Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γιατρός Αναστασάκης Ελευθέριος - info please???


Recommended Posts


Διαφημίσεις


ο Ελ. Αναστασάκης είναι ο γυναικολόγος μου. Γέννησα και τα δυο μου παιδιά και τον έχω ακόμα γιατρό. Είναι και πολύ καλός γιατρός αλλά και από τους ανθρώπους εκείνους που θα σε στηρίξουν ψυχολογικά.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για την απάντηση Irenia!!! Δεν είναι κάτι συγκεκριμένο που θέλω ... και γώ είμαι ευχαριστημένη από θέμα συμπεριφοράς και εξέτασης ... απλά επειδή κάποια στιγμή (σιγά σιγά) σκέφτομαι να κάνω παιδάκι ήθελα και άλλες γνώμες ... :-)

lamlamard20090207_-8_My+child+is.pngdogdogavi20140415_8_My%20child%20is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας και απο εμένα...

Θα ήθελα πολύ να μάθω νέες γνώμες, εμπειρίες και οτιδήποτε άλλο φανεί χρήσιμο για τον Ελευθέριο Αναστασάκη μιας και είναι ο νέος μου γιατρός (μετά απο τρείς αλλαγές). :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 χρόνια μετά...

Καλημέρα,

Σε προσπάθεια με τον σύντροφό για να κάνουμε παιδάκι και επισκεπτόμενοι αρκετούς γυναικολόγους μετά από προτροπή συγγενικού προσώπου πήγα στον κύριο Αναστασάκη όπου μου βρήκε πολύποδα ενδομητρίου λόγω εξελιγμένων μηχανημάτων που με απλό υπέρηχο μάλλον δεν εντοπίζεται διότι είναι μικρος. Θα γίνει υστεροσκοπηση και θα προσπαθήσουμε για εγκυμοσύνη με τον σύντροφό, όπου ο γιατρός με βεβαίωσε ότι θα πιάσω σιγουρα. Επειδή έχω γυναικολόγο σε δημόσιο νοσοκομείο γιατί αποδεδειγμένα έχω γνωστές που τις ξεγεννησε με φυσιολογικό τοκετό αλλά δεν μπορώ να πω ότι τον εμπιστεύομαι απόλυτα, ενώ τον κύριο Αναστασάκη τον εμπιστεύομαι αρκετά αλλά από γνωστές ξέρω ότι ξεγενναει περισσότερο με καισαρική. Υπάρχει κάποια κοπέλα που να έχει γεννήσει με φυσιολογικό τοκετό με τον συγκεκριμένο γιατρό? 

Σας ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...