Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

ΣΥΣΚΕΥΗ WHY CRY...


Recommended Posts

Κοριτσια μηπως εχετε υποψη σας μια συσκευη(why cry) που αναλογα με το κλαμα του μωρου δειχνει αν πειναει αν ποναει κ.λ.π?Επεσε στα χερια μου ενα φυλαδιο και ηθελα να ρωτησω αν την εχετε αγορασει και αν βοηθαει..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


korinaki μου δεν χρειαζεσαι καμια τετοια συσκευη!!! :D

Λιγες στιγμες με το μωρακι σου και θα ξεχωριζεις το κλαμα του αμεσως :!:

Δεν χρειαζεται να ανησυχεις :wink:

Link to comment
Share on other sites

καλέ μη δίνετε λεφτά σε τέτοια πράγματα.

Κορινάκι μου σε λίγες μέρες θα καταλαβαίνεις τα πάντα για το μωράκι σου!Γιατί κλαίει γιατί δεν κλαίει πότε νυστάζει πότε πεινάει τι θέλει..απόλαυσέ το!!

Να σου ζήσει!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

o antras mou tin agorase molis gennisa tin kori mou...

stin arxi eixe endiaferon ....kai ontws kapoies fores me voithise...alla kathws pernan oi meres mathaineis apo moni sou ti simainei to kathe klama...

 

alla oti sou vgazei to swsto apotelesma einai gegonos...to tsekara polles fores!!!

url=http://lilypie.com].png[/url]

.png

Link to comment
Share on other sites

tin patenta tin exei ftiaksei mia omada foititwn apo ena panepistimio tis amerikis kai malista katoxirwthike kiolas apo autous. To proion einai basismeno stin entasi tou klamatos. Einai psagmeno...

 

Einai poluteleia..den einai aparaitito...kai xwris auto mia xara ta vgazete pera!!!

url=http://lilypie.com].png[/url]

.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μηπως εχετε υποψη σας μια συσκευη(why cry) που αναλογα με το κλαμα του μωρου δειχνει αν πειναει αν ποναει κ.λ.π?Επεσε στα χερια μου ενα φυλαδιο και ηθελα να ρωτησω αν την εχετε αγορασει και αν βοηθαει..
:shock::shock::shock::shock::roll::roll::roll:

:roll::roll::roll::shock::shock::shock:

:roll::roll: Καλέ υπάρχει τέτοια συσκευή :?::?::?: και πέφτει μέσα :?::?::roll::roll:

μάλλον έχω μείνει πίσω :oops::cool: εμπρός καλό μου αλάθητο ένστικτο :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

tin patenta tin exei ftiaksei mia omada foititwn apo ena panepistimio tis amerikis kai malista katoxirwthike kiolas apo autous. To proion einai basismeno stin entasi tou klamatos. Einai psagmeno...

 

Einai poluteleia..den einai aparaitito...kai xwris auto mia xara ta vgazete pera!!!

 

Δεν ξέρω αν το κατοχύρωσαν εκείνοι, πάντως αυτός που το έφτιαξε εδώ το πλασάρει με το δικό του όνομα. Απ' όπου κι αν το αγοράσεις λέει το όνομα του επάνω.

PhC7p3.pngXCt8p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σκεφτόμουν να την πάρω πριν γεννήσω αλλά τα 150€ που κάνει με σταμάτησαν. Τελικά μια χαρά τα κατάφερα να ξεχωρίζω τί έχει το μωρό. Αλλωστε δεν είναι και πολλά αυτά που τσεκάρεις στην αρχή. Ή πεινάει ή θελει άλλαγμα ή είναι βρεμένος ή νυστάζει ή έχει κολικούς. Δια της ατόπου απαγωγής....

 

an1cCyH0g411210Nzc3NzlkaHwzNTIxNDQ1YmphZHxUTyBGQUZPVVRBS0kgTU9VIEVJTkFJ.gif

s-age.pngs-age.png

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...