Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΡΟΣΟΧΗ!...''έχασα'' 100 χρόνια απο τη ζωή μου...


mpap

Recommended Posts

Αγάπητοί φίλοι,

 

''έχασα'' 100 χρόνια απο τη ζωή μου....ΠΡΟΣΟΧΗ όσοι οδηγείτε !!!

 

Το Σάββατο οδηγούσα στο κέντρο της πόλης που μένω (Ν.Π.)....ημουν το 2ο αυτοκίνητο σέ ένα φανάρι....μόλις ανοιγει το πράσινο ξεκινάει ο μπροστινός μου....ξεκιναω κι εγω με μικρη ταχυτητα (ειχε πολλη κινηση)....και ξαφνικά ακούω ένα θόρυβο στην πισω ρόδα του αυτοκινητου μου....κοιτάζω απο τον καθρευτη και βλέπω ένα κινητο τηλέφωνο στον αέρα.....ΣΟΚ !!!!

Οι πρωτες σκεψεις μου ηταν Παναγια μου χτυπησα ανθρωπο !!!!!!!!

Τραβαω χειρόφρενο και βγαινοντας ψαχνω να βρω τον ανθρωπο....ο πισω οδηγος βγηκε και μου λεει ΟΚ μην τρελαινεσαι ειναι ενταξει!....βλέπω μια νάνο κοπέλα να σηκωνεται απο το δρόμο και να μου ζητα συγγνωμη......έτρεμα ΟΛΟΚΛΗΡΗ....ξαφνικα εγινα ασθενης με παρκινσον !!!!....μη σας τα πολυλογω....τη ρωτουσα αν ειναι καλα....ηταν μια χαρα και μου ζητουσε 1000 συγγνωμη....βαζω το αυτοκινητο στην ακρη να μην ενοχλει και παω περιπτερο παιρνω νερα (βασικα εγω 200 σφηνακια τεκιλας και 10 πακετα τσιγαρα ηθελα για να ηρεμησω)....η κοπελα ηταν πολυ ευγενικη....ΑΤΑΡΑΧΗ λες και της συνεβαινε ΚΑΘΕ μερα αυτο :shock:!!!....μου λεει ειμαι ΟΚ φευγω, δεν την αφησα αμεσως να φυγει, την εψαχνα απο πανω εως κατω να δω μηπως εχει χτυπησει...της ειπα να την παω σε νοσοκομειο....δεν ηθελε... μετα απο 20 λεπτα ηθελε να φυγει της εδωσα το τηλ. μου για οτι χρειαστει...(εαν προκυψει τιποτα στην υγεια της...)

 

Πάω στο αυτοκινητό μου....όπου λειπουν τα εξής:

κινητο

τσαντα (με πορτοφολι γεματο...λιγο πριν ειχα κανει αναληψη απο ΑΤΜ)

ενα λαπ τοπ

ΟΛΑ μου τα cd...εργαλειο της δουλειας μου:cry::cry::cry:

κερματα

το ραδιο/cd

 

ΠΡΟΣΟΧΗ φιλοι μου είναι κόλπο για να σας κλέβουν....οπως ειπα πιο πάνω η κοπελα ηταν ΑΤΑΡΑΧΗ !!!

 

Το λαθος μου ηταν οτι δεν γνωριζα, δεν ειχα ακουσει ποτε αυτα τα κολπα που κανουν για να κλεψουν!!!

Παλι καλα που δεν μου πηραν και το αυτοκινητο...τα κλειδια πανω στη μηχανη...

 

ΑΚΟΜΑ να συνέλθω απο το ΣΟΚ.....ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΛΟΙ !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγάπητοί φίλοι,

 

''έχασα'' 100 χρόνια απο τη ζωή μου....ΠΡΟΣΟΧΗ όσοι οδηγείτε !!!

