Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΜΟΡΦΗ ΠΡΟΣΩΠΟΥ


BABY

Recommended Posts

παιδια γεια σας ξανα απο εμενα! ολο αποριες εχω με τον μπεμπη μου. λοιπον, σε οποιον εχει τυχει καποιο παρομοιο: ο μπεμπης μου ειναι 2,5 μηνων. οταν ειναι ξαπλωμενος εχει μια υπεροχη μορφη, κουκλος. οταν τον εχω αγκαλια ή καθιστο τοτε εχει ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΛΛΗ ΟΨΗ, ΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ! μα πως γινεται αυτό? ποια θα ειναι η μορφη του σαν μεγαλωσει? μηπως αλλαζει το μουτρακι του οταν ειναι αγκαλια ή καθιστο επειδη πιεζεται? σας εχει συμβει στα παιδια σας κατι αναλογο?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πολύ περίεργη ερώτηση...Μια απάντηση έχω, τα παιδιά αλλάζουν συνεχώς...Άλλωστε είναι πάντα πολύ όμορφα, καθιστά ή ξαπλωμένα, είδικά αν είναι και το δικό σου!

as1cCDB0g410010Nzc3NTlvZHwwMTI1ZHxPIFNvdGlyYWtpcyBlaW5haQ.gif
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι αυτο που πρεπει να μας ενδιαφερει ολες τις μανουλες ειναι να κοιταει η-ο παιδιατρος την σωστη αναπτυξη του κρανιου καθε μηνα για τον πρωτο χρονο και ολα ειναι καλα ετσι.πολλα παιδακια εχουν μεχρι τον πρωτο χρονο δυσαναλογο κεφαλακι με το υπολοιπο σωμα εκει που θα παθεις πλακα ειναι στην εφηβεια οταν θα αρχισει η αναπτυξη του παιδιου σου κυριος στα αγορια....μεγαλωνουν τα χερια τους και δεν καταλαβαινουν τα ορια του σωματος τους{ολο κτυπανε καπου}η μυτη τους τα αυτια τους και μετα το κεφαλι τους μπαινουν και οι ορμονες στο τελος με τα υπαρξιακα τους και γινετε το ελα να δεις.ο μεγαλος μου 16χ. τωρα για ενα χρονο ειχε μονο στην μια μασχαλη τριχες πολυ γελιο και δουλεμα.μην στεναχωριεσε και αυτο που σε απασχολη συζητησε το με τον γιατρο σας

my 3 little stars are my reason to be2946785n7mfu4of95.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

που να δεις εμενα οταν βγαζω το σουτιεν......ολο σκονταφτω καπου...........:lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Παρομοιως!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

BABY

 

Επαθα πλακα όταν διάβασα το μήνυμά σου! Το ίδιο συμβαίνει και με μένα

Εμενα ο γιός μου είναι 4 μηνών τώρα.Στην αρχή ήταν πιό έντονο αυτό που περιγράφεις. Μάλιστα εμένα είχε 3 διαφορετικές όψεις (όταν κοιμότανε, όταν τον θήλαζα και όταν ήταν απλώς ξύπνιος) Φοβερό ε?

Νομίζω ότι όσο περνάει ο καιρός αυτό εξασθενεί (ή απλα πλέον έχω συνηθίσει).

Να σου ζήσει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο από αυτά που έγραψαν τα κορίτσια, θέλω να ρωτήσω όμως κάτι άλλο: το τικεράκι σου σε δείχνει 6ημερών έγκυο! εσύ πως το κατάλαβες τόσο νωρίς; υπάρχει τρόπος;

Link to comment
Share on other sites

Που το "τσακωσες" αυτο βρε θηριο? Προφανως εχει κολλησει (αν γινεται να κολλησει, δεν γνωριζω επι του θεματος) γιατι στο 10 μηνυμα εξηγει πως ο μπεμπης της ειναι 2,5 μηνων.. Εκτος κι αν ειναι εγκυος σε καινουριο μωρακι που παλι δεν ξερω αν γινεται! Παντως θαυμαζω την παρατηρητικοτητα ορισμενων ανθρωπων! (Δεν το λεω ειρωνικα, πραγματικα τη θαυμαζω!)

Εγω.... αστα να πανε.... Παρατηρητικοτις μηδεν! :roll:

Μετρα ποσα χερια ειναι εκει για να σκουπισουν το δακρυ σου και μετα κρινε το ποσο πλουσιος εισαι!

nDtZp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...