Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΟΥ ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΤΤΙΚΟ


Recommended Posts

κορίτσια γνωρίζει καμία τίποτα για τον Γράψα είναι στο Αττικό και έχει ιατρείο έξω; εγώ μετα από αναζήτηση και απογοήτευση απο κατάσταση στο Έλενα κατέληξα οτι είναι καλύτερα στο Αττικό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 298
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

martha 8 τελικά πήγες στον Σαλλούμ? Αν πήγες πες μας τις εντυπώσεις σου γιατί κι εγώ σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό και θέλω κάποιον στο Αττικό, έτσι ώστε όταν θελήσω να μείνω έγκυος να τον γνωρίζω απο πιο πριν.

sj3dp3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Γεια σας.Πρωτη φορα στελνω μηνυμα. Θα ηθελα να μου συστησετε καποιον γιατρο στο Αττικο. Εχω ακουσει για τον Καρανικολοπουλο, αλλα δεν ξερω αν ειναι ακομη στο Αττικο. Επισης για Μπαταλια, Σαλουμ και Γραψας. Οποια εχει αποψη καλο ηταν να μου γραψει και ενα τηλεφωνο ιατριου για να εχω επαφη διοτι δεν ξερω πως θα μπορουσα να τους βρω.

 

Ευχαριστω πολυ :)

Link to comment
Share on other sites

__________________

 

 

ATTIKO(εχει μεσα αναφορες για Μπαταλιας, Σαλλούμ Γιάννης,Τρακάκης, Χρέλιας)

 

Δες και αυτα

Χρέλιας

Καρανικονόπουλος Π.

Σαλούμ Γιάννης

 

τα λεει παραπανω

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!

ΜΟΛΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ Κ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ.:eek:

ΚΑΤΑΡΧΗΝ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ Κ ΚΑΤΟΠΙΝ

ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΣΤΟ

ΑΤΤΙΚΟ ΓΙΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.(ΕΙΜΑΙ 27 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ ΔΙΔΥΜΑ)

ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΣΥΣΤΑΣΗ ΓΝΩΣΤΟΥ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΕΛΙΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ

ΑΡΝΗΘΗΚΕ ΝΑ ΜΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΓΙΑΤΙ Η ΚΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ

Κ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΠΙΤΡΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΙ ΟΜΩΣ ΑΛΗΘΙΝΟ!!!ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ

ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΛΟΓΕΣ.

ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ Κ ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ

ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ.

ΔΗΛΑΔΗ ΑΝ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΝΩΜΗ Κ ΔΕΝ ΜΑΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ

ΗΔΗ ΕΧΟΥΜΕ ΗΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑΔΙΚΑΣΜΕΝΟΙ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κι απο μενα.Ειμαι στην 34 εβδομαδα και προκειται να γεννησω κι εγω στο Αττικο.Η γιατρος μου ειναι η Μιχαλιτση που κανει και τους υπερηχους.Αν καποια απο εσας εχει εμπειρια γεννας με την συγκεκριμενη γιατρο η εστω απο καποια γνωστη θα ηταν μεγαλη βοηθεια.Ρωταω γιατι κι εγω συστημμενη πηγα στην συγκεκριμενη.Ευχαριστω προκαταβολικα για τις απαντησεις σας κοριτσια!Α!Ζητησε 1000Ε για την γεννα ειτε καισαρικη ειτε φυσιολογικα αλλα λογω πιεσης μαλλον καισαρικη με βλεπω.Θα σας πω την Δευτερα που θα παω για υπερηχο παλι!

line_line_typew8_beg_d_typew3_time_1176609600_text_c5dfece1f3f4e520f0e1edf4f1e5ecddedefe9.gif
Link to comment
Share on other sites

Τον Κασσάνο! Είμαι πολύ ευχαριστημένη! Δεν τον ήξερα πριν γιατί είχα γιατρό στο ΙΑΣΩ. Στις 6 εβδομάδες όμως αποάσισα πως προτιμώ το δημόσιο και μέσω μιας ξαδέλφης μου που θα γεννησει μαζί του σε 1 μήνα περίπου, αποφάσισα να τον δω! Δεν το έχω μετανιώσει παρότι τον άλλο γιατρό τον είχα 5 χρόνια!