 

Το Σάββατο οδηγούσα στο κέντρο της πόλης που μένω (Ν.Π.)....ημουν το 2ο αυτοκίνητο σέ ένα φανάρι....μόλις ανοιγει το πράσινο ξεκινάει ο μπροστινός μου....ξεκιναω κι εγω με μικρη ταχυτητα (ειχε πολλη κινηση)....και ξαφνικά ακούω ένα θόρυβο στην πισω ρόδα του αυτοκινητου μου....κοιτάζω απο τον καθρευτη και βλέπω ένα κινητο τηλέφωνο στον αέρα.....ΣΟΚ !!!!

Οι πρωτες σκεψεις μου ηταν Παναγια μου χτυπησα ανθρωπο !!!!!!!!

Τραβαω χειρόφρενο και βγαινοντας ψαχνω να βρω τον ανθρωπο....ο πισω οδηγος βγηκε και μου λεει ΟΚ μην τρελαινεσαι ειναι ενταξει!....βλέπω μια νάνο κοπέλα να σηκωνεται απο το δρόμο και να μου ζητα συγγνωμη......έτρεμα ΟΛΟΚΛΗΡΗ....ξαφνικα εγινα ασθενης με παρκινσον !!!!....μη σας τα πολυλογω....τη ρωτουσα αν ειναι καλα....ηταν μια χαρα και μου ζητουσε 1000 συγγνωμη....βαζω το αυτοκινητο στην ακρη να μην ενοχλει και παω περιπτερο παιρνω νερα (βασικα εγω 200 σφηνακια τεκιλας και 10 πακετα τσιγαρα ηθελα για να ηρεμησω)....η κοπελα ηταν πολυ ευγενικη....ΑΤΑΡΑΧΗ λες και της συνεβαινε ΚΑΘΕ μερα αυτο :shock:!!!....μου λεει ειμαι ΟΚ φευγω, δεν την αφησα αμεσως να φυγει, την εψαχνα απο πανω εως κατω να δω μηπως εχει χτυπησει...της ειπα να την παω σε νοσοκομειο....δεν ηθελε... μετα απο 20 λεπτα ηθελα να φυγει της εδωσα το τηλ. μου για οτι χρειαστει...(εαν προκυψει τιποτα στην υγεια της...)

 

Πάω στο αυτοκινητό μου....όπου λειπουν τα εξής:

κινητο

τσαντα (με πορτοφολι γεματο...λιγο πριν ειχα κανει αναληψη απο ΑΤΜ)

ενα λαπ τοπ

ΟΛΑ μου τα cd...εργαλειο της δουλειας μου:cry::cry::cry:

κερματα

το ραδιο/cd

 

ΠΡΟΣΟΧΗ φιλοι μου είναι κόλπο για να σας κλέβουν....οπως ειπα πιο πάνω η κοπελα ηταν ΑΤΑΡΑΧΗ !!!

 

Το λαθος μου ηταν οτι δεν γνωριζα, δεν ειχα ακουσει ποτε αυτα τα κολπα που κανουν για να κλεψουν!!!

Παλι καλα που δεν μου πηραν και το αυτοκινητο...τα κλειδια πανω στη μηχανη...

 

ΑΚΟΜΑ να συνέλθω απο το ΣΟΚ.....ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΛΟΙ !!!

 

 

καλη μου τι επεθες περαστικουλια να εισαι καλα .τι τραβιξες κακομηρα μου εγω παντος δεν νομιζω να ειχα παρει ανασα μονο στην σκεψη οτι καποιον κτηπησα και μετα να με εχουν αδιασει τελειος που λενε . αχ εκει θα ειχα μηνει τι περασες κουκλι μου .:cry: :cry: :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕΣ ΟΥΤΕ ΣΕΝΑΡΙΟ ΑΠΟ ΤΑΙΝΙΑ ΝΑ ΗΤΑΝ!ΤΙ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΚΑΡΦΙΖΟΝΤΑΙ!!!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΟΥ....ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!!!

Η ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙ ΠΡΩΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ:!::wink:

Link to comment
Share on other sites

Ωχ τωρα σοκαριστηκα. Φανταζομαι την ταραχη σου....

