Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Σάββας Ευκαρπίδης απο Ψυχικό


Recommended Posts


Διαφημίσεις


Καλημέρα,

 

Έχεις κανείς πληροφορίες για τον Κο Σάββα Ευκαρπίδη απο Ψυχικό ?? και αν γνωρίζει κανείς το ύψος των αμοιβών ??

 

Ευχαριστώ,

 

 

 

δυστυχως κοπελα μου πρωτη φορα τον ακουω!!!!θα πας για πρωτη φορα?στον συστησαν?

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως κοπελα μου πρωτη φορα τον ακουω!!!!θα πας για πρωτη φορα?στον συστησαν?

 

Σε ευχαριστώ,

 

η αλήθεια είναι οτι είμαι΄στον 2ο μήνα και έχω κάνει 1-2 επισκέψεις απλά επειδή μου τον σύστησαν χωρίς να υπάρχει εμπειρία εγκυμοσύνης, ήθελα να μάθω κάτι περισσότερο.

Φαίνεται πολύ χαμηλών τόνων και πολύ σοβαρός.....

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ,

 

η αλήθεια είναι οτι είμαι΄στον 2ο μήνα και έχω κάνει 1-2 επισκέψεις απλά επειδή μου τον σύστησαν χωρίς να υπάρχει εμπειρία εγκυμοσύνης, ήθελα να μάθω κάτι περισσότερο.

Φαίνεται πολύ χαμηλών τόνων και πολύ σοβαρός.....

 

 

 

αν θελησεις καποια στιγμη να πας κ καπου αλλου πες μου να σου συστησω τον δικο μου!!!!ειναι εξαιρετικος...κ πανω απ ολα ανθρωπος!!!!!με το καλο το μωρακι σου....:-P

Link to comment
Share on other sites

αν θελησεις καποια στιγμη να πας κ καπου αλλου πες μου να σου συστησω τον δικο μου!!!!ειναι εξαιρετικος...κ πανω απ ολα ανθρωπος!!!!!με το καλο το μωρακι σου....:-P

 

Σε ευχαριστώ πολύ !!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

Ο κ. Σάββας είναι πολύ καλός γιατρός ειδικεύεται όμως σε κωνοειδή εκτομή τραχήλου ( εγώ έκανα πέρισυ το καλοκαίρι με loop). σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι δεν είναι κατάλληλος αντίθετα δεν θα σου χορηγήσει φάρμακα χωρίς λόγο , γενικότερα δεν μου άφησε την εντύπωση ότι είναι ο μεγαλογιατρός που θυσιάζει τα πάντα στον βωμό του χρήματος.

Και η αμοιβή του είναι φυσιολογική αλλά συνεργάζεται με το ΙΑΣΩ που σημαίνει ότι αν θες άλλο νοσοκομείο θα πρέπει να πας κάπου αλλού.

ΜΦΧ

Link to comment
Share on other sites

Ο κ. Σάββας είναι πολύ καλός γιατρός ειδικεύεται όμως σε κωνοειδή εκτομή τραχήλου ( εγώ έκανα πέρισυ το καλοκαίρι με loop). σε καμία περίπτωση δεν λέω ότι δεν είναι κατάλληλος αντίθετα δεν θα σου χορηγήσει φάρμακα χωρίς λόγο , γενικότερα δεν μου άφησε την εντύπωση ότι είναι ο μεγαλογιατρός που θυσιάζει τα πάντα στον βωμό του χρήματος.

Και η αμοιβή του είναι φυσιολογική αλλά συνεργάζεται με το ΙΑΣΩ που σημαίνει ότι αν θες άλλο νοσοκομείο θα πρέπει να πας κάπου αλλού.

ΜΦΧ

 

 

Σε ευχαριστώ πολύ,

 

Δεν έχω πρόβλημα με το Ιασώ, απλά αν γνωρίζεις το ύψος της αμοιβής του.....

Απο τις επισκέψεις που εχω κάνει μέχρι σήμερα δεν έχω κάποιο παράπονο απλά είμαι λίγων μηνών έγκυος και εξετάζω και το οικονομικό θέμα.....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

κοριτσια γεια σας! εγω ειμαι καινουρια στο γκρουπ και θα ηθελα να μεινω εγκυος.μου συστησαν τον κ. Ευκαρπίδη και πήγα αλλά μου φάνηκε σοβαρός μεν, ΄πολύ ήρεμος αλλά όχι και τόσο κατατοπιστικός. δηλαδή ήταν λίγο απόμακρος και ψυχρός και μου εδινε ασαφέις πληροφορίες. Η φιλη μου που μου τον σύστησε επιμενει να ξαναπάω αλλά δεν ξέρω τι να κάνω. μήπως έχετε διαμορφώσει άποψη? κατα τα άλλα οι τιμές του ήταν κανονικές. έχω και κονδυλώματα και με εξέτασε και γι αυτο γιατι ειδικεύεται σ αυτο.:lol: ανυπομονώ για τις απαντήσεις σας .θα χαρώ να με βοθήσετε:D

Link to comment
Share on other sites

δειχνει όμως λιγο αδιάφορος ή το κανει επιτηδες να μενει αμετοχος; εγω θα ηθελα ο γιατρος να συμπαραστεκεται λιγο περισσοτερο στον ασθενη και να εξηγει και σε μας που δεν ειμαστε εξοικειωμενες με την ιατρικη. βέβαια να μην τον αδικώ γιατι ήταν πολυ ευγενικος. αλλά και εγω δεν εχω καμια σχεση με το αντικειμενο. ειμαι 25 χρονων και θα ηθελα να μεινω εγκυος με τον συντροφο μου αλλα εχω κονδυλωματα. και θα θελα καποιον να μου τα εξηγει καλυτερα.βεβαια πηγα μονο μια φορα.να ξαναπαω;:D

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Εγώ κορίτσια μετά από δύο αποβολές και τεσσερεις γέννες δεν τον αλλάζω με τίποτα!

Είναι πολύ ήρεμος και χαμηλών τόνων, αλλά είναι πολύ σωστός σε όλα του!

Πολύ μεθοδικός και επιστημονικά καταρτισμένος!

Και πάνω απ' όλα άνθρωπος!

Έχουμε ξενυχτήσει μαζί περιμένοντας να με πιάσουν οι πόνοι και μου κράταγε το χέρι μέχρι να μου κάνει η αναισθησιολόγος την επισκληρίδιο!

Άυπνος και κανά 24ωρο και πάντα δίπλα μου!

Στην τελευταία γέννα, επειδή ο σύζυγος μου ήταν άνεργος, μου έπαιρνε μια συμβολική επίσκεψη και στη γέννα αρνήθηκε να μου πάρει λεφτά! Και κάθε μέρα ήταν στο μαιευτήριο για να με δει!

Του χρωστάω πολλά και τον ευχαριστώ πολύ!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...