Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Χειμερινές διακοπές!


ssidi

Recommended Posts

Γεια σε ολους. Εχω εισητηρια κοινωνικου τουρισμου και θα ηθελα να μου δωσετε ιδεες και καταλλυματα στα οποια πηγατε χειμερινη περιοδο και μεινατε ευχαριστημενοι. Δεν ξερω αν υπαρχει αναλογο θεμα απο το λιγο που εψαξα βρηκα μονο για καλοκαιρινες διακοπες. Σκεφτομαστε να παμε μετα την πρωτοχρονια.

 

Γραφω κι εγω την εμπειρια μου απο την περασμενη πρωτοχρονια. Πηγαμε στη Λιμνη Κερκινη, στο καταλλυμα Villa Belles στο Ακριτοχωρι Σερρων.

Περασαμε πολυ ωραια. Καθαρο το ξενοδοχειο, σχετικα καλο φαγητο, πολυ καλο πρωινο( με σπιτικα προιοντα και προιοντα της περιοχη). Μας βοηθησαν και μας προτειναν αξιοθεατα που μπορουσαμε να δουμε, πολυ φιλικο περιβαλλον. Προσοχη σε οποιον επιλεξει το καταλλυμα να αποφυγει να επιλεξει τις σοφιτες (χωρις θεα με ενα πολυ μικρο παραθυρο στο ταβανι) τα υπολοιπα δωματιο εχουν πολυ ωραια θεα στη Λιμνη.

Αυτα απο μενα περιμενω και τις δικες σας εμπειριες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγώ έχω χρησιμοποιήσει κοινωνικό τουρισμό μόνο καλοκαίρι και έμεινα ευχαριστημένη!!!!!

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω για χειμερινούς προορισμούς γλυκούλα μου...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Αν και αυγουστιατικα επαναφερω το θεμα!

Εμεις φετος πηραμε εισητηρια αλλα λογω μετακομισης και αλλαγης δουλειας δεν μπορεσαμε να τα χρησιμοποιησουμε τα εισητηρια καλοκαιρι και θελω να τα αξιοποιησω χειμωνα!

Σκεφτομουν καρπενησι...δεν εχω παει ποτε

Ξερει κανεις ποτε ειναι η καλυτερη εποχη?Να μην γινεται πανικος!

Μετα σκεφτομαι οτι ισως μια βδομαδα ειναι πολυ?

Αλλοι προορισμοι???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλημερα σε ολους!πηρα φετος για πρωτη φορα τα εισητηρια του κοινωνικου τουρισμου,και λεμε να παμε το χειμωνα κανενα ταξιδακι!μηπως εχετε να μου προτεινετε καποιο μερος και ξενοδοχειο για χειμερινες διακοπες;θα με βοηθουσατε πολυ!ευχαριστω!:-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εξαρτάται από πού είσαι και πόσο μακρυά θες να πας, πόσες μέρες θες να μείνεις και αν είσαι δραστήριος τύπος ή αν είσαι ταβέρνα/ξενοδοχείο/μπαράκι.

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο!επρεπε να ειμαι πιο συγκεκριμενη!μενω κρητη και ελεγα για πηλιο αλλα θα μου αρεσε και στην καστορια!καπου ησυχα για να χαλαρωσουμε μιας και θα παμε χωρις το μωρο!

Link to comment
Share on other sites

με τα εισητηρια κοινωνικου τουρισμου πρεπει να μεινεις αναγκαστικα 7 μερες η μπορεις και λιγοτερες;μηπως ξερετε;
φυσικα και μπορεις λιγοτερες,,,,καλα να περασεις οπου και αν πας
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ζαγοροχωρια,ε;καλο ακουγεται!μηπως εχει παει καποιος;κανενα καλο ξενοδοχειο;

 

http://www.dilofo.com/index.asp

 

Εμείς εκεί μείναμε και μας αρεσε πολύ. Το χωριό Δίλοφο δεν έχει πολλά να κάνεις, αλλά μπορείς να κάνεις αρκετές ημερήσιες εκδρομές στα γύρω χωριά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας,

μπορείτε επίσης να δείτε κι εδώ

Οικογενειακές χειμερινές αποδράσεις!

Βοηθήστε στη διατήρηση της λειτουργικότητας του forum κάνοντας χρήση της αναζήτησης & αναφοράς.  Αν παρατηρήσετε κάποια δημοσίευση που θεωρείτε περίεργη επιθετική ή ενάντια στους κανόνες κάντε αναφορά δημοσίευσης  Οδηγίες για το πως γίνεται η αναφορά δείτε εδώ   Ευχαριστούμε

Ακολουθήστε μας και στο Instagram:

follow_insta.png.f136a60ab3d6a108659752cf6fcc0a5a.pngfollow_cafe.jpg.0bc77dbbb8cab70c6c8919c95cac08b8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...