 

Κοριτσι μου καλο αν και ολα αυτα που σου πηραν ειναι πολυ απαραιτητα για σενα σκεψου οτι μπορεις να τα ξαναγορασεις. Υγεια να εχεις και ολα θα γινουν παλι..........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ευχαριστω πολυ jenia μου και mineli899

 

έχω να κοιμηθω απο το Σαββατο.....σημερα στο διαστημα 02:00 με 04:00 που ''κοιμηθηκα''...λεμε τωρα όλο εφιαλτες εβλεπα...και εκλαιγα στον υπνο μου....πεταγομαι συνεχεια....τρόμαζω....και μαζι με μενα ξαγρυπνα και ο συντροφος μου...να ειναι καλα που με βοηθαει....εχω παθει ΣΟΚ.....

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβω...

η κοπέλα έκανε ψέματα ότι την χτύπησες ??

 

 

δυστηχως ΝΑΙ !!!....αν κρινω απο το αποτελεσμα...και ειδικα απο το γεγονος οτι ηταν αταραχη λες και πεταξε μια τσιχλα στο δρομο.....:?

Link to comment
Share on other sites

αχ!mpap!!!!τι να πω κοπελα μου!!!!σε τι κοσμο ζουμε;προσοχη και παλι προσοχη!!!γρηγορα να τα ξεχασεις ολα!!! εσυ να'σαι καλα και ολα τ'αλλα θα ξαναγινουν! ειδοποιησες αστυνομια;;αλλοι δεν υπηρχαν γυρω;παντως ντροπη...εκμετελλευονται τη ταραχη του κοσμου!!!!και κλεβουν.......ντροπη!!

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ!mpap!!!!τι να πω κοπελα μου!!!!σε τι κοσμο ζουμε;προσοχη και παλι προσοχη!!!γρηγορα να τα ξεχασεις ολα!!! εσυ να'σαι καλα και ολα τ'αλλα θα ξαναγινουν! ειδοποιησες αστυνομια;;αλλοι δεν υπηρχαν γυρω;παντως ντροπη...εκμετελλευονται τη ταραχη του κοσμου!!!!και κλεβουν.......ντροπη!!

 

 

ναι μόλις συνειδητοποιησα την κλοπη....πηγα στο Α.Τ της περιοχης και εκανα μηνυση κατ αγνωστων...κτλ κτλ....πηραν αποτυπωματα απο το αυτοκινητο αλλα ακομα δεν εχω κανενα νεο....κανενας απο τους μαρτυρες δεν εμεινε για να δωσει καταθεση......................

 

ειλικρινα δεν με νοιαζει τοσο για τα πραγματα μου θα τα ξαναπαρω ....αλλα πραγματικα σοκαρομαι και απο το γεγονος ...μερα μεσημερι και κανεις να μην παρει ειδηση οτι μου αδειαζαν το αυτοκινητο???? :shock::shock::shock:

 

και μόνο το ΣΟΚ που εχω υποστει (απο το γεγονος οτι ισως εχω χτυπησει ανθρωπο)....παρελυσα κοριτσια.......

 

το μόνο που καταλαβα απο αυτη την ιστορια ειναι γιατι ενα παλικαρι που βοηθησα με παιρνει καθε Χριστουγεννα-Πασχα ,στη γιορτη μου...και γενικα καθε 2μηνο βαραει το τηλ μου για να δει τι κανω

(πριν 2 χρονια ημουν αυτοπτη μαρτυρας σε ενα ατυχημα....ο οδηγος δεν εφταιγε και ολοι οι μαρτυρες εφυγαν εκτος απο μενα.....εμεινα μεχρι το ξημερωμα για καταθεσεις κτλ....δικαστηρια μετα για να αθωωθει το παιδι που ΗΤΑΝ αθωωο!!!.....τωρα καταλαβα γιατι δεν με ξεχναει και με παιρνει συνεχεια τηλ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσακι φρικη......

Τι αλλο θα σκαρφιστουν για να μας "γδυσουν"!!!!!!

 

Το να εισαι μαρτυρας σε καποιο τροχαιο και να λακιζεις ειναι πολυ ασχημο........

