Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΠΟΙΟΣ ΔΙΑΔΙΔΕΙ ΔΥΣΦΗΜΙΣΤΙΚΕΣ ΦΑΝΤΑΣΙΟΠΛΗΚΤΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ?


Recommended Posts

ΠΑΡΑΚΑΛΩ

 

όποιος διαδίδει

 

απαράδεκτου τύπου ΦΗΜΕΣ οτι διαχωρίζουμε ενότητες,

 

για να πάρουμε κάποιου είδους συγκεκριμένες διαφημίσεις,

 

σε σχέση με την διατροφή , ή συμπληρώματα????? (!?) η ότιδήποτε άλλο,

 

 

να βγεί δημόσια να ζητήσει συγνώμη

 

για τα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ ΑΥΤΑ ΣΧΟΛΙΑ.

 

που ζουμε?

 

ΠΟΙΑ Η ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΔΙΑΔΙΔΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ? ΕΛΕΟΣ

 

 

 

δεν ξέρω ποιά είσαι, και γιατί τα λές αυτά

 

ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΥΓΝΩΜΗ !

 

θελεις το τηλέφωνό μου να μου το πείς?

 

σε παρακαλώ και σε προκαλώ να με πάρεις τηλέφωνο να ζητήσεις συγνώμη

 

 

edit admin αφαιρέθηκε το τηλέφωνο

 

 

ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΙΜΗΣ ΚΑΙ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑΣ

 

 

 

με ειδοποιησαν μολις οτι κυκλοφορεί τέτοια φήμη.

 

οχι απο ένα αλλά απο περισσοτερα υποτιθεται μέλη.

 

 

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!

 

 

ΑΙΣΧΟΣ.

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 η ώρα το βράδυ και ούτε ένα τηλεφώνημα...

ούτε ένα πμ.

 

το τραγούδι έλεγε 12 η ώρα,.. εγώ το τράβηξα λίγο :wink:

 

Τόση αξιοπρέπεια λοιπόν έχουν τα μέλη αυτά?

 

.. για το αληθές της κατάστασης, δεν περίμενα κανένας να με πάρει...

να με πάρει να μου πεί τι?

 

ότι έτσι τούρθε μια σκέψη και την μοίρασε εδώ και εκεί?

 

ότι κατασκέυασε κάτι έτσι απλά.. επειδή? του ήρθε?

 

ή επειδή ίσως/προφανώς/πιθανώς...του το είπε κάποιος άλλος που επίσης "του ήρθε?" ?

 

Κρίμα πάντως! :idea:

...έγινα επιτέλους και εγώ μια parentholic ..

(If You Wanna Make The World A Better Place)

Take A Look At Yourself And Then Make A Change

R.I.P. Michael Jackson.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη δεν ξερω αν επιτρεπετε να πω κατι αν οχι ας το σβησει ο admin.Aν γνωριζουμε ποιος τα ειπε ολα αυτα γιατι δεν διαγραφουμε τον λογαριασμο του...δηλ.Κυρια Στυλιανακη με ολο τον σεβασμο που εχω για το εργο που γινετε εδω μεσα εσας καποια κοπελα σας ειπε ας πουμε οτι το ταδε μελος ειπε αυτο το πραγμα...γιατι δεν διαγραφετε ο λογαριασμος του μελους αυτου?

Προσωπικα και μονο μιλωντας για να υπαρχει ηρεμια σε ενα φορουμ με τοσες χιλιαδες γλυκες μανουλες πρεπει να απομονωνονται τα μεμονωμενα περιστατικα...

επαναλαμβανω ας το διαγραψει ο αντμιν αν δεν επιτρεπεται να απαντησω.

Link to comment
Share on other sites

πάλι έχασα επεισόδειο...ολο τελευταία τα μαθαίνω....τι έγινε ωρέ παιδιά...:?::?:

 

Προτελευταια. Τελευταια εγω :lol:

 

Μην σκας Μαρια. Οσοι ειναι εδω σαν γονεις και οχι σαν κουτσομπολες ξερουν οτι δεν ισχυει κατι τετοιο.

Ολοι ζησαμε το critical error και ξερουμε οτι δεν γινοταν αλλοιως.

Σιγουρα ο γυαλος ειναι στραβος.. δεν εξηγειτε αλλοιως!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν αρχίσουμε για το ποιος είπε τι κ για ποιον...εδώ τα λένε δημόσια αλλά με τακτ κ δεν γίνεται τίποτα.κ ας νομίζουν αυτές που τα γράφουν ότι δεν καταλαβαίνουμε γιατί δεν το κάνουμε θέμα.τέλος πάντων...να βάλουμε στο παιχνίδια κ χιούμορ κ το σπασμένο τηλέφωνο θα κάνει πάταγο!

Αυτα έτσι γενικά.

Όσο για το θέμα της κυρίας Στυλιανακη πλέον δεν είμαι για τίποτα σίγουρη εδώ μέσα. Ίσως κ να μην είναι τα πράγματα τόσο τραγικά όσο τα παρουσίασαν αλλά όπως είπα σπασμένο τηλέφωνο. Κ το άτομο που το είπε γιατί δεν είπε κ όνομα;anyway μια άποψη είναι κ αυτή.

