Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γεωργιος Φουντούλης: Μήπως τον εχει καμία;


Recommended Posts

Κορίτσια σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό στο δευτερο παιδακι και μου είπαν για τον συγκεκριμένο. Μήπως γνωρίζει κάποια από εσάς κάτι; Είναι στο ΙΑΣΩ και στο ΓΑΙΑ!

 

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτον τον γιατρο τον εχουν 2 φιλες μου+ μια φιλη τους και ειναι παρα παρα πολυ ευχαριστημενες! (2 απο αυτες τις εχει ξεγεννησει προσφατα )

και εγω τον εχω δει μια φορα( πηγα για μια δευτερη γνωμη για το θεμα εξωσωματικης που θα εκανα) και πολυ μου αρεσε αυτος ο ανθρωπος ,με ακουσε ,μου τα εξηγησε ολα και ουτε λεφτα για επισκεψη δεν μου πηρε στο τελος!(αν και ηξερε πως εχω αλλο γιατρο και απλα ηρθα για δευτερη γνωμη)Ειναι πολυ υπομονετικος,ηρεμος ,οι φιλες μου μου ειπαν πως τις ειχε βοηθησει πολυ (η μια χαρη σε μια αγωγη που της εδωσε γεννησε το παιδακι της μετα απο πολλες αποβολες που ειχε )

αυτααααα,το καλυτερο ειναι να τον δεις απο κοντα να τον ρωτησεις οτι σε απασχολει και θα καταλαβεις αν σου κανει η οχι.

ειναι παντως καλος ανθρωπος και γιατρος.

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΠΙΣΩ ΜΑΣ ΚΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ, ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΕ ΣΥΓΚΡΙΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΜΑΣ.

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σκέφτομαι να αλλάξω γιατρό στο δευτερο παιδακι και μου είπαν για τον συγκεκριμένο. Μήπως γνωρίζει κάποια από εσάς κάτι; Είναι στο ΙΑΣΩ και στο ΓΑΙΑ!

 

Ευχαριστώ!!

 

εχω ειδη κανει 2 καισαρικες μαζι του και απο μερα σε μερα ετοιμαζομε για την τριτη.

(τον περιμενω να γυρισει απο τις διακοπες του. τι να κανουμε ανθρωπος ειναι κι αυτος.)

ειναι καταρχας πολυ καλος ανθρωπος θα σου λυση ολες σου τις αποριες .εγω δεν εχω κανενα παραπωνο εκτος οτι αναγκαζομαι να περιμενω στο ραντεβου ομως μαλλον παντου ετσι ειναι. με το ιασω δεν συνεργαζετε πια,μου το ειπε στις 22-12 που τον ειδα.

catcatavi20100110_-8_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις...

 

Κ εμένα πολύ καλά λόγια μου ειπε μια γνωστή μου αλλά δεν είχε προσωπικη εμπειρία γι 'αυτό και είπα να ρωτήσω εδώ.

Μανιτάρι γιατί έκανες καισαρική; (αν θέλεις απαντάς φυσικά). Τη δεύτερη καισαρική την ήθελες ούτως η άλλως ή σου είπε ο γιατρός ότι μόνο αυτός ο δρόμος υπάρχει πλέον;

Εχω κ εγώ μια καισαρική στο ιστορικό μου και θα ήθελα στο δεύτερο να προσπαθήσω για φυσιολογικό! Οχι οπωσδήποτε... αν υπάρξουν οι προϋποθέσεις που χρείαζονται! Απλά, ήθελα να ξέρω αν ο συγκεκριμένος το αναλαμβάνει ή αν το αποκλείει εξαρχής.

 

Με το καλό το νινί σου και να σου ζήσουν τα άλλα δυο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις...

 

Κ εμένα πολύ καλά λόγια μου ειπε μια γνωστή μου αλλά δεν είχε προσωπικη εμπειρία γι 'αυτό και είπα να ρωτήσω εδώ.

