Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Οι εντυπωσεις μου απο το κανουριο forum!


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 166
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

προσωπικα προτιμουσα την παλιοτερη εκδοση. Τωρα ειναι ολα πολυ μπερδεμα κ για να βρεις κατι...Ασε που δεν εμφανιζονται παντα οι απαντησεις μου...Ουφ!!

 

και εγώωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!

Άλλαξε συνήθειες... ΟΧΙ πλανήτη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα-πρωτα να πω ενα μπραβο για την αναβαθμιση και τις αλλαγες που μας διευκολυνουν πολυ οπως το να μπορω να πηγαινω στο πρωτο μη διαβασμενο μου μηνυμα. Ομως... θεωρω οτι δημιουργηθηκαν παρα πολλα θεματα και τις περισσοτερες φορες το ενα μπαινει μεσα στο αλλο οπως και πολλες υποενοτητες που δεν εχω το χρονο να τις ανοιξω ολες. Π. χ. στις μικρες αγγελιες παλια ανοιγα εριχνα ματια στους τιτλους και διαβαζα αυτο που ηθελα. Το μεγαλο κομφουζιο ομως γινεται στα θεματα οικογενεια, ψυχολογια, γονεις. Τις ιδιες ανησυχιες και αποριες εχουμε ολοι οι γονεις με 1,2,3 διδυμα,τριδυμα παιδια. Θελω με ενα κλικ να ανοιγω το θεμα και να διαλεγω τι να διαβασω, δεν θελω να αποκλειστω στην υποενοτητα των διδυμων. Ελπιζω να εγινα κατανοητη και να μην σας κουρασα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε κοριτσια...

ποια μπορει να μου απαντησει πως μπορουν να εμφανιζονται οι απαντησεις με χρονολογικη σειρα και οχι ανακατεμενες????

 

ακομα δεν το εχω βρει...

 

ευχαριστωωωωω

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Με γειες! Ειχα καιρο να μπω και ολα αλλαξαν! Ειπα να σας βρω για να χαλαρωσω λιγακι και δεν ξερω τι μου γινεται .......Καλη η αλλαγη και η αναβαθμιση αλλα χρειαζομαστε εντατικα μαθηματα...ωχ ωχ...

0IBKp3.png JgEip3.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

ρε παιδια.....δεν ξερω αν εχει συζητηθεί πουθενα αλλου άλλα τα μυνηματα που εχουμε γράψει γιατί εγιναν τόσα λίγα????

τόσος κόπος τόσο τόσο καιρό να γράφουμε:lol: και ξαφνικά έγιναν (τα δικα μου τουλάχιστον , αλλα από ότι είδα κ σε αλλα μελη) το 1/10??????????

τι γίνεται????

xWWzp2.png

675093qccdm00t72.pngEΓΧΡΩΜΗ TV----->ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΖΩΗ...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια μου εβγαλε οτι τα πμ ειναι 90% φουλ.τι να κανω να τα λιγοστεψω?οταν γινει 100%λογικα δεν θα μπορω να λαβω αλλα και θα χανονται ε?

ρε εσεις οι παλιες τα πιμια μου ειναι 97%.θα μου πειτε πως θα τα σβησω πριν γινουν 100%?

Link to comment
Share on other sites

ελένη δίπλα στα μην έχει δεξιά τέρμα ένα κουτάκι, πατάς μέσα, βγάζει το τικ (επιλογή), πατάς όσα θέλεις ή όλα και πάς κάτω επιλογή (έχει βελάκι) και προς τα κάτω γράφει : μεταφορά,.... διαγραφή, οκ

βοήθησα???

δεν είμαι καλή σε οδηγίες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εμενα δε μου αρεσει το νεο συστημα......

 

Περαν του οτι δεν μου ρχονται πλεον ειδοποιησεις στο μειλ για πμ......

 

Βαρυνε πολυ η σελιδα και θελει ωρα για να ανοιξει καθε φορα (δεν εχω γρηγορη συνδεση)

 

Θεωρω οτι ειναι παρα πολλες οι υποενοτητες και μονο που τις βλεπω, δεν ξερω ποια να ανοιξω και τελικα δεν ανοιγω καμμια....δλδ τωρα για να μπω καπου θα το σκεφτω πολυ και βασικα θα ψαχνω κατι που να με ενδιαφερει, δυσκολα θα μπω καπου αλλου για να απαντησω στο προβλημα που δεν με απασχολει προσωπικα.....

 

Οποτε εχω περιορισει κατα πολυ τις επισκεψεις στο φορουμ.....

“Itʼs difficult to get someone to understand something when his salary depends upon his not understanding it.”

Al Gore - An Inconvenient Truth

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Δημιουργία νέου...