Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Ουρολοιμωξη


aretim

Recommended Posts

Καλημερα.Σημερα πηγα για καλλιεργεια ουρων και μου βρηκαν ουρολοιμωξη.Οχι πως δεν το περιμενα αφου ενιωθα τσουξιμο κατα την ουρηση.Εχει παθει καμια σας και αν ναι εβλεπε και αιμα καποιες φορες

3-08-09.Η ημερομηνια που αλλαξε τη ζωη μου.Εγινα και εγω μανουλα

16-3-12.Μανουλα ξανα!!!!!!!!!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σου,

πάθαινα πολύ συχνά, χωρίς αίμαι όμως και έπαθα πρόσφατα παράλληλα με την εγκυμοσύνη μου αλλά το ξεπέρασα αυτή την φορά με ομοιοπαθητικά. Μίλησε με τον γιατρό σου για να συ δώσει αγωγή.

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Περυσι ειχα παθει 2-3 φορες λογω πεσμενου ανοσοποιητικου και συνεχους αντιβιωσης που επαιρνα για αλλους λογους..καθε φορα πηγαινα στο γιατρο και με φορτωνε με χαπια και εξτρα χαπια και νομιζω και με εξτρα αντιβιωσεις!

Ωσπου το Μαιο το ξαναεπαθα και αυτη τη φορα πληρως κουρασμενη και αγανακτισμενη που ειχα γινει φαρμακαποθηκη και το προβλημα επαναλαμβανοταν αποφασισα οτι θα στραφω σε εναλλακτικους τροπους θεραπειας..

 

Ρωτωντας το φαρμακοποιο μου μου συστησε καποια χαπια αγιουρβεδας, εντελως φυτικα και τα πηρα για οσο ελεγε το κουτι. Η ουρολοιμωξη εφυγε σε μια εβδομαδα-πηρε λιγο παραπανω αποτι αν επαιρνα αντιβιωση- και εκτοτε δεν με εχει ενοχλησει καθολου! :D

 

Αλλα ακομα κι αν με ξαναενοχλουσε στα αγιουρβεδικα θα απευθυνομουν γιατι ειδα πραγματικα αποτελεσμα χωρις να επιβαρυνω τον οργανισμο μου..

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρωσω οτι την τελευταια φορα που ειχα ουρολοιμωξη ηταν και με λιγο αιμα δηλ. δεν πρεπει να ηταν πολυ ελαφρια μορφη. :cry:

Παρολα αυτα θεραπευτηκε :wink:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...