Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

καμια ιδεα για ένα διαφορετικό παρτυ?


Recommended Posts

Ο γιός μου έχει γενέθλια σε ένα μήνα και θέλω να του κάνω παρτυ (εκτός σπιτιού). θα ήθελα όμως κάτι διαφορετικό όχι τον κλασικό παιδότοπο. Γνωρίζει κάποια, κάποιος ώραιο χώρο στην περιοχή του Αλίμου που μπορώ να κάνω παιδικό πάρτυ?

Στο σπίτι δεν χωράμε 15-20 παιδάκια με άλλους τόσους γονείς. Ο μικρός θα γίνει 5 ετών. Δέχομαι και έξυπνες προτάσεις.

 

Ευχαριστώ επλίζω πολύ σε σάς

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για τον Αλιμο δεν ξέρω, αλλά όταν ο μεγάλος μου γιος έκλεισε τα 6 κάναμε πάρτυ στο "ΒΟΞ" στην πλατεία Εξαρχείων. Και περάσανε τα πιτσιρίκια καταπληκτικά, με χορό, θεατρικό παιχνίδι, αφήγηση παραμυθιού κλπ.

Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people.

Link to comment
Share on other sites

'Εχω ακούσει ότι μπορείς να κάνεις πάρτι και σε κάποια μουσεία. Έτσι συνδυάζεις διασκέδαση και επιμόρφωση για τα μικρά. Περισσότερα δεν γνωρίζω γιατί είναι νωρίς για εμάς!!;)

...άνθρωπέ μου τί ξεφτύλα,να σου χαλάνε το όνειρο κι εσύ να τους αφήνεις

Link to comment
Share on other sites

Επίσης διοργανώνονται πάρτι και εδώ για κάτι διαφορετικό http://www.odeoncinemapark.gr/ αλλά δεν γνωρίζω καθόλου το οικονομικο θέμα...

 

Παιδικο μουσείο http://www.hcm.gr/ αν τηλεφωνήσεις θα σε εξυπηρετήσουν..

 

Εγώ όταν η Αλκμήνη έκλεισε τα 8, πήρε μερικές φίλες της, πήγαμε σινεμά και μετά για bowling και ΄κει κοψαμε και την τούρτα... το διασκέδασαν πάρα πολύ!

 

Στον Αλιμο χαμηλά προς την παραλία έχει έναν παιδοτοπο με γήπεδο 5 χ 5 το ξέρεις αυτό?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Και γω εχω τον ιδιο προβληματισμό. η μικρή μου σε ενα μηνα κλεινει τα 5.

Εχω κανει παρτυ και στο σπιτι και σε παιδοτοπο στο florida mall στη γλυφαδα, ολα εχουν τα υπερ και τα κατά. για αγορακι εχω ακουσει πως γινονται πατυ στα γηπεδακια καπου στον Αγιο Κοσμα. εχει και φουσκωτά νομίζω.

Ειναι δυσκολο το καλοκαιρινό πάρτυ γιατι οι κλειστοι παιδοτοποι δεν ειναι ό,τι καλυτερο και οι ανοιχτοι χωροι ειναι αρκετα πιο ακριβοί.

ΜΑΜΑΚΑ Αν εχεις καλό budget δες και το Balux στην Γλυφαδα

08ARp3.png
Link to comment
Share on other sites

στις "γοργονες κ μαγκες" που εγινε και η συναντηση για το "baby swimming" αναλαμβανουν παρτυ απ οτι ειδα στο φυλλαδιο , pool party για πιτσιρικακια εμενα μου φανηκε πολυ προτοτυπη ιδεα :)

hI1Vp3.png

1CJdp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...