Link to comment
Share on other sites

Τον Κασσάνο! Είμαι πολύ ευχαριστημένη! Δεν τον ήξερα πριν γιατί είχα γιατρό στο ΙΑΣΩ. Στις 6 εβδομάδες όμως αποάσισα πως προτιμώ το δημόσιο και μέσω μιας ξαδέλφης μου που θα γεννησει μαζί του σε 1 μήνα περίπου, αποφάσισα να τον δω! Δεν το έχω μετανιώσει παρότι τον άλλο γιατρό τον είχα 5 χρόνια!

αν μπορεις στειλε μου σε πμ τα στοιχεια του και γενικα οτι εντυπωσεις εχεις γι αυτον ως γιατρο....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες και όλους! Ψάχνω γιατρό δημοσίου γιατί έχω ασφάλιση δημοσίου και ακούω πολλά για τον ιδίωτικό τομέα, π.χ. ότι σε κρατούν περισσότερες μέρες για οικονομικούς λόγους. Το πρόβλημά μου είναι ένα αρκετά σοβαρό: ινομύωμα διαμέτρου 7 εκατοστών ενδοτοιχωματικό (μες στη μήτρα). Μπορεί κάποιος να μου συστήσει γιατρό που να αναλαμβάνει τέτοιες περιπτώσεις; Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν ξερω αν αναλαμβανει η δικια μου γατι πηγα μονο γα τοκετο.ειναι στο αιγαλεω,αν σε βολυει να σου π.εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη.εχι ιδιωτικο με ασφαλεια δημοσιου αλλα παει σε ιδιωτικα μαιευτηρια.εσυ θες δημοσιο νοσοκομειο;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. Η αλήθεια είναι ότι και τα ιδιωτικά μαιευτήρια δέχονται ασφάλεια δημοσίου, π.χ. για νοσηλεία 3 ημερών σε τρίκλινο, μια γυναικολόγος που ρώτησα μού είπε ότι θα χρειαστούν 800-1000 ευρώ , εκτός από την δική της αμοιβή, που είναι πολύ μεγαλύτερη!!! Οπότε, αν κάτι δεν πάει καλά (γιατί έχω και αναιμία) πόσα θα μου ζητήσουν; Οπότε ψάχνω για δημόσιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Και ο δικός μου γυναικολόγος στο ΑΤΤΙΚΟΝ είναι (εκεί με ξεγέννησε)ονομάζεται Συκιώτης, αλλά έχουν γεννήσει στο ίδιο νοσοκομείο πάρα πολλές φίλες μου με τον Χρέλια εκεί και μείναμε πολύ πολύ ευχαριστημένες και από γυναικολόγο και από νοσηλευτικό προσωπικό. Α, και ένας ακόμα που έχω μάθει ότι είναι καλός λέγεται Γράψας. Καλή επιτυχία στην επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΛΑΜΠΡΟΣ ΜΠΑΤΑΛΙΑΣ.

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΣΥΖΗΤΗΣΙΜΟΣ ΔΕΝ ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΑΒΟΛΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΑΝΤΙΚΟ ΑΥΤΟ, ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΜΙΑΣ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗΣ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια καλησπερα!!!!

Εχω ρωτησει και σε άλλο topic αλλά ρωτάω και εδώ μήπως το δει και κάποια άλλη κοπέλα και μου απαντήσει. Θέλω να αλλάξω γυναικολόγο πολύ συντομα μιας και διανύω την 21η βδομάδα της 2ης εγκυμοσύνης μου.Την κόρη μου την γέννησα στο Αττικό και έμεινα πολυ ευχαριστημένη αλλά ο γυναικολόγος μου μου κάνει καποια "νερά" σε αυτην την εγκυμοσύνη Θα με ενδιεφερε να πήγαινα στον Σαλλουμ μου έδωσε καποια κοπελα από το forum τα στοιχεία επικοινωνίας του αλλά ήθελα να ρωτήσω ποσα χρήματα παιρνει στον τοκετό. Και γενικά οποιαδήποτε πληροφορία ευπροσδεκτη.

