Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΒΡΕΦΙΚΑ ΜΕ ΟΜΑΔΕΣ


Recommended Posts

Κοριτσια το ξερετε οτι υπαρχουν βρεφικα (πιπιλες /μπιμπερο κουδουνιστρες και ρουχα )με ολες τις ποδοσφαιρικες ομαδες .Οχι της πλακας,ουτε κινεζικα επωνημα και με προδιαγραφες .

 

Η κουμπαρα μου το ξεκινησε για να κανει πλακα στον αντρα της και τσιμπισε και ο δικος μου ο χανος και μου εχει κανει το δωματιο και το μωρο κιτρινο-----μεχρι και καροτσι ΑΕΚ πηγε και πηρε--------

 

Φιλια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ναι... μου έφεραν στο μαιευτήριο ένα sleeping bag για βρέφη του ολυμπιακού καθώς κι ένα φορμάκι :lol::lol:

 

ολυμπιακος εισαι?

και ελεγα γιατι σε συμπαθω.... γιατι σε συμπαθω.... :lol:

οποια μαμα ειναι ολυμπιακος ας παει στο Καραισκακη

θα βρει τα παντα :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω,εγω παρήγγειλα και τα Χριστούγεννα για δωράκι στον ανηψιό μου απο εδώ: http://www.greenteam.gr/site/department.php?catid=56 :lol::lol::lol: .Με τον άνδρα μου όμως είπαμε στο δικό μας να πάρουμε ουδέτερα γιατι αν του παραγγείλω εγω θα παραγγείλει κι αυτός καθότι γαύρος :twisted::twisted::twisted: .Και εσι δεν ψωνίζω ούτε εγώ ρε γμτ :cry::cry: .

Μην εκνευρίζεσαι αν ο γειτονάς σου,εχει το στέρεο ανοιχτό στις 2 το πρωί,τηλεφωνησέ του στις 4 και πες του πόσο σου άρεσε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...