 

off

Αν τυχει και περασεις ποτε απο πλ.ελευθεριας στον Κορυδαλλο και πεσει πανω στο αμαξι σου μια γυναικα, μην τρομαξεις.......

Ειναι το χομπυ της.....

Link to comment
Share on other sites

ναι μόλις συνειδητοποιησα την κλοπη....πηγα στο Α.Τ της περιοχης και εκανα μηνυση κατ αγνωστων...κτλ κτλ....πηραν αποτυπωματα απο το αυτοκινητο αλλα ακομα δεν εχω κανενα νεο....κανενας απο τους μαρτυρες δεν εμεινε για να δωσει καταθεση......................

 

ειλικρινα δεν με νοιαζει τοσο για τα πραγματα μου θα τα ξαναπαρω ....αλλα πραγματικα σοκαρομαι και απο το γεγονος ...μερα μεσημερι και κανεις να μην παρει ειδηση οτι μου αδειαζαν το αυτοκινητο???? :shock::shock::shock:

 

και μόνο το ΣΟΚ που εχω υποστει (απο το γεγονος οτι ισως εχω χτυπησει ανθρωπο)....παρελυσα κοριτσια.......

 

μωρε γι'αυτο πρεπει για οποιοδηποτε ατυχημα μικρο μεγαλο να καλουμε αστυνομια!!!γι'αυτο σε ρωτησα για μαρτυρες......και με κινηση κιολας ...κανεις δεν εβλεπε;;:confused:οσο για το σοκ σε καταλαβαινω ...πριν μια βδομαδα επεσα απο λαθος μου πανω σε μια ανοιχτ πορτα ταξιου...ο ανθρωπος ισα που προλαβε...το τι σοκ επαθα....και πρωτη μου αντιδραση και μενα να πεταχτω εξω....χωρις να σκεφτω οτι αφηνα το αμαξι ανοιχτο!!!ευτυχως ειχαμε μονο υλικες ζημιες....αλλα σοκαριστηκα πολυ!!!

και αυτοι αυτο ηθελαν ....να σοκαριστεις τοσο ωστε να μην παρεις χαμπαρι!!

561874hhz1c12ps5.gif1298739qm9p56dlj4.gif

η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!

Link to comment
Share on other sites

Οτι θες ακους πλεον.Και μενω και Ν.Π. καλα που το ειπες να εχω το νου μου.Εγω παλι περασα τοση στεναχωρια και λαχταρα οταν μου εκλεψαν το προηγουμενο αυτοκινητο που τωρα με αυτο εχω γινει μανιακη με το κλειδωμα.Ακομα κι οταν οδηγαω εχω κλειδωμενες τις πορτες του αυτοκινητου.

Link to comment
Share on other sites

Παντως οσο και υποψιασμενος να ειναι καποιος αν συμβει κατι τετοιο,ετσι θα αντιδρασει οπως η Mpap ειναι να μην σου τυχει.Εσυ να εισαι καλα κοριτσακι μου και ολα τα αλλα διορθονωνται.

Link to comment
Share on other sites

αχ βρε mpap τι επαθες,και μη χειροτερα να λεμε.εχει αγριεψει ο κοσμος εγω το λεω αυτο και το πιστευω.

κανε το σταυρο σου που γλιτωσες με τοσο λιγες απωλειες.

παντως εχουμε γινει αδιαφοροι μεχρι εκει που δε παει,σου αδειαζανε το αυτοκινητο και δεν εδωσε σημασια κανεις,

επρεπε να ησουν καμια γαιδουρα για να την εβγαζες καθαρη.

να της ελεγες εισαι ενταξει να σου ελεγε ναι και να εφευγες κατευθειαν-αλλα και ετσι να εκανες θα εβρισκε τροπο να σε καθυστερουσε,επεσες σε επαγγελματιες:evil:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

off

Αν τυχει και περασεις ποτε απο πλ.ελευθεριας στον Κορυδαλλο και πεσει πανω στο αμαξι σου μια γυναικα, μην τρομαξεις.......

Ειναι το χομπυ της.....

 

παλι καλα που το εγραψες.μενω κατω απο το περιβολακι αλλα παω συνεχεια,ειναι ο παιδιατρος μας εκει.

