Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Γιατροί στο Ιπποκράτειο


embryoyla

Recommended Posts

Δεν ξέρω γιατί...Πείτε με περίεργη,δύστροπη,ιδιόρυθμη αλλά έχω ένα κόλλημα με τους γυναικολόγους.Θέλω να είναι άψογοι. Δυστυχώς ο πρώτος μου γιατρός έφυγε στο εξωτερικό για μετεκπαίδευση κ δεν τον έχω τώρα στη 2η εγκυμοσύνη.Η εγκυμοσύνη μου δεν είναι απλή υπόθεση.Λόγω πολυκυστικών, έχω αυξημένο κίνδυνο αποβολής,ανάπτυξης διαβήτη κτλ,οπότε θέλω κάποιον ΠΟΛΥ καταρτισμένο κ άνθρωπο πάνω απ'ολα

Εκλεισα ραντεβου σε2 βδομ με γιατρο του Ιπποκρατείου,λέω γιατι να μην το δοκιμάσω?Δεν χανω τπτ.Ετσι εκλεισα ραντεβου με το γιατρο της Δ'γυναικολογικης-μαιευτικης κλινικης.

Εχει καμια μανουλα εμπειρια σχετικα με τους γιατρους του Ιπποκρατειου? Εχει ακουσει τπτ για τον συγκεκριμενο γιατρο της Δ'κλινικης?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Προσωπική εμπειρία δεν έχω με το Ιπποκράτειο, αλλά έχω ακούσει ότι έχει πολύ καλό γυναικολογικό τμήμα. Λογικά και μαιευτικό, αν και δεν πάνε πακέτο πάντα. Είχα και εγώ πολλά προβλήματα και όταν έψαχνα γιατρό με είχαν παραπέμψει εκεί, δεν θυμάμαι όμως το όνομα, γιατί παράλληλα μου σύστησαν και τον νυν δικό μου, ο οποίος είναι στο Αλεξάνδρα και μου έκανε κλικ, οπότε... .

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον παρανόηση θα γινε..Εγω αναφερομαι στο Ιπποκράτειο Θεσ/νίκης!Για να λες για το Αλεξάνδρα στην Αθήνα,μαλλον δεν το διευκρίνησα καλά... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Δεν ξέρω γιατί...Πείτε με περίεργη,δύστροπη,ιδιόρυθμη αλλά έχω ένα κόλλημα με τους γυναικολόγους.Θέλω να είναι άψογοι. Δυστυχώς ο πρώτος μου γιατρός έφυγε στο εξωτερικό για μετεκπαίδευση κ δεν τον έχω τώρα στη 2η εγκυμοσύνη.Η εγκυμοσύνη μου δεν είναι απλή υπόθεση.Λόγω πολυκυστικών, έχω αυξημένο κίνδυνο αποβολής,ανάπτυξης διαβήτη κτλ,οπότε θέλω κάποιον ΠΟΛΥ καταρτισμένο κ άνθρωπο πάνω απ'ολα

Εκλεισα ραντεβου σε2 βδομ με γιατρο του Ιπποκρατείου,λέω γιατι να μην το δοκιμάσω?Δεν χανω τπτ.Ετσι εκλεισα ραντεβου με το γιατρο της Δ'γυναικολογικης-μαιευτικης κλινικης.

Εχει καμια μανουλα εμπειρια σχετικα με τους γιατρους του Ιπποκρατειου? Εχει ακουσει τπτ για τον συγκεκριμενο γιατρο της Δ'κλινικης?

 

 

 

ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΒΡΕΣ ΤΟΝ ΠΑΝΤΕΛΗ ΤΟ ΘΑΝΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ Β' ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΚΗΣ ΚΛΙΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΑΡΙΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΑΦΝΤΑΣΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ... ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΜΝΜ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 χρόνια μετά...

Δεδομένου η δημοσίευση είναι από 26/3/09, δεν νομίζω να πάρεις απάντηση.

Δοκίμασε να στείλεις πμ στο συγκεκριμένο μέλος που έκανε την δημοσίευση, μήπως δει την ερώτησή σου και σου απαντήσει.

[B][SIZE="3"]Τα δικαιώματά μας συκοφαντήθηκαν ως προνόμια [/SIZE][/B](κλεμμένο το'χω, δεν είναι δική μου σοφία)
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ καλός, θα μεινεις πολύ ευχαριστημένη δεν παιζεται ο άνθρωπος στην προσέγγιση αλλά και στη συγχρονη επιστημονική του κατάρτιση . Περιμένουμε εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τον ξέρω ι εγώ.Τον επισκέφτηκα όταν εκανε ακομη ειδικοτητα στο νοσοκομείο Σερρών και εμεινα εκπληκτη απο τις γνωσεις του και την ανθρωπιά του.οσο ηταν ειδικευόμενος ειχε ΤΑ περιστατικά!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 3 χρόνια μετά...

Κορίτσια Καλησπέρα. Με ενδιαφέρει να γεννήσω στο ιπποκρατειο με γιατρό που θα με παρακολουθεί και άσχετα από την εφημερία του νοσοκομείου θα έρθει εκεί την ημέρα που θα με πιάσουν οι πόνοι. Γνωρίζετε κάποιον με τον οποίο να συνεργάστηκατε πρόσφατα και να μείνατε ικανοποιημενες;;

Link to comment
Share on other sites

Λάβετε μέρος στην συζήτηση

Μπορείτε να δημοσιεύσετε το κείμενό σας τώρα και να ολοκληρώσετε την εγγραφή σας αργότερα. Εάν έχετε ήδη όνομα/λογαριασμό χρήστη, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε με το όνομα χρήστη σας.
Προσοχή: Η δημοσίευσή σας θα χρειαστεί να εγκριθεί από τους διαχειριστές πριν αναρτηθεί στο φόρουμ.

Guest
Απάντηση σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Ο σύνδεσμος εμπεδώθηκε αυτόματα.   Εμφάνιση URL ως απλό σύνδεσμο

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέου...