγείλει από την αρχή του 6ου μήνα και μας είπαν ότι σε ένα μήνα περίπου θα μας το φέρουν.οπότε το περιμένουμε κι εμείς

DoUwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο υπάρχει σε κάθε κατάλογο της mothercare, στην τελευταία σελίδα. Ρωτάνε σε ποιο μήνα είσαι,ονοματεπώνυμο,διεύθυνση,που σκέφτεσαι να γεννήσεις και από που έμαθες για αυτό.(μάλλον εννοούν την εταιρεία που το δίνει)Έρχεται λέει με ταχυδρομείο, σε περίπου 1 με 1,5 μήνα.Οπότε μάλλον σε καμια δυο εβδομάδες πρέπει να έρθει.

 

mam to be σου έστειλα πμ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγώ είχα στείλει ταχυδρομικά ένα έντυπο και το ζητούσα δίνοντας τα στοιχεία μου (μόλις έμαθα ότι είμαι έγκυος) και ήρθε μετά από 3 μήνες!!!!

 

δειγματάκια έχει, τον κατάλογο του mothercare, μια πιπίλα, και ένα βιβλιαράκι... :)

1Iik.png
Link to comment
Share on other sites

Gerakina θα μπορούσες να μου στείλεις με π.μ. και εμένα το τηλέφωνο?

 

σου έστειλα!

 

παρακαλώ man to be

 

Μήπως γι'αυτό ρωτάνε πότε θα γεννήσεις?

Να δουν αν προλαβαίνουν να το στείλουν??

 

:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΧΕΔΟΝ.ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΒΙΒΛΙΑΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΑ,ΠΙΠΙΛΑ,ΚΡΕΜΟΣΑΠΟΥΝΟ,ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ Κ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΛΑΒΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΞΑ ΛΙΓΟ Κ ΤΟ ΕΚΡΥΨΑ ΣΤΗΝ ΝΤΟΥΛΑΠΑ.ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΝΤΩΣ!

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ( 9/12/05 ), ΜΠΕΜΠΑ ( 20/3/08 )

Link to comment
Share on other sites

Περιέχει δείγματα όπως κρέμα για συγκάματα,μωρομάντηλα και θήκη,πιπίλα και υποαλλεργικό σαπούνι.Επίσης διάφορα έντυπα με ενημερωτικό υλικό και εκπτωτικό κουπόνι mothercare.

 oIKlp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΕΠΕΙΔΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΜ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΣΠΑΣΕΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΓΡΑΦΩ ΤΑ ΤΗΛ ΠΑΡΑΚΑΤΩ,ΚΑΘΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ Κ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΠΜ 'Η ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΗ Κ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΑΣ ΣΒΗΣΤΕΙ...ΑΠΛΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝ...ΛΟΙΠΟΝ:ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ 8001182800,ΑΠΟ ΚΙΝΗΤΟ 2109287700,Κ ΜΕ SMS 6948820400 ΣΤΕΛΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΑΣ Κ ΕΝΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΤΗΛ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΟΥΝ.ΑΥΤΑ!ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΑΤΑΛΟΓΟ ΜΟΤΗΕRCΑRΕ Η ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΛΛΑ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΤΟ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΕΙΝΑΙ Η CΑRΕ DΙRΕCΤ...

ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ( 9/12/05 ), ΜΠΕΜΠΑ ( 20/3/08 )

Link to comment
Share on other sites

Παντως ζηλεψα κι εγω και πηρα τηλεφωνο. :oops:

Θα μου το στείλουν λέει σε 1,5 μηνα :shock:

Ελπίζω να μην εχω γεννησει μεχρι τοτε, δεν θα το ήθελα βεβαια αλλά σε εναμησι μηνα θα ειμαι 38 εβδομαδων. :?

Μάλλον αργησα να παρω τηλεφωνο ε?

Καλα, ας πανε ολα καλα με το μωράκι μου και αυτο ειναι το λιγότερο.

:lol:

db0ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...