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα που το εγραψες.μενω κατω απο το περιβολακι αλλα παω συνεχεια,ειναι ο παιδιατρος μας εκει.

 

 

ο μόνος λόγος που το δημοσιοποιησα εδω...είναι αυτος....για ενημερωση και ΜΟΝΟ !!!

 

ευχαριστω όλες σας για τη συμπαρασταση....ειλικρινα να μην τύχει σε αλλο ανθρωπο......αυτα που ενιωσα...και νιώθω....με ξεπερνουν σαν ανθρωπο....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου, απλα δεν εχω λογια...εχουμε καταντησει να μην εμπιστευομαστε πια ουτε τον ιδιο μας τον εαυτο... τραγικα ολα αυτα που επινοουν για να κλεψουν οτι μπορουν ... οπως ειπες και εσυ εισαι τυχερη που δεν σου πηραν το αυτοκινητο μα πανω απο ολα εισαι τυχερη που δεν σου κανανε κακο (ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!!) ... ηρεμησε και ολα καλα θα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Έμεινα .... τι είπες τώρα;;;; τ΄ακούμε απ΄την τηλεόραση ή από άλλους να τα περιγράφουνε και σκεφτόμαστε ότι σε δικούς μας ανθρώπους δε θα τύχει ποτέ.... δε θέλω να το χωνέψω..... δύναμη και κουράγιο σου εύχομαι....μου΄χει φύγει το κεφάλι......

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι μου, απλα δεν εχω λογια...εχουμε καταντησει να μην εμπιστευομαστε πια ουτε τον ιδιο μας τον εαυτο... τραγικα ολα αυτα που επινοουν για να κλεψουν οτι μπορουν ... οπως ειπες και εσυ εισαι τυχερη που δεν σου πηραν το αυτοκινητο μα πανω απο ολα εισαι τυχερη που δεν σου κανανε κακο (ουτε να το σκεφτομαι δεν θελω!!!) ... ηρεμησε και ολα καλα θα ειναι...

 

Αχ, βρε κορίτσι μου τι ήταν κι αυτό;;;

 

Εσύ να είσαι καλά και να ηρεμήσεις και τα υλικά αγαθά μπορείς να τα αντικαταστήσεις όλα!

 

Εσύ να είσαι καλά :)!!

 

Έμεινα .... τι είπες τώρα;;;; τ΄ακούμε απ΄την τηλεόραση ή από άλλους να τα περιγράφουνε και σκεφτόμαστε ότι σε δικούς μας ανθρώπους δε θα τύχει ποτέ.... δε θέλω να το χωνέψω..... δύναμη και κουράγιο σου εύχομαι....μου΄χει φύγει το κεφάλι......

 

ευχαριστω πολυ αγαπακια μου απο το παρεακι μας !!!!....και ολα τα κοριτσια δηλαδη !!!!!

 

η αληθεια ειναι οτι απο το Σαββατο το δακρυ παει κορομηλο....δεν μπορω να σταματησω.....προσπαθω....δεν μπορω να κοιμηθω...(βλεπω τα χειροτερα στον υπνο μου).....ευχαριστω για τις ευχες σας ΟΛΕΣ ....ελπιζω να πραγματοποιηθουν και να συνελθω.!!!

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσι μου τι ήταν αυτό που έπαθες!!!

Έχουμε τρελαθεί τελείως, δεν πάμε καλά!!!!

Να μην στενοχωριέσαι, φτάνει που είσαι εσύ καλά.

Καταλαβαίνω πως νιώθεις, κι εγώ έτσι θα ένιωθα.

Και καλά να μην μείνει ούτε ένας για να καταθέσει και να μη δει να σε κλέβουν;

Έλεος!!!