Link to comment
Share on other sites

:confused::confused::confused:

Ακόμα και έτσι να έγινε, αυτόν που τό πε τι το νοιάζει??? δεν κατάλαβα. Υποτίθεται ότι το parents μας φιλοξενεί και αν δεν μας αρέσει φεύγουμε. Ακόμα και αλήθεια να ήταν, που δεν το πιστεύω, τι όφελος έχει αυτός/αυτή να δημιουργεί θέμα.... εκτός και αν επειδή πέρασαν και οι γιορτές και είμαστε ολίγον σπαρίλα, δεν ξέρουμε τι να κάνουμε, αρχίζουμε και διαδιδουμε συκοφαντίες... τι να πω!

Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά έχει να κάνει με το οτι βγηκαν απο την ενότητα του θηλασμού κάποα θέματα που αφορούσαν στην διατροφή και οι διαχειριστές τα πήγαν σε άλλη κατηγορία.Αυτό ενόχλησε κάποια κοπέλα τόσο πολύ που ειπώθηκε οτι έγινε απο την διαχείριση για να πάρει λεφτα απο διαφημίσεις?

Είμαι μέσα?ή άσχετο?

Κυρία Στυλιανάκη ο τι και να έγινε ο καθένας νομίζω βγάζει μόνος του τα συμπεράσματά του....

Φαντάζομαι όμως οτι για να εξοργιστήκατε τόσο θα πρέπει να ειπώθηκε κάτι πολύ άσχημο και αναιδές

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαρία, θα ήθελα να πιστεύω ότι η μεγαλύτερη πλειοψηφία των γονέων θα μπορούσε να διακρίνει την αλήθεια μιας τέτοιας φήμης για το φόρουμ αυτό που όλοι κάθε μέρα μπαίνουμε επειδή μας προσφέρει κάτι πολύτιμο.

 

Εάν κάποιος τύχει να πιστέψει αυτό που αναφέρεις παραπάνω -ένα ή δύο στους χίλιους γονείς φαντάζομαι ότι θα είναι το ποσοστό-, ίσως δεν είναι κάτι τόσο τραγικό, δεδομένου ότι οι οι υπόλοιπες χιλιάδες γονείς-μέλη εκτιμούν την απίστευτη συνεισφορά αυτού του φόρουμ στο μεγάλωμα των παιδιών τους και αυτός είναι και ο λόγος που το επισκέπτονται.

:)

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

Μαρία, θα ήθελα να πιστεύω ότι η μεγαλύτερη πλειοψηφία των γονέων θα μπορούσε να διακρίνει την αλήθεια μιας τέτοιας φήμης για το φόρουμ αυτό που όλοι κάθε μέρα μπαίνουμε επειδή μας προσφέρει κάτι πολύτιμο.

 

Εάν κάποιος τύχει να πιστέψει αυτό που αναφέρεις παραπάνω -ένα ή δύο στους χίλιους γονείς φαντάζομαι ότι θα είναι το ποσοστό-, ίσως δεν είναι κάτι τόσο τραγικό, δεδομένου ότι οι οι υπόλοιπες χιλιάδες γονείς-μέλη εκτιμούν την απίστευτη συνεισφορά αυτού του φόρουμ στο μεγάλωμα των παιδιών τους και αυτός είναι και ο λόγος που το επισκέπτονται.

:)

 

Καλύφθηκα από την προλαλλήσα. Ποιός θα πίστευε κατι τέτοιο, ακούγοντας το;;

Μαρία, οι φήμες και οι συκοφαντίες, μπορεί να λέγονται, από κάποιους, σημασία έχει όμως αυτό που πιστεύουν οι περισσότεροι.

:wink:

n3kPp3.png

zewgp3.png

Link to comment
Share on other sites

αχ δεν μπορω παλι!!!που ζω εγω;;;δεν παιρνω τιποτα απολυτως χαμπαρ

 

Ρε παιδια, που θα παει αυτο το βιολι;;;;εδω προσπαθουμε ολοι ηρεμα και ωραια να ανταλλαξουμε αποψεις και να βοηθησουμε ο ενας τον αλλο...

Η Κατερινούλα μου εχει αποκτησει αδερφούλη 

Link to comment
Share on other sites

αχ δεν μπορω παλι!!!που ζω εγω;;;δεν παιρνω τιποτα απολυτως χαμπαρ

 

Ρε παιδια, που θα παει αυτο το βιολι;;;;εδω προσπαθουμε ολοι ηρεμα και ωραια να ανταλλαξουμε αποψεις και να βοηθησουμε ο ενας τον αλλο...

 

Με αφορμή αυτά τα λόγια και συμφωνόντας εννοείται με όλα,

ήθελα ακόμη να προσθέσω ότι όσο λιγότερο ασχολούμαστε όλα τα μέλη με διάφορες συκοφαντίες, τόσο πιο γρήγορα θα εκλείψουν.

 

Και αν δεν συμβεί κι αυτό δεν πειράζει,εφόσον το 99,9% των γονιών δεν δίνουμε καμία σημασία σε αυτές. :)

Δυο γλυκά χαμόγελα...η ζωή μου όλη...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...