Μανιτάρι γιατί έκανες καισαρική; (αν θέλεις απαντάς φυσικά). Τη δεύτερη καισαρική την ήθελες ούτως η άλλως ή σου είπε ο γιατρός ότι μόνο αυτός ο δρόμος υπάρχει πλέον;

Εχω κ εγώ μια καισαρική στο ιστορικό μου και θα ήθελα στο δεύτερο να προσπαθήσω για φυσιολογικό! Οχι οπωσδήποτε... αν υπάρξουν οι προϋποθέσεις που χρείαζονται! Απλά, ήθελα να ξέρω αν ο συγκεκριμένος το αναλαμβάνει ή αν το αποκλείει εξαρχής.

 

Με το καλό το νινί σου και να σου ζήσουν τα άλλα δυο!!!!

 

ο πρωτος ηταν δεμενος 2 φορες στον λαιμο οποτε αναγκαστηκα .ομως να σου πω την αληθεια αυτο ηθελα απο την αρχη λογο φοβου στον φυσιολογικο οποτε δεν την εψαξα καθολου.ομως απο μονος του μου ειχε πει οτι αν περασουν 2 χρονια μπορω να παω για φυσιολογικο,ομως εγω ουτε που το σκεφτηκα.

catcatavi20100110_-8_My+child+is.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας κορίτσια.

Είμαι πολύ καινούρια στην παρέα. Δεν είμαι έγκυος, αλλά έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες πρόσφατα και ελπίζουμε :P

 

Στο μεταξύ ψάχνω για γιατρό. Γνωρίζετε κάτι για τον Φουντούλη Γεώργιο; Έχω ακούσει καλά λόγια από γνωστές μου, αλλά οι περιπτώσεις που ξέρω ήταν σχετικά απλές. Στο φόρουμ κάποια ανέφερε ότι τον είχε γιατρό αλλά χωρις να έχει λεπτομέρειες.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Γεια σας!κι εγω ψαχνω για καινουριο γυναικολογο και μου συστησανε τον Φουντουλη η την Ζαφειρελλη. Τους εχει καποια κοπελα απο εσας?Ποια η γνωμη σας? Ειμαι ιδιατερα επιφυλακτικη γιατι ειχα μια παλινδρομη κυηση και ο γιατρος που ειχα δεν το χειριστικε καθολου καλα. :(

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!κι εγω ψαχνω για καινουριο γυναικολογο και μου συστησανε τον Φουντουλη η την Ζαφειρελλη. Τους εχει καποια κοπελα απο εσας?Ποια η γνωμη σας? Ειμαι ιδιατερα επιφυλακτικη γιατι ειχα μια παλινδρομη κυηση και ο γιατρος που ειχα δεν το χειριστικε καθολου καλα. :(

......................

..............

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Γεια σας κορίτσια,

Έχω κι εγώ το Φουντούλη και πριν 26 μέρες γέννησα το δεύτερο αγοράκι μου! Είναι πολύ καλός γιατρός, προσεκτικός δεν αφήνει τίποτα στην τύχη του και πάνω απ'όλα είναι άνθρωπος!!! Εγώ το πρώτο μου παιδάκι το έκανα με φυσιολογικό τοκετό, αλλά το δεύτερο με καισαρική και αιτία ήταν ότι έιχε προηγηθεί επέμβαση αφαίρεσης ινομυωμάτων και ενδομητρίωσης. Γι'αυτό και δυσκολεύτηκα να πιάσω το δεύτερο αγγελούδι μου, μόλις όμως με είδε τα βρήκε, κάναμε την αφαίρεση, μου έδωσε και μια εξάμηνη θεραπεία μετά και τσούπ ήρθε και το δεύτερο σποράκι!:) Εγώ δεν τον αλλάζω με κανέναν, εμένα με βοήθησε και σε πράγματα πέραν της ειδικότητάς του που άλλοι δεν ήξερα τι τους γίνεται (παθολόγος μου έλεγε ότι το χέρι μου μουδιάζει επειδή έκανα θεραπεία για τη μήτρα....) ο άνθρωπος είναι πολύ καλός και μένω κι επαρχία και μου τα εξηγούσε μέσω τηλεφώνου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 9 months later...

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...