Καλά έκανες και μας το έγραψες, μπορεί να είμαστε τα επόμενα θύματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Mpap, τι να πω βρε κοπελα μου. Δυστυχως. Σκαρφιζονται οτιδηποτε αρκει να βρουν τροπο να επιζησουν. Δεν του ενδιαφερει αν θα βλαψουν και ποσο, εσενα, την περιουσια σου κλπ. Κατι σαν τα τα ζωα που το μεγαλο τρωει το μικρο κ.ο.κ. . Σας ειχα πει για το προσφατο ατυχημα μου με αγριο ζωο που βγηκε στην ασφαλτο. Αυτο που μου εκανε εντυπωση και με λυπησε ιδιατερα, δεν ειναι η ζημια που ειχε το αυτοκινητο ή το σοκ που επαθα. Ειναι το οτι το συμβαν εγινε νυχτα με βροχη και ειχα βγει με φακο απο το αυτοκινητο, μονη στην ερημια του δρομου, περασαν 5 αυτοκινητα, μα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν σταματατησε. Ουτε καν χαμηλωσε καποιος ταχυτητα και με ανοιχτο παραθυρο να ρωτησει αν χρειαζομαι βοηθεια. Κανενας σας λεω. Και οταν καταλαβα οτι δεν θα σταματουσε κανεις, εκανα σινιαλο με το φακο. Παλι κανεις. Στο σημειο που εγινε το ατυχημα δεν εχει σημα το κινητο μου. Αναγκαστηκα να περπατησω μες τη βροχη περιπου 500-700 μετρα, να μπω εντος εμβελειας σηματος για να ειδοποιησω το συζυγο.

Οποτε, καλη μου mpap, παρτο αποφαση οτι δεν ζουμε σε κοινωνια ανθρωπων αλλα σε κοινωνια "απανθρωπων".

 

Ευχομαι να αναπληρωσεις γρηγορα τα απωλεσθεντα και να το ξεπερασεις.

 

Και μπραβο σου που το γνωστοποιεις ωστε να προφυλαχθουμε κι εμεις.

Link to comment
Share on other sites

Mpap, τι να πω βρε κοπελα μου. Δυστυχως. Σκαρφιζονται οτιδηποτε αρκει να βρουν τροπο να επιζησουν. Δεν του ενδιαφερει αν θα βλαψουν και ποσο, εσενα, την περιουσια σου κλπ. Κατι σαν τα τα ζωα που το μεγαλο τρωει το μικρο κ.ο.κ. . Σας ειχα πει για το προσφατο ατυχημα μου με αγριο ζωο που βγηκε στην ασφαλτο. Αυτο που μου εκανε εντυπωση και με λυπησε ιδιατερα, δεν ειναι η ζημια που ειχε το αυτοκινητο ή το σοκ που επαθα. Ειναι το οτι το συμβαν εγινε νυχτα με βροχη και ειχα βγει με φακο απο το αυτοκινητο, μονη στην ερημια του δρομου, περασαν 5 αυτοκινητα, μα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν σταματατησε. Ουτε καν χαμηλωσε καποιος ταχυτητα και με ανοιχτο παραθυρο να ρωτησει αν χρειαζομαι βοηθεια. Κανενας σας λεω. Και οταν καταλαβα οτι δεν θα σταματουσε κανεις, εκανα σινιαλο με το φακο. Παλι κανεις. Στο σημειο που εγινε το ατυχημα δεν εχει σημα το κινητο μου. Αναγκαστηκα να περπατησω μες τη βροχη περιπου 500-700 μετρα, να μπω εντος εμβελειας σηματος για να ειδοποιησω το συζυγο.

Οποτε, καλη μου mpap, παρτο αποφαση οτι δεν ζουμε σε κοινωνια ανθρωπων αλλα σε κοινωνια "απανθρωπων".

 

Ευχομαι να αναπληρωσεις γρηγορα τα απωλεσθεντα και να το ξεπερασεις.

 

Και μπραβο σου που το γνωστοποιεις ωστε να προφυλαχθουμε κι εμεις.

 

πωωωωωωωωω...τι περασες κ εσυ!!!! :cry::cry::cry:....τελικα σημασια εχει που εισαι καλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ειλικρινα δεν μπορω να καταλαβω τι σοι ανθρωποι εχουμε καταντησει !!!....:cry::cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...