Περιμένω με αγωνία καποια απάντηση

Ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσια καλησπερα!

ενδιαφερομαι να γεννησω στο αττικο...ο κος χρελιας δεν μπορει να με αναλαβει γιατι η εγκυμοσυνη μου ειναι προχωρημενη!!!αυτο τουλαχιστον μου ειπε η γραμματεας του οταν πηρα τηλ.επιμενω να θελω να γεννησω εκει.δωστε μου αν ξερετε τα στοιχεια καποιου αλλου γιατρου με καλες συστασεις...ευχαριστω!

ptDip3.png
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΔΥΣΧΕΡΙΩΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.ΜΕΝΩ ΙΛΙΟΝ. ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΠΟΥΡΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ. ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ; ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. ειμαι στον 6ο (1ο μωρακι) κ δυστηχως ο γιατρος που με εχει αναλαβει (αλεξανδρας) ειναι στον κοσμο του. μου ειπαν για τον Α. Παππα στο Αττικο οτι ειναι καλος...ξερει καποια κατι? ειμαι σε απογνωση...pleasa HELP!

Link to comment
Share on other sites

ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΑΛΛΟΥΜ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 34 ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΠΗΓΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ 21 ΕΒΔΟΜΑΔΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΝΕΝΗ,ΕΚΑΝΑ Κ ΝΤΟΠΛΕΡ ΤΗ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ Κ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΠΑΕΙ!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΔΥΣΧΕΡΙΩΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ.ΜΕΝΩ ΙΛΙΟΝ. ΕΜΑΘΑ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΜΠΟΥΡΝΑ ΣΤΗΝ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ. ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΣ; ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ;

κοριτσακι μου καλημερα τον εχει η αδελφη της κουμπαρας μου και μου εχει πει οτι ειναι πολυ καλος νομιζω οτι ειναι και ο διευθυντης της γυναικολογικης στο αττικο!ελπιζω να σου πανε ολα τελεια με το μωρακι σου !!μπορω να μαθω τηλ και να σου το στειλω με πμ !φιλακια !!

Ειμαι η ποιο χαζομαμα του κοσμου !:-P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
κοριτσακι μου καλημερα τον εχει η αδελφη της κουμπαρας μου και μου εχει πει οτι ειναι πολυ καλος νομιζω οτι ειναι και ο διευθυντης της γυναικολογικης στο αττικο!ελπιζω να σου πανε ολα τελεια με το μωρακι σου !!μπορω να μαθω τηλ και να σου το στειλω με πμ !φιλακια !!

καλησπερα,ψαχνω αμεσα το τηλ. του Μπουρνα γιατι αυτα που εχουν καταχωρησει στο internet ειναι λαθος!!!!!!!!!!πουθενα δεν μπορω να τα βρω.βοηθειστε με! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Κι εγώ ''έφαγα πόρτα'' από το Χρέλια γιατί έχω μπει στον έβδομο!

Ξέρετε αν ο Σάλουμ αναλαμβάνει? Δηλαδή αν γίνει κατι και στραβώσει με το γιατρό σου την πάτησες, δεν σε αναλαμβάνει άλλος????

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλησπερα!

ενδιαφερομαι να γεννησω στο αττικο...ο κος χρελιας δεν μπορει να με αναλαβει γιατι η εγκυμοσυνη μου ειναι προχωρημενη!!!αυτο τουλαχιστον μου ειπε η γραμματεας του οταν πηρα τηλ.επιμενω να θελω να γεννησω εκει.δωστε μου αν ξερετε τα στοιχεια καποιου αλλου γιατρου με καλες συστασεις...ευχαριστω!

Τελικά βρήκες άλλο γιατρό?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

κορίτσια καλημέρα

 

θα ήθελα τη βοήθειά σας αν και δεν είμαι ακόμα έγκυος. θέλω να γεννήσω στο αττικό και απ' ότι διάβασα γράφετε τα καλύτερα. θα ήταν εύκολο να μου στείλετε πμ με τα στοιχεία των γυναικόλών σας? σκέφτομαι να πάω σε μερικούς από τώρα για αν δω ποιος μου κάνει και να αποφασίσσω. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...